ap gałka - 18 sierpnia 2023, 22:30:15 - *.centertel.pl

RTS - 18 sierpnia 2023, 22:30:48 - *.toya.net.pl

lapa - 18 sierpnia 2023, 22:32:57 - *.dip0.t-ipconnect.de

RTS! - 18 sierpnia 2023, 22:32:58 - *.static.ip.netia.com.pl
Brawo za walkę do końca, brak nam stoperów!

Rzeszowiak - 18 sierpnia 2023, 22:33:44 - *.119.96.2
Widzew jest wielki.

Pan Krupni - 18 sierpnia 2023, 22:33:55 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda, że nie dowieźliśmy, ale z gry to i tak dobrze, że remis. Nie poddajemy się, czekamy na powrót kuracjuszy i jadymy durś w następnych szpilach. Z Kapralika będą ludzie.

Zibi - 18 sierpnia 2023, 22:34:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak dojdę na Rynek w Zabrzu?

matti - 18 sierpnia 2023, 22:34:41 - *.static.atlanticmetro.net
Bankrut z Zabrza powinien przegrac. Widzew grał w piłke i był cały mecz lepszy. Przypadkowa bramka dla bankruta, tak samo jak na Koronie. Bankrut z Zabrza sie buja z długami ale musi spaść.

LKSpany - 18 sierpnia 2023, 22:35:09 - *.70.85.39
Słabiutko to wygląda, jak zawsze w zabrzu. Górnik tym razem spadnie na 100%. Tylko po co oni stadion rozbudowują, jak nawet teraz nie mogą go zapełnić?

Hanek - 18 sierpnia 2023, 22:35:26 - *.204.4.4.mobile.internet.t-mobile.pl
@łapa wyście som za to rube jak szisdrat.

Narwany - 18 sierpnia 2023, 22:36:16 - *.dynamic.chello.pl
Niech znają miejsce w szeregu. Widzew zdecydowanie lepszy.

ktos - 18 sierpnia 2023, 22:36:31 - *.um05.pools.vodafone-ip.de
Gra Gornika to katastrofa Panie Urban co my robimy na boisku, czy z nami jest trener ????

M - 18 sierpnia 2023, 22:36:37 - *.10.89.182.ipv4.supernova.orange.pl
W 80-tych latach taki mecz elektryzował całą Polskę.

Mrn - 18 sierpnia 2023, 22:37:47 - *.play-internet.pl
Ten Kapralik może być naprawdę wyróżniający w tej lidze. Po sezonie a może już na wiosnę odezwie się ktoś z Wielkiej Trójki Rakow, Legia, Lech

Jarecki71 - 18 sierpnia 2023, 22:37:48 - *.146.126.26.mobile.internet.t-mobile.pl
W moim Widzewie nie ma napastników,sam Jordi to za mało, Pawłowski wiadomo legenda,zadnych wzmocnien,gdzie kasa jest??? Oczekuje szybkich wyjaśnień

Realista_d - 18 sierpnia 2023, 22:38:47 - *.centertel.pl
Widzew gra do końca zawsze, słaby ten górnik, szkoda 2 pkt.

Pavlo - 18 sierpnia 2023, 22:39:03 - *.range109-155.btcentralplus.com
No niezła frekwencja... Szczewa jak kreple

WidzewRTS - 18 sierpnia 2023, 22:41:02 - *.205.209.52.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Widzew był lepszy i walczył do końca! RTS!

JETHRO - 18 sierpnia 2023, 22:42:54 - *.dynamic.inetia.pl
Jako kibic R.T.S.-u
...1_Widzew słaby ale walczył
2_Górnik z. słaby ,aż wstyd
3_Podolski czas powiedz basta
4_kolejny raz współcześni kibice w Zabrzu to cień dopingu Wielkiego Górnika przed laty - to smutne Dziękuję

Widzew10 - 18 sierpnia 2023, 22:44:53 - *.play-internet.pl
Brawo Sanchez? Brawo Widzew co znaczy gra do końca,.piękny wolej? Jordi Sanchez Tylko Widzew WRWE

Widzew10 - 18 sierpnia 2023, 22:45:57 - *.dynamic.chello.pl
Doping jak u mnie na imieninach. Wstyd. WRWE.

Old fan - 18 sierpnia 2023, 22:47:39 - *.play-internet.pl
Żyro po twoim błędzie padł gol. Ty się nie nadajesz do pierwszego składu. Trener powinien cię przenieść do Widzewa II w IV lidze. Idź do juniorów to ci pokażą jak się przyjmuje piłkę. Mam nadzieję, że zarząd już więcej nie przedłuży z tobą kontraktu. Jak nie mogłem patrzeć na Letniowskiego tak nie mogę patrzeć na ciebie gamoniu.

Masorz - 18 sierpnia 2023, 22:47:44 - *.204.4.4.mobile.internet.t-mobile.pl
Wysyp brojlerów.Jak zwykle ich więcej w necie niż na trybunach a coś o frekwencji i rozbudowie stadionu chcą mówić.Jak tam komplet na Okrzei piastolce.

Przemo - 18 sierpnia 2023, 22:47:54 - *.telpol.net.pl
Z przebiegu meczu zasłużony remis. Choć Widzew jakościowy lepszy. Górnik to drużyna która się podniesie natomiast Widzew pierwsza 4 ekstraklasy.

Widzew10 - 18 sierpnia 2023, 22:49:22 - *.play-internet.pl
Szkoda tej bramki gdyby nie błąd Żyto w 24 minucie Widzew ten mecz by wygrał? Jak Widzew prowadzi to przegrywa jak przegrywa to jest remis

ryan - 18 sierpnia 2023, 22:53:07 - *.play-internet.pl
Coś podobnego! Matti wrócił! Już wylizałes rany po pięknym blamazu Amiki na Słowacji?

Yuppi - 18 sierpnia 2023, 22:55:10 - *.centertel.pl
Górnik beznadziejny a widzew.... jeszcze gorszy

JETHRO - 18 sierpnia 2023, 22:56:51 - *.dynamic.inetia.pl
Reasumując; remis z jedną z gorszych drużyn to dla Widzewa żaden sukces, strata 2 punktów i tyle. Brak rozeznania Niedżwiedzia i jego sztabu - zastanawiający. Miejsce obecnego trenera R.T.S.- u
napewno nie w świętym WIDZEWIE !!!
A m e n

matti - 18 sierpnia 2023, 22:57:30 - *.110.161.251
@ryan Alleluja Chwalmy Pana.

emeryt - 18 sierpnia 2023, 22:58:16 - *.dynamic.chello.pl
Gra Górnika beznadziejna. Trwa to już miesiąc, a postępów brak w grze. Co robi Japończyk na boisku, to wie tylko Urban, inni jak np. bramkarz nie potrafi mocno i celnie wybić piłki, Jensen od początku sezonu: powolny, ospały i zmęczony inni też nie lepsi. Kapralik szybko dostosuje się do "mizerii" kopaczy z Zabrza. Doping, co raz słabszy , wodzirej przypomina pijanego bełgota . Tego nie da się już oglądać i słuchać, trzeba gwiazdorów zagonić do roboty. Kopacze z Zabrza, pod każdym względem są gorsi od tych drużyn z którymi Górnik grał w tym sezonie. To jest tragedia!

Widzew10 - 18 sierpnia 2023, 23:06:22 - *.play-internet.pl
JETHRO lepiej zremisować po słabym meczu niz przegrać i się skompromitować lub wygrać tym razem się nie udako

SS - 18 sierpnia 2023, 23:06:42 - *.dynamic.chello.pl
Sztuką jest tak beznadziejnie grac i słabo cały mecz ale i tak zremisować. Dotyczy to górnika.

Gorgon - 18 sierpnia 2023, 23:16:36 - *.dynamic.chello.pl
Kocham Bielice RTS RTS❤❤❤❤❤❤
;❤❤❤❤❤❤&
#10084;❤❤❤

ryan - 18 sierpnia 2023, 23:22:31 - *.play-internet.pl
@matti, wiesz chyba jak brzmi drugie przykazanie Dekalogu? Zatem nie mieszaj Pana do swej błahej gadaniny.

ryan - 18 sierpnia 2023, 23:37:15 - *.play-internet.pl
Remis w sumie sprawiedliwy. Obydwa gole to prezenty: dla Górnika od Żyry, dla Widzewa od Bielicy. Niby Widzew przez większość drugiej połowy siedział na Górniku, ale zbyt klarownych sytuacji to nie miał. Panie prezesie S. panie W.czy na pewno jesteście zadowoleni z przeprowadzonych transferów? Czy Widzew ma kolejny sezon tłuc taką mizerię, jak ŁKS przez całe dekady XX wieku?

Gorgon - 18 sierpnia 2023, 23:48:20 - *.dynamic.chello.pl
Zaboli co

ZabrzePG - 18 sierpnia 2023, 23:49:44 - *.constant.com
14 tys w tym połowa za darmo - sam mam dwa bilety które dostałem za darmo.

Widzew10 - 19 sierpnia 2023, 0:10:21 - *.play-internet.pl
Stadion 30 tys a tu ledwo 14 tys haha

ŻoryKSG - 19 sierpnia 2023, 0:16:35 - *.cksjwo.com
Zawsze jest niedosyt jak się traci zwycięstwo w ostatnich minutach. Widać jednak, że mamy pomysł na grę, o utracie 2 punktów zadecydował jeden błąd Bielicy, podobnie jak Górnik strzelił po błędzie Żyry. A Kaprálik to rzeczywiście może być wielki talent, gra odważnie, jest szybki i umie dryblować. Sędzia gwizdał wszystko pod Widzew, nabierał się na ich symulki, odgwizdał spalonego w akcji, w której Sebastian Musiolik wracał ze spalonego i ewidentnie nie brał udziału w grze, bo wiedział że był na spalonym.

Parasol - 19 sierpnia 2023, 0:28:52 - *.226.50.202 (*.182.150.27)
@M- bylem w latach 80-ch na takim meczu. Byl super. Gornik - Widzew 0-2. C

d2bo - 19 sierpnia 2023, 0:39:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, wielki Widzew ledwo co zremisował z najbiedniejszym klubem w Ekstraklasie. Zejdźcie na ziemię, walczycie o utrzymanie w tym sezonie.

dex - 19 sierpnia 2023, 1:02:50 - *.231.248.222.tzg.pl
Dwa ewidentne karne po dwóch zagraniach ręką których WAR nie chciał zauważyć powinny być podyktowane dla Widzewa!.To Widzew przez cały mecz dominował,konstruował akcje i był jakościowo lepszy.Bierzcie przykład z kibiców Widzewa jak się robi oprawy meczowe bo ta wasza to jakaś bryndza.

Cz-B-Cz - 19 sierpnia 2023, 1:55:30 - *.opera-mini.net (*.109.33.117)
remis na wyjeździe wywalczony w doliczonym czasie powinien cieszyć, ale nie da się ukryć, że to był mecz do wygrania - teraz trzeba wygrać ze Śląskiem co dałoby nam 10 punktów

Adrian - 19 sierpnia 2023, 6:25:54 - *.146.121.68.mobile.internet.t-mobile.pl
Górnik zremisował praktycznie wygrany mecz

Kuba Zabrz - 19 sierpnia 2023, 7:15:05 - *.static.ip.netia.com.pl
Górnik słaby a Podolski szkoda pisać wygasła gwiazda. Widzew ładnie cisnął.

Zrw1910 - 19 sierpnia 2023, 7:35:22 - *.toya.net.pl
Ave WIDZEW...szkoda 2 pkt

JohnyKSG - 19 sierpnia 2023, 7:56:12 - *.227.118.200
Wywalić tego Podolskiego niech idzie kręcić kebaby. Odświerzyć kadrę, odszczurzyć trybuny i ulice w Zabrzu - dofinansować klub i można walczyć o pierwszy tytuł NIE PRLu.

dakla - 19 sierpnia 2023, 8:20:43 - *.dynamic.chello.pl
Górnik 5 mecz i 5 bardzo słaby występ. Na szczęście pomimo tak beznadziejnej gry i tak parę punktów udało się zdobyć, ale w każdym meczu Górnik był gorszy od przeciwników

Jabol - 19 sierpnia 2023, 8:44:21 - *.dynamic.chello.pl
Jak oni to robią, że zdobyli aż 5 punktów, przy tak beznadziejnej grze. W czym tkwi sekret tych 5 punktów zdobytych przez mistrza PZPR?

Leo - 19 sierpnia 2023, 8:44:31 - *.play-internet.pl
Bitwa 2 kandydatów do spadku. Wnioski po meczu. Widzew bez końca nie będzie ratował punktów w rozgrywkach jak z cienkim Górnikiem.

Destoyer - 19 sierpnia 2023, 9:00:17 - *.11.101.73.ipv4.supernova.orange.pl
ole Widzew kocham Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LW 1916 - 19 sierpnia 2023, 12:17:04 - *.124.187.93
MATTI MATTI wróć bez ciebie to już nie to samo. Kibicujmy Polskim klubom w pucharach. Ha ha ha

Stefan - 19 sierpnia 2023, 13:52:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tragedia Gornika jest. Filozof a nie trener URBN.

Lisia Góra - 19 sierpnia 2023, 15:24:17 - *.119.96.2
Widzew zadziora top, fenomen, ten klub jest skazany na sukces.

Koyotte - 19 sierpnia 2023, 22:58:59 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
JohnyKSG chyba za duzo alkoholu pije albo trawke jara, niech obejzy dobrze mecz i napisze kto gola dla Gornika wypracowal?

KubaKSG - 20 sierpnia 2023, 14:43:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
pięć meczy dwie bramki , sił wystarcza Górnikowi na 65 minut , wszyscy to widzą tylko nie trener

fakty - 20 sierpnia 2023, 21:59:01 - *.datapacket.com
Piast Gliwice darmowe wejściówki lataja po magistracie i firmach Gliwickich co kolejka w dystrybucji jest około 2000 darmowych wejściówek a kuraki coś pisza o darmowych biletach w Zabrzu, w rozliczeniach finansowych widac ile Górnik zarabia na dniu meczowym, więc miedzy bajki mozna wsadzić to że rozdaje połowe biletów za darmo, połowe rozdaje Piast z tych 4000-5000 cos przyjdzie na Okrzeii i tym samym spółka która organizuje mecze Piasta w esktraklasie jest na minusie 100 baniek w 12 lat, jak to możlwiwe że organizatorem meczów Piasta w ekstraklasie jest spółka miejska operator stadionu a nie Piast Gliwice SSA ??? bo klub by dawno nie dostał licencji i zbankrutował

Zorro - 21 sierpnia 2023, 6:40:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miszcz prl-u, ubaw po pachy. Krupniol do biletu.... 3 trybuny,1 peron. dramat.