28 sierpnia 2023, 21:07:57 - dwieladek
Bramka Patryka Lipskiego

Patryk Lipski strzelił bramkę dla Ethnikósu Áchnas w zremisowanym 5-5 (4-4) wyjazdowym meczu 2. kolejki cypryjskiej ekstraklasy przeciwko AEK-owi Larnaka. To pierwsza ligowa bramka 29-letniego pomocnika w tym sezonie.

28 sierpnia 2023, 19:00 - Larnaka (AEK Aréna - Geórgios Karapatákis)
AEK (Larnaka) 5-5 AS Ethnikós Áchnas
Fran Sol 16, 27 (k), 45, 73, Ivan Tričkovski 30 - Mários Ilía 4 (k), 6, 45, Patryk Lipski 21, Emmanuel Lomotey 86

żółte kartki: Nenad Tomović, Pere Pons, Gus Ledes, Hrvoje Miličević - Enzo Cabrera, Mários Ilía, Patryk Lipski, Manuel de Iriondo, Stefan Spirovski.

sędziował: Menélaos Antoníou.

Lipski grał do 51. minuty, gdy zmienił go Stefan Spirovski. W drużynie gospodarzy wystąpili byli zawodnicy polskich drużyn. Cały mecz zagrał Ángel García (Wisła Płock). Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin) grał do 66. minuty, gdy zmienił go Bruno Gama. Ivan Tričkovski (Legia Warszawa) grał do 85. minuty, gdy zastąpił go Ismael Casas. Na ławce rezerwowych AEK-u pozostał Rafael Lopes (Cracovia, Legia Warszawa).

W drużynie gości do 62. minuty grał Dejan Dražić (w przeszłości Zagłębie Lubin), którego zmienił Kóstas Ilía, na ławce rezerwowych mecz spędził były zawodnik Lechii Gdańsk Zé Gomes, a poza kadrą znalazł się Miha Goropevšek (były zawodnik Legionovii Legionowo i Olimpii Grudziądz).

Ethnikós Áchnas zajmuje ósme miejsce w tabeli z jednym punktem na koncie.

poa - 28 sierpnia 2023, 21:40:07 - *.dynamic.chello.pl
prawie jak polska-brazylia w 38'

MisioYoggi - 28 sierpnia 2023, 21:48:19 - *.42.98.39
Szczerze mowiac, zapomnialem, ze on jeszcze gra. Niegdys zapowiadal sie naprawde obiecujaco, ale wybral slonce i dobre jedzenie, czego mu zazdroszcze i wcale mu sie nie dziwie hahaha :-D.

mxmln - 28 sierpnia 2023, 23:29:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieraz widziałem wysoki remis 4-4, ale 5-5 to już totalny hokej.

do mxmln - 29 sierpnia 2023, 7:49:34 - *.42.136.77
mało w życiu jeszcze widziałeś

Leo - 29 sierpnia 2023, 10:11:17 - *.10.208.109
Zaraz się wypromuje i sprzedadzą za rok za 2 mln euro. Z polskiego klubu za darmo

Jano - 29 sierpnia 2023, 14:02:02 - *.centertel.pl
To że zawodnicy odchodzą za darmo to tylko nieudolność klubów i tupet menagerow.Dziela się kasa która miała trafić do klubu.Po latach skruszeni wracają a naiwne kluby ich przyjmują.Przyklad Gornik i pan Olkowsk8

Siara - 29 sierpnia 2023, 23:04:13 - *.play-internet.pl