2 września 2023, 15:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 1-0 Arka Gdynia
Din Sula 50

Odra: 30. Artur Haluch - 22. Mateusz Spychała, 27. Mateusz Kamiński, 2. Piotr Żemło, 24. Jakub Szrek (75, 28. Artur Pikk) - 25. Jakub Antczak, 5. Rafał Niziołek, 13. Adrian Purzycki (57, 8. Wojciech Kamiński), 11. Dawid Czapliński (89, 9. Tomáš Mikinič), 77. Borja Galán - 98. Din Sula (75, 7. Jean Franco Sarmiento).

Arka: 95. Paweł Lenarcik - 32. Przemysław Stolc (89, 99. Jakub Wilczyński), 4. Martin Dobrotka, 29. Michał Marcjanik, 13. Ołeksandr Azaćkyj, 39. Kasjan Lipkowski (64, 94. Dawid Gojny) - 38. Marcel Predenkiewicz (64, 21. Kacper Skóra), 55. Janusz Gol (64, 36. Michał Bednarski), 6. Sebastian Milewski, 7. Olaf Kobacki - 10. Karol Czubak.

żółte kartki: Żemło, Czapliński, Purzycki, Antczak, Sula, Mikinič, Galán - Kobacki, Gol, Marcjanik.
czerwone kartki: Martin Dobrotka (75. minuta, Arka, za kopnięcie przeciwnika), Michał Marcjanik (90. minuta, Arka, za drugą żółtą).

Dexter - 2 września 2023, 17:05:13 - *.dynamic.chello.pl
Arczanie gratulacje . Szykujcie się na 2 ligę.

Egon - 2 września 2023, 17:05:49 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Sędzia miał za dużo żółtych kartek ?

Polo - 2 września 2023, 17:07:20 - *.78.54.pool.telefonica.de
Kołaki PRECZ!Arka każdego sezonu coraz słabszą.

Cpjs - 2 września 2023, 17:08:01 - *.play-internet.pl
Dlaczego ponad połowa stadionu pusta w Opolu ?

Sew - 2 września 2023, 17:10:46 - *.centertel.pl
Odra jedziemy po Ekstraklasę!! Brawo chłopaki!

max - 2 września 2023, 17:11:04 - *.96.101.178
Szczurek i Gruchała - dwaj niszczyciele Arki

Woytek - 2 września 2023, 17:12:20 - *.58.165.252
Wow ,mamy kolejna sile w polskiej pilce,jest to Odra Opole ,druzyna ktora od 60 minuty grala na czas,wstyd przy kazdym kontakcie science z nog,gol to moze czyscic buty bednarskiemu,,debilne zachowanie dobrotki I marcjanika I cudowna taktyka lobodzinskiego dala zwyciestwo wielkiej now ej potedze w europi,a do tego ten komentarz

Nemo - 2 września 2023, 17:16:25 - *.centertel.pl
Brawa dla Odry i dla sędziego. Bardzo dobrze prowadził zawody.

Agol - 2 września 2023, 17:18:16 - *.warszawa.vectranet.pl
No to czekamy ilu frajerów kupi bilet na następny mecz w Gdyni żeby dalej finansować warszawskich oszustów

Woytek - 2 września 2023, 17:18:27 - *.58.165.252
Max szkodnikiem to jest kolak,przeciez to on sciaga zawodnikow I trenerow nie siej zamentu to braz polityki twojego pana,oszukiwal przez 3 Lata to ma zaplate

michał - 2 września 2023, 17:37:35 - *.prymas.com.pl
Kolejny klub, w którym naprawdę dobre wyniki robi Pan Nocoń.

slazak - 2 września 2023, 17:42:42 - *.centertel.pl
Po tym co Odra pokazała w meczu z Wisłą w Krakowie awans wydaje się oczywistością. Warto chłopaków w szatni zmobilizować 😋. Do tego nowy stadion. Żyją jeszcze ludzie, którzy pamiętają grę Odry na najwyższym poziomie rozgrywek.

Naprawde ? - 2 września 2023, 17:45:29 - *.as13285.net
Odra do exklasy? Kto na to kase wylozy? Wiosna , 10 pozycja . Za marzenia nie karza

Naprawde ? - 2 września 2023, 17:48:48 - *.as13285.net

Jol - 2 września 2023, 17:58:59 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Odra. Stadion rośnie, chłopaki grają fajnie, robi sie klimat na trybunach.

MArek - 2 września 2023, 18:00:48 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
jeszcze raz pisze do glabown ktorzy niemaja pojecia o gale tepe polglowki nie plujcie na druzyne ktora gra dobra pilke na zapleczu a ze moze awansuje to ina inkszosc .Tepe polglowki kturzy gnebia Odre Opole to w leb conajmniej gumowym mlotem padalce

Benek - 2 września 2023, 18:04:36 - *.dynamic.inetia.pl
Kibice Odry, pytanie z Poznania. Jak zagrał dziś Antczak i jak się prezentuje u was?
Gratuluje lidera w tabeli!

Jol - 2 września 2023, 18:08:52 - *.dynamic.chello.pl
Antczak jest kotem. Wymiata na maksa. Szybko do Was wróci, as jakich mało.

opolczyk - 2 września 2023, 18:13:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Antczaka jest szykowane miejsce w reprezentacji Polski...Facet z charakterem i wie co sie dzieje na boisku...Zbiera niesamowite brawa na stadionie...

Woytek - 2 września 2023, 18:15:26 - *.58.164.112
Marek ale kto zagral dobry necz,czlowieku,gra na czas prezent grubasa 38 Gola inaczej bramki byscie nie strzeli ,WY 9 Arki nie mieliscie sytuacji,a od 60 minuty gra na czas I symulka,WY na awans ,co ty palisz ,ja nie plume na Odre tylko oceniam jej gre,fart sie zaraz skonczy

Sew - 2 września 2023, 18:18:51 - *.centertel.pl
#Benek - z Lecha przychodzą perełki. Niedawno Kuba Moder a teraz młody Antczak. Widać, że chłopak lubi grę jeden na jeden, piłka się go "słucha". Będą z niego ludzie!

wiki - 2 września 2023, 18:38:57 - *.dynamic.chello.pl
W futbolu nie istnieje fart , zawsze wygrywa lepszy !!!! Po prostu trzeba strzelić więcej goli od przeciwnika i Odra nie ma farta , tylko jest lepsza .Jeżeli chcesz głupku żeby Odra nie grała na czas od 60 minuty musisz zmienić przepisy

wodnikszuw - 2 września 2023, 18:43:24 - *.dip0.t-ipconnect.de
WITAM
W latach 1977- 1980 byłem mieszkańcem Opola kibicowałem Odrze i do dzisiaj o niej pamiętam, czasy Młynarczyka, Wójcickiego, Korka i Alfreda Bolcka grał wtedy Wojciech Tyc to była paka pamiętne 5-3 z Legią w Warszawie i 3 bramki Bolcka,jak Młynarczyk odszedł do Widzewa to Odra umarła, przyszedł Kapica bramkarz i Odra się skończyła a potem zarządzali tym klubem tacy ludzie że było coraz gorzej skończyło się na 3 lidze czyli na 4 poziomie a teraz powoli ten klub się odbudowuję mam nadzieję że wrróca do ekstraklasy!

MAX - 2 września 2023, 19:12:01 - *.dynamic.chello.pl
Odra to pewniak, nie pokonana

Zaglebiak - 2 września 2023, 19:28:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I pomyśleć ze ta cała Odra w zeszłym sezonie jakimś fuksem nie spadła do 2 ligi . No cóż może fuks się skończy niebawm

44 - 2 września 2023, 19:31:14 - *.gigabit.info.pl
Gratulacje. No i pięknie, o to chodzi, oby tak do końca ;). Do boju Odra!!!

Wojtek - 2 września 2023, 19:43:22 - *.147.76.118.mobile.internet.t-mobile.pl
Najpierw Wisła teraz Odra zatopiła Arkę i Brawo tak trzymać !!!

Nemo - 2 września 2023, 19:46:00 - *.centertel.pl
Do wodnikszuw
Miło czytać takie wpisy. Szacun za pamięć o Odrze i dobre słowa.

Piter76 - 2 września 2023, 19:48:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ładnie Odra, pozdro z Lbn.

wodnikszuw - 2 września 2023, 20:09:02 - *.dip0.t-ipconnect.de
Do NEMO
MIESZKAŁEM wtedy na osiedlu ZWM nie wiem jak teraz się nazywa wtedy była ulica Krasickiego pamiętam uwczczesny cały adres ale to szczegół! Pozdrawiam z Niemiec

Zorro - 2 września 2023, 20:33:39 - *.centertel.pl
Trenerze Nocoń pozdrowienia z Elbląga awansu zyczymy

Ja - 2 września 2023, 20:42:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wodnikszuw. ZWM to teraz osiedle AK, ale i tak wszyscy wołają ZWM. Na Krasieckiego moja żona mieszkała, teraz ta ulica jakoś inaczej się nazywa

Jonas - 2 września 2023, 20:53:51 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Co oderka nie umiała to sędzia załatwił.

Szwed - 2 września 2023, 21:02:40 - *.mobile.telia.dk
Kolaki jak zapowiedzieli tak robia!!!! Predzej ARKE utopi na peryferiach pilki!!! Szkoda ale Arkowcem sie jest nie bywa, wole ARKE w 4lidze niz z kolakami na czele!!!

neton - 3 września 2023, 0:15:03 - *.dynamic.chello.pl
Hmm, ok Odra wygrała, bramka dla Odry po wielbłądzie Arkowca, okazji do zdobycia bramek - ile - jedna albo i wcale?
Ale co za to pokazała Odra - "wspaniałą taktycznie grę" czyli od samego początku! padolino i dreptanego, dreptanego i padolino na taką skalę, że można było tymi cyrkowymi sztuczkami obdzielić kilka meczów. O koszeniu równo z trawą, głównie w l-połowie i prowokowaniu nie ma co wspominać.
Ach i jeszcze jedna nowość made in Odra - ręczniki!!! Kuriozalna nowość na stadionie.
Cel czyli wynik uświęca środki ale nie można robić cyrku z i tak siermiężnej naszej ligowej piłki.

Gruby - 3 września 2023, 0:51:20 - *.58.135.144
Brawo Odra. Fantastycznie. Rzadzicie tą ligą. I oby jak najdluzej.

MArek - 3 września 2023, 7:39:34 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Wielki szacunek dla mojego klubu dawno temu bylem pilkarzem gdzies kolo Opola blizej Stali Brzeg z nimi gralem z powodzeniem teraz jestem kibicem Odry chociarz niemieszkam w Polsce no na koniec dobrze ze zaoraja stadion na Oleskiej papatki

MArek - 3 września 2023, 7:44:34 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Co jonasek boli 3-punkty ale musisz byc falszywcem jak twoj faworytek walnal na minus 3 co boli buraku

Qwerty - 3 września 2023, 10:19:48 - *.centertel.pl
Odra i Stal Brzeg powinny trzymać sztamę.

Ja - 3 września 2023, 10:52:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Neton. Odra wygrala, jest liderem i tego się trzymajmy. Za styl punktów nie daja

mario - 3 września 2023, 12:56:13 - *.49.205.155.ipv4.supernova.orange.pl
LIga trwa juz na dobre, wiec juz nie ma fartow i co niektorzy naywaja "ustawek", po prostu Odra jest w formie, moze jeszcze brakuje na tyle skutecznosci ale pozycja lidera jest wynikiem przygotowania druzyny do sezonu, a ze niektorym to sie nie podoba to ich problem. Brawo ODRA!!

wiki - 3 września 2023, 14:54:46 - *.dynamic.chello.pl