20 sierpnia 2023, 20:02:37 - bartekwr9
Gol Arkadiusza Recy

Arkadiusz Reca strzelił gola dla Spezia Calcio w zremisowanym 3-3 (2-1) meczu 1. kolejki włoskiej Serie B z FC Südtirol-Alto Adige. Reca grał do 68. minuty, gdy zmienił go Francesco Cassata.

20 sierpnia 2023, 18:00 - Bolzano (Stadio Druso)
FC Südtirol-Alto Adige 3-3 Spezia Calcio
Daniele Casiraghi 32 (k), 50 (k), Raphael Odogwu 90 - Luca Moro 8, 62, Arkadiusz Reca 36

żółte kartki: Luca Ghiringhelli, Andrea Masiello, Raphael Odogwu - Lukas Mühl, Dimítris Nikoláou, Mirko Antonucci.

sędziował: Marco Piccinini (Forlì).
widzów: 3714.

Cały mecz w Spezii zagrał Bartłomiej Drągowski, a Szymon Żurkowski grał do 58. minuty, gdy zmienił go Rachid Kouda. Poza kadrą meczową gości znaleźli się kontuzjowany Przemysław Wiśniewski oraz Aurélien Nguiamba (ostatnio Jagiellonia Białystok).

2009 rok - 20 sierpnia 2023, 20:21:43 - *.dynamic.inetia.pl