19 sierpnia 2023, 15:25:08 - dwieladek
Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Henan Songshan Longmen w wygranym 3-0 (3-0) meczu 23. kolejki chińskiej ekstraklasy z Dalian Professional. 36-letni pomocnik, dla którego był to drugi ligowy gol w tym sezonie, grał do 76. minuty, gdy wszedł za niego Dilümüt Tudi.

19 sierpnia 2023, 13:35 - Dalian (Puwan Stadium)
Dalian Professional 0-3 Henan Songshan Longmen
Đorđe Denić 23, Adrian Mierzejewski 25, Huang Zichang 42

żółte kartki: Borisław Conew - Ke Zhao, Dilümüt Tudi.

sędziował: Shi Zhenlu.

W drużynie gospodarzy Fei Yu (kiedyś Warta Poznań) pojawił się na boisku w 80. minucie, gdy zszedł z niego Wei Wu. W zespole gości Hildeberto Pereira (wcześniej Legia Warszawa) grał do 76. minuty, gdy zmienił go Li Tenglong.

Henan Songshan Longmen ma na koncie 25 punktów i zajmuje 12. miejsce w tabeli.

Janusz - 19 sierpnia 2023, 16:15:02 - *.gdansk.vectranet.pl
Brawo Adrian !!! Szkoda że tak mało pograłeś w reprezentacji...

Sebastian - 19 sierpnia 2023, 18:50:07 - *.centertel.pl