27 sierpnia 2023, 16:54:20 - dwieladek
Dwie bramki Matty'ego Casha

Matty Cash strzelił dwa gole dla Aston Villa FC w wygranym 3-1 (2-0) wyjazdowym meczu 3. kolejki angielskiej Premier League z Burnley FC. To jego pierwsze ligowe bramki w tym sezonie.

27 sierpnia 2023, 15:00 - Burnley (Turf Moor)
Burnley FC 1-3 Aston Villa FC
Lyle Foster 47 - Matty Cash 8, 20, Moussa Diaby 61

żółte kartki: Josh Cullen, Sander Berge (Burnley).

sędziował: Michael Salisbury.
widzów: 21 591.

Cash zagrał pełny mecz. Całe spotkanie na ławce rezerwowych zespołu gości spędził czekający na debiut Oliwier Zych.

Aston Villa zajmuje szóste miejsce z dorobkiem sześciu punktów.

Znafca do - 27 sierpnia 2023, 17:03:23 - *.play-internet.pl
Czuję się Polakiem to nim jest wiele postaci w historii czuło się Polakami i z dumą reprezentowali nasze barwy.

Horton - 27 sierpnia 2023, 17:03:45 - *.krakow.aster.pl
i żeby uprzedzić niektórych Money nie jest ojcem
Casha

bibu - 27 sierpnia 2023, 17:20:24 - *.as13285.net
Horton zostałeś nowym mistrzem siermiężnego dowcipu.

mamut - 27 sierpnia 2023, 17:28:36 - *.centertel.pl
łooo, to chyba pierwszy gol
Polaka w premier league od czasu Roberta Warzychy w evertonie 1993 albo 1994 roku?

kibic - 27 sierpnia 2023, 17:45:41 - *.kielce.vectranet.pl
@Frezu
Ma matkę Polkę, więc jest Polakiem. 50%, ale jest - koniec tematu.

mietek - 27 sierpnia 2023, 17:46:40 - *.27.107.147.ipv4.supernova.orange.pl
@mamut: Nie mam 100% pewności, ale chyba Bednarkowi się coś udało.

bibu - 27 sierpnia 2023, 17:50:13 - *.as13285.net
Cash juz przed tym lutnął 4 gole na tym poziomie. daleko nie trzeba szukać.

Do mietek - 27 sierpnia 2023, 17:50:27 - *.centertel.pl
Owszem ale Bednarek strzelał do Southampton w championship

Piat - 27 sierpnia 2023, 17:53:48 - *.centertel.pl
Jeszcze po drodze rasiak na pewno strzelał dla Tottenhamu

zbyszek - 27 sierpnia 2023, 18:20:19 - *.centertel.pl
Bez przesady, nie licząc Casha to gole w Premier League oprócz Warzychy strzelali jeszcze Wasilewski dla Leicester, Klich dla Leeds i Bednarek dla Southampton. Nie było ich dużo, ale jednak były.

zbyszek - 27 sierpnia 2023, 18:29:51 - *.centertel.pl
Gola w Premier League strzelił jeszcze Kiwior dla Arsenalu, to było ledwie 3 miesiące temu

Papagol - 27 sierpnia 2023, 19:39:02 - *.play-internet.pl
Tak było, że Kapustka też kiedyś strzelił parę bramek dla Leicester, a Cywka z 10 dla Wigan.

kibol - 28 sierpnia 2023, 3:12:27 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Zaledwie 2 lata temu Klich walil bramy w PE dla Leeds na zawolanie.

Mistrz pat - 28 sierpnia 2023, 5:00:09 - *.147.101.54
To był jego setny mecz w Premier League !!!

Cmaga - 28 sierpnia 2023, 9:09:51 - *.39.200.250.manx.net