21 sierpnia 2023, 22:04:42 - euzi
Gol Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił bramkę dla Fenerbahçe w wygranym na wyjeździe 2-0 (0-0) meczu 2. kolejki tureckiej ekstraklasy przeciwko Samsunsporowi. Dla reprezentanta Polski to pierwsze trafienie w lidze.

21 sierpnia 2023, 20:00 - Samsun (Samsun 19 Mayıs Stadyumu)
Samsunspor Kulübü 0-2 Fenerbahçe SK
Edin Džeko 62, Sebastian Szymański 90

żółte kartki: Rick van Drongelen - Mert Müldür.

sędziował: Volkan Bayarslan (Stambuł).

Szymański grał od 85. minuty, kiedy zmienił Merta Hakana Yandaşa. W drużynie gospodarzy Jakub Szumski i Ľubomír Šatka (w przeszłości Lech Poznań) pozostali na ławce rezerwowych. Fenerbahçe jest liderem z dorobkiem sześciu punktów, a Samsunspor jest 17. z jednym punktem.

mario - 21 sierpnia 2023, 22:07:58 - *.174.212.33.novaia.pl
wejście smoka!

dzolo - 21 sierpnia 2023, 22:13:28 - *.versanet.de
Gosc jest w sztosie

Bolo - 21 sierpnia 2023, 22:18:47 - *.elpos.net
Walczy o powolanie, ale do tego jeszcze daleka droga.

2009 rok - 21 sierpnia 2023, 22:57:01 - *.dynamic.inetia.pl
Był najlepszy w repr. i nadal utrzymuje tą formę

Maliniak - 22 sierpnia 2023, 8:48:00 - *.play-internet.pl
W reprezentacji kopnie się w czoło i sprokuruje karnego

Bulbus - 22 sierpnia 2023, 9:14:59 - *.dynamic.chello.pl
Sebastian to utalentowany pomocnik, ale w kadrze potrzeba ludzi z charakterem. Powołanie mu się należy, ale czy pierwszy skład to wątpię. Jest też jeden problem. Sebastian mimo, że wygląda nieźle w średnich ligach, to jakoś nie chce spróbować sił w topie. Dlaczego? Źle prowadzona kariera moim zdaniem. Lata lecą i transfer do top4 coraz bardziej się oddala.

W - 22 sierpnia 2023, 11:11:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szacun o pozdrowienia ,powodzenia Sebastian z Białej i regionu kibiców z Lubelskiego ,udajecie kibiców a każdy trener widzi Sebastiana Szymańskiego gdzie jest lepszy od starszych piłkarzy jak Grosik czy medialni piłkarze niektórzy np z Lecha jak Lunetę czy inni

Laga - 22 sierpnia 2023, 11:39:03 - *.play-internet.pl
Takie powolanie , uszi zostal sprawdzany za Nawalki Brzęczka Michniewicza Sousy i teraz Santosa z Moldawia.Dziekuje niech gra w Turcji

W - 22 sierpnia 2023, 11:58:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Seba nie wszystkim dogodzisz szczególnie kibicom z ekranu no gdybyś był ich sąsiadek lub z ich regionu to cacy a tak jesteś z białej to niektórym nie pasi??

Sanmartean - 23 sierpnia 2023, 10:44:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo. Wielki talent, następca Zielińskiego na lata w kadrze. 30 meczów 1 gol 2 asysty.