czerwona kartka: Bartosz Biel (90. minuta, Chrobry, za drugą żółtą).

walek - 27 sierpnia 2023, 17:15:03 - *.dynamic-1-kat-k-4-0-0.vectranet.pl

Girgis - 27 sierpnia 2023, 17:15:36 - *.dip0.t-ipconnect.de

Wit - 27 sierpnia 2023, 17:16:20 - *.warszawa.vectranet.pl
Bardzo słaba Stal. Ważne trzy punkty,ale ciężko będzie się utrzymać. Zarząd do zmiany. Jak można było rozwalić tak pięknie zgraną drużynę w miesiąc. Fojut i Krzepita out!

Szok - 27 sierpnia 2023, 17:16:26 - *.play-internet.pl
13 doliczona minuta, Chrobry w 10….

Tyszan - 27 sierpnia 2023, 17:17:01 - *.play-internet.pl
Ładny wielbłąd sędziego. Mucha żółta kartka w 78 minucie, druga żółta w 99. minucie, a czerwonej nie otrzymał. Dawno czegoś takiego nie grali

DGL - 27 sierpnia 2023, 17:18:25 - *.customers.d1-online.com
Ten Bartlewicz to jakaś pomyłka ,17 latki ze stali rozklepali Chrobrego tragedia ciąg dalszy Rokaszewicz zaciera ręce z Prejsem nie wiem dlaczego....???

Tyszan - 27 sierpnia 2023, 17:18:28 - *.play-internet.pl
Co do meczu to Chrobry kończył mecz w 9 zawodników (jeden z zawdoników zniesiony z boiska przed końcem, Biel czerwona), a powinien kończyć w 8 (Mucha dostał 2 żółte, ale o dziwo sędzia nie pokazał czerwonego kartonika)

Max - 27 sierpnia 2023, 17:18:44 - *.dynamic.inetia.pl
Brawo Rzeszowska Stal,za tydzień pokarzemy Motorowi jak się gra w piłkę

1910 - 27 sierpnia 2023, 17:18:50 - *.centertel.pl
Kur2 ale wał doliczał doliczał aż dopiął swego i skończył mecz hahahahahahahahahahahahahahahahaa da sie pewnie że sie da BRAWO

oli - 27 sierpnia 2023, 17:19:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe ile metrów światłowodu kosztuje takie sędziowanie?

Ofl - 27 sierpnia 2023, 17:20:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdybyśmy mieli chociaż przeciętnego napastnika z II ligi byłoby 10-1. fojut, krzepota, wlaźlik out!

Fanka 1 li - 27 sierpnia 2023, 17:21:26 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo nie fair zagrania, aby tylko pogrążyć Chrobrego. Tyle minut doliczyć i dać 2 żółte... wstyd

cantoro - 27 sierpnia 2023, 17:22:37 - *.centertel.pl
w której doliczonej minucie padł gol?

PanGoroli - 27 sierpnia 2023, 17:23:58 - *.152.198.146.dyn.plus.net
@cantoro - 12 minuta

Kopacz - 27 sierpnia 2023, 17:24:54 - *.centertel.pl
Spokojnie napastnik będzie Warchoł z Płocka już podpisany,ogłoszą niedługo.

Janek - 27 sierpnia 2023, 17:25:02 - *.play-internet.pl
14 ej! 11 doliczonych oficjalnie!

dżidżi - 27 sierpnia 2023, 17:25:45 - *.dynamic-1-kat-k-4-3-0.vectranet.pl
Sędziego dać do sędziowania II ligi bo I liga go przerosła

Ziutek - 27 sierpnia 2023, 17:26:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry brak bramkarza na 1 ligę słaby Weglarz !! Brak obrońcy w Chrobrym z prawdziwego zdarzenia!! Michalec Słaby!!

@cantoro - 27 sierpnia 2023, 17:26:18 - *.artnet.gda.pl
Ten portal nie nadąża za postępem. Drugie połowy trwają nawet 20 minut dłużej. Tymczasem tutaj licznik zatrzymuje się na 90 minutach. Bramka padła w 103 minucie…

mundi - 27 sierpnia 2023, 17:26:27 - *.240.139.6
w meczu dwóch miernot, lepsza ta z Rzeszowa. Ciekawe kto odpowiada za to wszystko w Stali, błyskawicznie rozmontowali drużynę. To jest po prostu totalny badziew.

Hetman - 27 sierpnia 2023, 17:26:28 - *.sta.tvknaszapraca.pl
ha ha ha , po co trenowac jak czarny pomoze ha ha

Chg - 27 sierpnia 2023, 17:26:54 - *.customers.d1-online.com
Nie ma co tu winić sędziego jesteśmy słabi a młodzi którzy weszli w stali to aż się rwali do wygranej a nasza to stojaki i statyści nie zasługujemy nawet na 2 ligę.

maniek - 27 sierpnia 2023, 17:27:44 - *.ostnet.pl
Słabiuteńki mecz. Może to przez pogodę, ale chyba to zbyt naiwne stwierdzenie. Stal nadal nie ma pomysłu na grę. Na Lublin niech jadą młodzi, ale nie mam tu na myśli Sadłochy.

Janek - 27 sierpnia 2023, 17:27:49 - *.play-internet.pl
Gwizdał do 2 bramki dla Stali. Tu miały zostać 3 punkty. W świecie relacji na żywo w 21 wieku to jest niemozliwe, na samych trybunach wśród gospodarzy był jeden wielki smiech. 14 minuta!

rumenige - 27 sierpnia 2023, 17:28:01 - *.play-internet.pl
To jakiś przekręt z tym Chrobry zrobili 96minuta czerwona 104minuta bramka na 2-1 już nie dodam że jeden za boiskiem leżał

Kobi - 27 sierpnia 2023, 17:31:15 - *.warszawa.vectranet.pl
Gdzie stal nie może, tam sędzia pomoże.

bydgoski - 27 sierpnia 2023, 17:31:31 - *.centertel.pl
a czemu niemoty z głogowa skoro było doliczone tyle czasu zamiast sie tu zalic, sami nie strzeliliscie w 103 minucie?

WKS - 27 sierpnia 2023, 17:33:05 - *.customers.d1-online.com
6 porażka chrobry zaczyna pisać nową wielką historię 1 ligi klub musi być dumny z takiego obrotu sprawy ciekawe czy zdobędą choćby 1 punkt ha ha ha

miedziak - 27 sierpnia 2023, 17:34:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry Ze Stałą powinien wygrać, teraz Tychy Wyjazd Wisła u siebie Arka !!to z kim wy chcecie wygrać.?!!..😉

Ofl - 27 sierpnia 2023, 17:37:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież to wasi leżeli po 5 minut xD To co się dziwicie, że tyle sędzia doliczył?

resoviak - 27 sierpnia 2023, 17:37:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 27.08.2023 niedziela Co ja widzę w sezonie 2023/2024 z Fortuny I Liga Meżczyzn spadnie do Ewinner II Liga stal Rzeszów t0o jest najprawdziwsza prawda w tryliardach% a w 7 kolejce sezonu 2023/2024 w Fortunie I Liga w Lublinie Motor Lublin - stal Rzeszów 10:0(5:0) to jest najprawdziwsza prawda w tryl;iardach%!!!!!! W Rzeszowie tylko jest najlepsza drużyna w Fortunie I Liga to Superowa Duma Miasta Rzeszowa Królowa Miasta Rzeszowa Kings Resovia Rzeszów King to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!!!!

Misiek - 27 sierpnia 2023, 17:39:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Michalec Daj spokój sobie już.z piłka!!.zawies buty na kołki!!

Zico. - 27 sierpnia 2023, 17:43:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Chrobrym brak jest dobrego bardzo bramkarza,niestety!! teraz u siebie z Tychami wyjazd do Wisły K u siebie Arka !! To z kim mamy w końcu Wygrać?!! Panie Prejs!! ..😐

dżidżi - 27 sierpnia 2023, 17:46:03 - *.dynamic-1-kat-k-4-3-0.vectranet.pl
Idzik zastosował metodę sędziowania pucharów, 90 min remis to dogrywka, potem rzuty karne

@Max - 27 sierpnia 2023, 17:46:49 - *.artnet.gda.pl
My wam pokaŻemy jak korzystać ze słownika ortograficznego.

Pan Kura - 27 sierpnia 2023, 17:58:37 - *.147.104.96.mobile.internet.t-mobile.pl
Druga połowa bardzo dobra w wykonaniu Chrobrego. Zostawili dużo zdrowia na boisku, tego wcześniej brakowało.Sędzia trochę się pogubił. Szkoda tego punktu, ale i tak jest światełko w tunelu. Jeszcze przyjadą lepsze dnie. Za tydzień może być pierwsza wygrana , ja w to wierzę.

OLAF - 27 sierpnia 2023, 17:58:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najstarsi kibice Chrobrego nie pamiętają tylu porażek z rzędu w 1 lidze od 2014 r jak Chrobry awansował do 1 ligi !! Panie Prejs Myśl Pan coś!!.

Misiek - 27 sierpnia 2023, 18:08:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
re.Pan Kura. A wiesz coś może jeszcze o wzmocnieniach Chrobrego?

@Misiek - jeszcze ma dojść 1-2 zawodników, wszystko rozstrzygnie się w ciągu kilku dni. Wracając do meczu to zachowanie kibiców Stali frajerskie. Na noszach znoszą piłkarza Chrobrego który prawie stracił przytomność, a ci krzyczą wyp...j! Karma wraca, słoma z butów zostaje.

RRR 75 - 27 sierpnia 2023, 18:24:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tego meczu oglądałem,widząc że sędzia pomógł Stali ! niestety, a co do kibicow Stali to Beszczelnosc.!!znosząc piłkarza Chrobrego na noszach,słysząc nieprzyjemne okrzyki z ich strony !!😐

1944 - 27 sierpnia 2023, 18:25:41 - *.dynamic.chello.pl
Wielki projekt Stali Rzeszów:
1. Nie ma składu
2. Nie ma transferów
3. Nie ma bazy treningowej (ale zazdrości nam jej m.in. Benfica Lizbona XD
Spaść z twarzą też trzeba umieć - i to jest taki mecz, żeby nałapać punktów.

Max - 27 sierpnia 2023, 18:29:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego nie grali Stuglis w obronie?! z Polonią był wyróżniającym się obrońca, zamiast Michalca który powinien sobie odpocząć od piłki!!.

Sandi - 27 sierpnia 2023, 18:32:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal spadek PEWNE INFO!! Karta się odwróci!!

Gwardzisto - 27 sierpnia 2023, 18:37:48 - *.centertel.pl
Pomiędzy 60 a 75 więcej było przerw niż grania dlatego doliczył 11 minut. Dodatkowo w tych 11 minutach dalej były przerwy trwające kilka minut. Miernoty z wysranskiego nie komentujcie jak nie wiecie.

Miki - 27 sierpnia 2023, 18:55:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego w Chrobrym nie bronił Dybowski ? !znowu Weglarz ! ostatnio z Polonią to samo !..

Rzeszowiak - 27 sierpnia 2023, 18:59:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Starcie gigantow.

ChGFan - 27 sierpnia 2023, 19:17:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia wygrał mecz ;-)

Piastow - 27 sierpnia 2023, 19:28:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak pamiętam to najstarsi kibice Chrobrego nie pamiętają tylu porażek z rzędu W 1 lidze!

Tomo39 - 27 sierpnia 2023, 20:10:31 - *.163.191.30.ipv4.supernova.orange.pl
Kolejna porażka czy skończyć u utrzymywaniem tej armi zaciężnej żyjącej z miejskiej kasy. Nie ma stadionu nie ma kibiców nie ma Chrobrego pierwszej lidze

Śsk hh6I - 27 sierpnia 2023, 20:18:03 - *.centertel.pl
3 pkt przy wydatnej pomocy sędziego. Kolejny przekręt zapisany na konto klubu o biało niebieskich barwach, jak ojczyzna ich przodków.
Sporo ich w swojej historii mają.

Misiek - 27 sierpnia 2023, 20:43:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia pomógł Stali niestety

cycu - 27 sierpnia 2023, 20:46:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uwaga! Klejman w natarciu. Nie wspomnieli o tymże w sumie gracze Chrobrego leżeli na murawie z 15 min udając skurcze. Klejman propaganda.

John - 27 sierpnia 2023, 20:50:10 - *.dynamic.inetia.pl
Sędzia Idzik i wszystko wiadomo... Po "spektakularnym" sędziowaniu w 3 kolejce, pan Piotr odpoczywał od 1 ligi w 4 i 5 kolejce. Niestety ktoś uznał, że już "odpoczął" i znowu "spektakularne" sędziowanie... Jak tak dalej pójdzie to pseudonim "Laguna" przylgnie zapewne na stałe do pana Piotra.

Andy - 27 sierpnia 2023, 20:58:06 - *.play-internet.pl
Mecz dla Stali wygrali młodzieżowcy. Piękna bramka Kondziołki dającą zwycięstwo. W Stali potrzebny jest pilnie dobry środkowy napastnik. Zarząd klubu musi szybko zadziałać żeby nie było za późno. Brawo Stal ZKS

Kopernik - 27 sierpnia 2023, 21:00:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panowie Bozek i Zubowski na działaczy Chrobrego! Kibice pamiętają jak za dawnych lat!

Zajmon - 27 sierpnia 2023, 21:23:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia Laguna powrócił he he he😄😄😄

JG - 27 sierpnia 2023, 22:19:47 - *.199.251.1
Czy obecni kibice z Głogowa?

Paweł_78 - 28 sierpnia 2023, 7:16:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibiców z Głogowa 41

Marynarz - 28 sierpnia 2023, 10:33:44 - *.205.136.97.mobile.internet.t-mobile.pl
Jeszcze z rok, dwa i Piotrek będzie gwizdał w ekstraklasie. Powodzenia Panie Sędzio od kolegi Bumbula

vineta - 28 sierpnia 2023, 21:14:12 - *.centertel.pl