18 sierpnia 2023, 19:59:38 - euzi
"Miedziowi" liderem

Zagłębie Lubin wygrało u siebie 1-0 (0-0) z Puszczą Niepołomice w meczu rozpoczynającym 5. kolejkę PKO Ekstraklasy. Bramkę dającą zwycięstwo strzelił Kacper Chodyna, a lubinianie przynajmniej do niedzieli będą na pierwszym miejscu tabeli.

18 sierpnia 2023, 18:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 1-0 Puszcza Niepołomice
Kacper Chodyna 50

Zagłębie: 22. Szymon Weirauch - 27. Bartłomiej Kłudka, 2. Bartosz Kopacz, 74. Kamil Kruk (69, 25. Michał Nalepa), 13. Mateusz Grzybek - 7. Kacper Chodyna, 6. Tomasz Makowski (88, 35. Filip Kocaba), 8. Damian Dąbrowski, 16. Serhij Bułeca (70, 17. Marek Mróz), 39. Damjan Bohar (46, 21. Tomasz Pieńko) - 90. Dawid Kurminowski (83, 11. Arkadiusz Woźniak).

Puszcza: 1. Kewin Komar - 8. Piotr Mroziński, 22. Artur Crăciun, 27. Łukasz Sołowiej, 3. Roman Jakuba - 11. Mateusz Cholewiak (68, 17. Jakub Bartosz), 14. Jakub Serafin (79, 19. Jakub Stec), 5. Konrad Stępień, 16. Michał Walski (46, 9. Artur Siemaszko), 6. Marcel Pięczek (46, 23. Jordan Majchrzak) - 25. Kamil Zapolnik (63, 24. Muris Mešanović).

żółte kartki: Kruk, Kopacz - Majchrzak, Crăciun, Mroziński, Stępień.
czerwona kartka: Artur Crăciun (87. minuta, Puszcza, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).
widzów: 5607.

WZL - 18 sierpnia 2023, 20:01:15 - *.dynamic.chello.pl
Waldek KING spokojnym krokiem po mistrzstwo Polski.

Bako - 18 sierpnia 2023, 20:02:13 - *.hsd1.pa.comcast.net
No znawcy w typowaniu Puszcza miała wygrać !!! Zagłębie jak dalej nie będzie wykorzystywać tylu sytuacji będzie ciężko o podium !!!

kura - 18 sierpnia 2023, 20:02:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzisiaj ciężki mecz dla Zagłębie.

Krzysztof - 18 sierpnia 2023, 20:02:34 - *.dynamic.chello.pl
Wielkie Wielkie Wielkie

pierrot - 18 sierpnia 2023, 20:03:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Iskry leciały, oczy bolały. Kopidoły grały z drwalami. Poziom tragiczny, ilośc niecelnych podań, kiksów, strzałów w niebo zastraszający. Dwie "gwiazdki wschodzące" Majchrzak i Pieńko wspólni mogą zagrać, w niemieckiej okęgówce, tyle potrafią... Zmarnowany czas na paralityków.

Rrrrrrrr - 18 sierpnia 2023, 20:03:26 - *.30.109.102.mobile.internet.t-mobile.pl
Dobrze że Fornalik pogonił największego nieudacznika , karmelite

mundi - 18 sierpnia 2023, 20:04:28 - *.240.139.6
wielka Pwtrochemia...sorry Orlen, a z resztą nieważne ważne , że wygrali.

KGHMżart - 18 sierpnia 2023, 20:05:25 - *.dynamic.chello.pl
Frekwencja na KGHM-ie taka sama jak na Puszczy grającej w Krakowie czyli 5 tys. widzów. Z Lechem była anomalia w Lubinie bo połowę widzów stanowili fani "Kolejorza". Wstyd

ZL - 18 sierpnia 2023, 20:05:35 - *.centertel.pl
Na razie ciężko to się ogląda, ale Ta Puszcza jeszcze w tej lidze namiesza

Dj Somary - 18 sierpnia 2023, 20:06:13 - *.146.126.7.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda Puszczy bo chłopaki dzielnie walczyli zasłużyli na remis

mundi - 18 sierpnia 2023, 20:06:32 - *.240.139.6
tak naprawdę chodziło mi o to , że trend finansowania jest nieprawidłowy ale zespół jest fajnie ułożony i gra nieźle jak na warunki naszej kopanej.

expert - 18 sierpnia 2023, 20:14:58 - *.dynamic.inetia.pl
Lech z Pogonią powalczą o mistrza.Ciekawe czy wywalą trenerów jak szybko nie odjadą reszcie ligi?

TrenerFlop - 18 sierpnia 2023, 21:23:07 - *.mobile.kpn.net
Mam takie pytanie do Trenera Tułacza ile Pan dostaje od tego stopera solowieja procent za każdy mecz ? To jest jakaś parodia ! Kompletny brak sił do biegania nie mówiąc już o żadnym pojedynku. Cały mecz bez przeciwnika. Widać gołym okiem współpracę z menagerami.

TrenerFlop - 18 sierpnia 2023, 21:25:37 - *.mobile.kpn.net

Chytrababa - 18 sierpnia 2023, 21:26:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@OIIII Radomiak dał głos ...klubik paintem malowany 👍

KKK - 18 sierpnia 2023, 21:35:06 - *.dynamic.chello.pl
W derbach wielkich klubów, Puszcza stworzyła więcej sytuacji, ale zwyciężyło Zagłębie. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja obu klubów o to, który będzie miał większą frekwencję na koniec sezonu. Zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Trenerflop - 18 sierpnia 2023, 21:35:53 - *.mobile.kpn.net
Jestem ciekaw co trener miał na myśli wprowadzając młodzieżowca, kiedy wynik nie był korzystny. Warto zdać sobie sprawę, że gramy w ekstraklasie, a ta weryfikuje nawet najmniejsze błędy.. Dlaczego nie postawi Pan trener na doświadczenie, albo przynajmniej nie bedzie udawać, że nic się nie dzieje bo udało się zremisować z Legia

KKK - 18 sierpnia 2023, 21:36:34 - *.dynamic.chello.pl
Trener Tułacz to prawdziwy czarodziej. Bardzo wiele klubów w Polsce zazdrości Puszczy takiego trenera. Nie wiem co tam kolego Flop brałeś, po prostu to odstaw.

Kibic - 18 sierpnia 2023, 22:30:52 - *.dip0.t-ipconnect.de
Kacper Chodyna pochodzi z pod Łobza,czy nie powinien grać w Pogoni?

sfinks2 - 18 sierpnia 2023, 22:44:55 - *.dynamic.inetia.pl
Dzisiaj całkowita rehabilitacja T.Makowskiego po meczu z Craxą.Dzisiaj w Zagłębiu wystąpiło 8 wychowanków z czego 6 od początku 2 połowy.Czekamy na powrót kontuzjowanych Dioudisa,Ławniczaka,Poletanovicia,Wdowiaka i Munoza.Brawo Zagłębie-a gdzie rafałek i varadi z legnicy..no tacy dzielni tydzień temu byli,a dzisiaj już cisza.

maroc2 - 18 sierpnia 2023, 22:47:38 - *.dynamic.inetia.pl
Frekwencja wrocila do normy ;) a nie sorry i tak jest lekko ponad stand jeszcze...

lol - 18 sierpnia 2023, 23:00:23 - *.154.236.58
Nie ma to jak płacz dziewczynek z legnicy i głogowa.

Ech - 18 sierpnia 2023, 23:32:45 - *.dynamic.chello.pl
Horacyć: to tak samo jak Twoje komentarze!!!

Kyniu - 19 sierpnia 2023, 0:29:43 - *.centertel.pl
Gdzie te tłumy na stadionie ja się pytam gdzie ten dzban co mówił o frekwencji na MZL ??? 😂😂 za darmo bilety i jeszcze chodzić się nie chce 😂😂

ZL - 19 sierpnia 2023, 1:01:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja się pytam co kogut(wozniak) znowu robi na boisku? Miał byc do 2 druzyny, a fornalik co mecz go wpuszcza, biega bez sensu przez 10min potem pluca wypluwa, zero gry pilka, zero zagrozenia, lepiej żeby wykonczony Kurmi grał 90min niż on 5min... porażka, co w nim widzi Fornalik!? Bolą mnie oczy jak widzę wozniaka na boisku, tylko WZL!

Miedziowy - 19 sierpnia 2023, 2:07:30 - *.play-internet.pl
Chyba tylko jeszcze w Bilbao w jednym meczu gra 6 wychowanków w jednej drużynie, brawo Akademia Zagłębia!🙂
Kraków, Gdańsk, Warszawa, Wrocław co jest z waszą młodzieżą??!!

Miedziowy - 19 sierpnia 2023, 2:12:51 - *.play-internet.pl
A dokładnie 8 wychowanków Zaglebia zagrało w tym meczu w barwach Zagłębia🙂

Szefu - 19 sierpnia 2023, 6:15:05 - *.sub-174-206-162.myvzw.com
Która drużyna wiedzie prym w mieście, Zagłebie Lublin czy Motor Lublin?

Hugh - 19 sierpnia 2023, 7:06:07 - *.centertel.pl
W Lubinie I na dolnym Śląsku prym wiedzie Zagłebie Lubin,natomiast na wygwizdowie gdzie bociany zawracają w mieście Lublin rządzi Szarowola ...

Moon - 19 sierpnia 2023, 7:52:53 - *.radom.vectranet.pl
WZL-Wiocha Zamieszkana Lumpami

polo - 19 sierpnia 2023, 9:13:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak ma być. Wreszcie Polaków w polskiej lidze. Szczególnie w Zagłębiu Lubin. Trzymać ten trend.

Snake - 19 sierpnia 2023, 16:15:54 - *.dynamic.chello.pl
Od 70 minuty po stronie Zagłębia sami Polacy i to w większości z wieloletnią historią w lubińskim klubie.