18 sierpnia 2023, 22:27:58 - Mandzi
Debiut Dawida Kownackiego w Werderze

Dawid Kownacki zadebiutował w barwach Werderu, a jego drużyna przegrała 0-4 (0-1) w meczu 1. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Bayernowi. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 79. minucie w miejsce Jensa Stage.

18 sierpnia 2023, 20:30 - Brema (Weserstadion)
SV Werder Bremen 1899 0-4 FC Bayern München
Leroy Sané 4, 90, Harry Kane 74, Mathys Tel 90

żółte kartki: Marvin Ducksch, Senne Lynen - Kim Min-jae.

sędziował: Felix Zwayer (Berlin).

lapa - 18 sierpnia 2023, 22:35:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
de kein lotol jak zyt po pustym sklepie

Mrn - 18 sierpnia 2023, 22:36:00 - *.play-internet.pl
Dla Kane to pewnie nowość grać w lidze gdzie będąc w Bayernie ciężko z kimś przegrać. To nie Anglia

dzolo - 18 sierpnia 2023, 22:43:46 - *.versanet.de
Mrn tak zgadza sie i to dlatego Lipsk ich ogolil w zeszla Sobote trzy do zera

bibu - 19 sierpnia 2023, 1:51:43 - *.as13285.net
a majstra przytulili w ostatniej kolejce dopiero i tylko dlatego ze Dortmund posr...

Bulbus - 19 sierpnia 2023, 6:03:28 - *.dynamic.chello.pl
No to właśnie dlatego Kane tam poszedł. Bo mimo że jest klasowym napastnikiem, to jedyne trofeum w jego gablocie to Audi Cup.

obserwator - 19 sierpnia 2023, 8:21:36 - *.itvmedia.pl
Nic nowego mistrz już znany. Kownaś dobrze się prezentował przed sezonem i dostaje 10 minut wśród gości którzy szybciutko tracili piłkę?

Mrn - 19 sierpnia 2023, 8:37:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzolo, pojedyncze mecze się zdarzają przegrać fakt, może czasem spektakularnie wysoko ale Bayern mistrzostwo zdobywa 9 razy na 10. A jak rok temu Dortmund oddał im majstra to stwierdziłem, że tej ligi nikt poza Bayernem nie wygra jeśli Bayern nie napiszę podania- w tym roku nie chcemy majstra

Hierarchia - 19 sierpnia 2023, 8:55:19 - *.play-internet.pl