21 sierpnia 2023, 4:34:49 - mogiel
Debiut Sebastiana Kowalczyka w Houston Dynamo

Sebastian Kowalczyk zadebiutował w Houston Dynamo w wygranym 5-0 (4-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Portland Timbers. Polak wszedł na boisko w 73. minucie za Artura.

21 sierpnia 2023, 2:30 - Houston (Shell Energy Stadium)
Houston Dynamo 5-0 Portland Timbers
Amine Bassi 5 (k), Nelson Quiñónes 11, Corey Baird 14, Franco Escobar 45, Bradley Smith 63

żółte kartki: Franco Escobar, Griffin Dorsey - Dario Župarić, Evander, Miguel Araujo.

sędziował: Marcos de Oliveira.
widzów: 12 670.

W zespole gości od 69. minuty grał Jarosław Niezgoda, który wszedł za Juana Mosquerę.

Houston zajmuje szóste miejsce w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem 32 punktów w 24 meczach, a Portland jest w tej samej konferencji na 12. miejscu z 26 punktami w 24 meczach.

Olek kibol - 21 sierpnia 2023, 5:04:23 - *.59.184.33
Ale za jakiego Artura wszedł gdzie nazwisko ???

Egzpert - 21 sierpnia 2023, 7:03:01 - *.static.korbank.pl
Pewnie "Szpilę" Szpilkę, który wrócił do Amełyki.

K - 21 sierpnia 2023, 7:53:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl