1 września 2023, 15:42:26 - maciejko
Gol Szymona Majerana w Pucharze Słowacji

Szymon Majeran strzelił gola dla trzecioligowego Stará Ľubovňa Redfox FC w wygranym 3-2 (1-1) meczu II rundy Pucharu Słowacji z czwartoligowym OŠK Bešeňová. 21-letni pomocnik wszedł na boisko w 67. minucie w miejsce Kristiána Tinátha.

30 sierpnia 2023, 17:00 - Bešeňová (Betónová aréna Bešeňová)
OŠK Bešeňová 2-3 Stará Ľubovňa Redfox FC
Peter Maslo 18 (k), 55 - Peter Imrich 21, Filip Serečin 46, Szymon Majeran 75

żółte kartki: Dávid Haščák, Michal Piter Bučko (Stará Ľubovňa).

sędziował: Lukáš Dzivjak.
widzów: 250.

W zespole gospodarzy do 75. minuty grał Peter Maslo (kiedyś Termalica Bruk-Bet Nieciecza), którego zmienił Milan Vrtich. W drużynie gości cały mecz rozegrali Szymon Witek, Dávid Haščák (w przeszłości LZS Starowice Dolne i Stal Stalowa Wola) i Michal Piter-Bučko (kiedyś Podbeskidzie Bielsko-Biała, Olimpia Grudziądz i Sandecja Nowy Sącz), do 58. minuty grał Tomasz Bomba, którego zmienił Filip Vojtek, w 67. minucie na boisko wszedł Samuel Kuc (dawniej Stal Rzeszów) w miejsce Petera Imricha, trenerem jest Piotr Kapusta, a asystentem trenera Ján Fröhlich (swego czasu Sandecja Nowy Sącz, GKS Bełchatów i Kolejarz Stróże).

W III rundzie (27 września) Stará Ľubovňa Redfox FC zmierzy się z czwartoligowym ŠK Javorník Makov.

hmm - 1 września 2023, 16:44:42 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Santos, czemu nie sprawdzisz go w reprze??

Kamis - 1 września 2023, 17:58:14 - *.play-internet.pl