1 września 2023, 16:10:10 - bartekwr9
Sébastien Thill w Stali Rzeszów

Sébastien Thill został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów, z którą związał się rocznym kontraktem.

29-letni luksemburski pomocnik w tym sezonie w barwach rezerw niemieckiego FC Hansa Rostock zagrał w pięciu spotkaniach Regionalligi (czwarty poziom rozgrywkowy) i strzelił jednego gola.

Thill został powołany do reprezentacji Luksemburga na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw Europy z Islandią (8 września, godz. 20:45, Luksemburg) oraz Portugalią (11 września, godz. 20:45, Faro). Thill dotychczas zagrał w 32 spotkaniach w reprezentacji narodowej, w których strzelił dwa gole.

źródło: Stal Rzeszów

devlieger - 1 września 2023, 16:13:16 - *.180.184.249
Facet 2 lata temu strzelał gole Realowi i Interowi w Lidze Mistrzów. Co poszło nie tak, że w wieku 29 lat jest w Stali Rzeszów?

Wharton - 1 września 2023, 16:17:15 - *.134.175.40
spodobało mu się miasto i Legionella

RipRoarRex - 1 września 2023, 16:17:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic, granie w Szerifie nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem, mimo tego ze byli w LM. Wcale mnie nie dziwi, ze nie ogarnal w 4 lidze niemieckiej. W Stali powinien byc w miare ok

dlugopisy - 1 września 2023, 19:31:24 - *.6.106.99.ipv4.supernova.orange.pl
Jakby mu się spodobała Legionella to by grał w Warszawie.

Edek - 1 września 2023, 19:32:44 - *.134.175.40
na razie Legionelly w Warszawie nie ma

hmm - 1 września 2023, 20:56:59 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Kolejny pilkarski szrot w naszych ligach, menago medal sie nalezy ze znalazl sie jelen, ktory go wzial

tratarata - 1 września 2023, 22:46:02 - *.179.104.87
Strzelał bramy Realowi, a teraz strzeli co najwyżej Chrobremu, w końcu to też królewska drużyna, jakby nie było.