2 września 2023, 20:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)
Hubert Sobol 76

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 23. Maciej Białczyk (75, 22. Wojciech Maroszek), 3. Mateusz Gawlik, 35. Bartosz Kieliba, 42. Wiktor Smoliński - 21. Kentarō Arai (60, 77. Mateusz Żebrowski), 24. Mateusz Wysokiński, 6. Adrian Cierpka (75, 19. Filip Szewczyk), 10. Néstor Gordillo, 71. Kamil Koczy (86, 15. Wiktor Staszak) - 9. Hubert Sobol (86, 14. Bartosz Gęsior).

Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 87. Jakub Kowalski (82, 16. Dominik Maluga), 88. Piotr Rogala, 55. Damian Oko, 24. Damian Urban, 27. Arkadiusz Ziarko (67, 71. Łukasz Seweryn) - 21. Michał Mydlarz (62, 78. Jakub Górski), 8. Łukasz Soszyński (82, 14. Bartosz Wiktoruk), 20. Bartosz Pioterczak, 10. Adam Imiela - 17. Lucjan Klisiewicz (62, 77. Kacper Chełmecki).

żółte kartki: Gawlik, Smoliński - Pioterczak, Ziarko, Oko, Imiela, Urban.
czerwone kartki: Bartosz Pioterczak (52. minuta, Stal, za drugą żółtą), Damian Oko (90. minuta, Stal, za drugą żółtą).

sędziował: Albert Różycki (Łódź).
widzów: 1703.

W 56. minucie Néstor Gordillo (KKS 1925) nie wykorzystał rzutu karnego (Mikołaj Smyłek obronił).

Josef - 2 września 2023, 21:58:14 - *.its-24.pl
Kiedyś przegrywali, ale grali teraz już brakuje nawet tego szkoda gadać. No ale cóż budujemy drużynie ofensywnie pozbywamy się pomocnika na jego miejsce obrońca brawo!!!!

Luis - 2 września 2023, 21:58:53 - *.147.76.118.mobile.internet.t-mobile.pl
Powinno być dwa zero ten niewykorzystany karny

1938 - 2 września 2023, 21:59:22 - *.dynamic.mm.pl
Smyłek i długo długo nic. Co wy robicie wy naszą Stalówkę hańbicie. !!!!!!! Uważam,że Pietrzykowski niech zabiera ten szrot z Łagowa razem ze sobą bo goście przez cały mecz nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę !!!!!!!!!! Do tego 2 czerwone kartki zarobili. Dawno nie widziałem tak słabego zespołu.

stw - 2 września 2023, 22:00:40 - *.mtm-info.pl
wynik do przewidzenia mamy slabiutki zespoł razem z bytomiem chyba najgorszy w lidze ,zero jakosci ,odpalono dobrych graczy a cwane menagery wstawiły tu swoich asow ,za tydzien czapa z hutnikiem o juz na dobre zadomowimy sie na miejscu spadkowym ,zenada

Zenek - 2 września 2023, 22:03:01 - *.play-internet.pl
Różycki ładnie przekręcił Stalówkę z premedytacją, karny z kapelusza,nie strzelił Kalisz to wykartkowal ich na lewo i prawo,za dotknięcie przeciwnika a nie nawet żadne faule.Ten gość to porażka, ładny wał odwalił

STW - 2 września 2023, 22:08:34 - *.dynamic.mm.pl
Sędzia sprzyjał Kaliszowi ale mimo tego powinni coś zrobić. A ci jak dzieci we mgle. 0 strzałów celnych na bramkę. Nawet przyjąć piłki nie potrafili. Ta drużyna jest po prostu masakrycznie słaba. Tego meczu naprawdę nie dało się oglądać. To nawet nie był poziom 3 ligowy. w ofensywie 1 bramka z gry od początku sezonu reszta stałe fragmenty w tym 2 karne.

Zenek - 2 września 2023, 22:12:55 - *.play-internet.pl
Gra Stalówki nie była zła, grali do przodu, starali się, zaangażowanie było,tylko sędzina wybił im granie z głowy, kartki za bardzo drobnostkowe faule, gdzie w przeciwną stronę był pobłażliwy,i karnym nawet nie wspomnę,po prostu go wyczarował

stw - 2 września 2023, 22:13:54 - *.mtm-info.pl
juz po tych transferach w przerwie gdzie brali gosci po kontuzjach albo z 3-4 lig wydawalo sie ze cos nie tak to maja byc wzmocnienia? człowiek miał nadzieje ze zarzad wie co robi a wyszła zenada a nie jakosc

lu - 2 września 2023, 22:30:26 - *.94.14.153
Jaki to gość został wzięty z 4-tej ligi do Stalówki?

ZKS - 2 września 2023, 22:37:12 - *.dynamic.mm.pl
Obiektywnie-Pioterczak jak na razie za wysokie progi a pozbyli się świetnego Kołbona.Bez środka nie ma gry i tyle.Walczyli,to się ceni.Smyłek nr 1,bezapelacyjnie w całym meczu.Brawo kibice za doping!Słychać Was było i to nonstop.

Czop - 2 września 2023, 22:43:53 - *.dynamic.chello.pl
Oj Albercik Albercik. Dużo pracy przed tobą.

kibic - 2 września 2023, 22:57:57 - *.65.157.105
Bezmyślną bieganiną do przodu nic się nie ugra, a tak gra Stali wygląda od początku, napaleni biegają i odbijają się o obrońców, zero z tego korzyści i tylko siły tracą. Wiedzą o tym rywale że Stalowa robi tylko wiatr w przodzie z którego nic a nic nie wynika, bo nawet rzutów rożnych mają jak na lekarstwo. Ofensywa jest dramatycznie słaba, ale tutaj stawia sie na bramkarzy i obroncow. Nie dziwę się że Kołbon i Szuszkiewicz odeszli. Z Hutnikiem będzie podobnie, będą biegać i wpadać w obrońców jak pajace w cyrku a Hutnik na spokojnie strzeli i wygra. Mimo że sędzia też był dramatyczny i pomagał gospodarzom jak mógł to nie zmienia faktu że latających cyrkowców to się nie da oglądać. Z jednym strzałem na bramkę przez 90 minut. Spie... okienko tranferowe 15 zawodników i wiekszosci to obroncy i bramkarze. Brawo Panie Czubat i reszta.

Ziggy1984 - 3 września 2023, 0:21:39 - *.dynamic.mm.pl
do ZKS nie zgadzam się z Tobą. Pioterczak to żywe srebro.Stalowa Wola nigdy nie miała gracza z takim potencałem jak on.

Michał K - 3 września 2023, 0:42:53 - *.dynamic.inetia.pl
Na taki KKS Kalisz nie będę przychodził na mecze.Kalisz trenerze Ozga,nigdy nie grał tak słabo,brakuje pressingu, słabe ustawienie na 4 obrońców ,gdzie boczni w ogóle nie podłączają ,stoją w miejscu. Środek pola nie funkcjonuje ! Żebrowski, Kieliba, Cierpka i Sobol to bardzo dobre transfery, Kalisz powinien grać piłka jak z nut. Obecnie wygląda to tragicznie, albo trener weźmie się do roboty albo wyjazd. Punkty są zdobywane szczęśliwie.... Graliśmy 3 obrońców przez 3 sezony + wahadlla, to była nasza mocna broń i dominacja, a trener wymyśla jakieś ustawienie które w ogóle nie funkcjonuje, Arrai + bialczyk to 4 ligi. Żebrowski 1 sprintem zrobił więcej niż reszta tych pana sprowadzonych zawodników na prawą pomoc przez 5 meczy.

Adolf - 3 września 2023, 3:57:09 - *.6.147.16.ipv4.supernova.orange.pl
Albert „Laguna” Różycki? Dziwne, że ten typ jeszcze cokolwiek sędziuje na tym poziomie.

Barça - 3 września 2023, 4:01:03 - *.icpnet.pl
Z tego meczu cieszą tylko 3pkt zdobyte przez KKS, styl gry słaby z silniejszym zespołem będzie lipa ,pokazał to ostatnio ŁKS 2 , no ale miejmy nadzieję że trener też to widzi i coś z tym zrobi.

Siarka - 3 września 2023, 8:08:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marsz w Górę Tabeli he he

ZKS - 3 września 2023, 8:19:29 - *.dynamic.mm.pl
Do Ziggy 1984:To Twój rok urodzenia?To może nie pamiętasz talentów jakie się tu urodziły.Potencjał a pokazanie tego na boisku to drugie.Ile piłek prostopadłych wczoraj puścił?Napisałem na razie i porównując do Kołbona to widać różnicę doświadczenia.Widziałeś w najlepszych latach Mulawkę,Trawińskiego,Sajdaka,Szafrana,Piechniaka.B
yło jeszcze dużo fajnych młodych grajków ale nie dano Im szansy.Bartek jest pchany przez Czubata...

ZKS - 3 września 2023, 8:22:01 - *.dynamic.mm.pl
I jeszcze jedno.Po zmianach w przerwie letniej dalej są roszady w zespole.Kiedy ta drużyna ma się zgrać?Na wiosnę?Cierpliwość się kiedyś kończy...

Tk - 3 września 2023, 9:34:19 - *.play-internet.pl
@zks i co znów festyn się nie udał 😂? A może dziś przyjedziesz kibicować do Lublina wspomóc swoją zgodę z drugiej po 100 krotnej takiej samej nazwie drużyny, tych Stali tysiące😁, zobaczysz co to prawdziwy stadion, doping i gra, czy tylko w internecie komentarze piszesz ?

mkowalczyk - 3 września 2023, 9:50:46 - *.dynamic.chello.pl
W KKS najsłabszy trener.Ustawienia formacji dno.Dobry w gadce.

obserwator - 3 września 2023, 10:16:40 - *.dynamic.mm.pl
Dobra rada - Ozga i asystent + Kalenik + Białczyk wyjazd z Kalisza. W tym ustawieniu Smoliński stoi, gra Gawlik i Kieliba. Koczy nie ma wsparcia, Arai tylko biega ! W pomocy powinien wchodzić Szewczyk i Putno jak nie idzie Gordillo czy Wysokińskiemu albo Gęsior, za Białczyka - Głaz.

Lezajsk - 3 września 2023, 10:25:05 - *.play-internet.pl
ile zielonej laguny a Kaliszu? Wynik cieszy

Ojojoj - 3 września 2023, 11:09:03 - *.play-internet.pl
A taka niespodzianka miała być PiS-ogórki z Wólki hehe

Wr - 3 września 2023, 11:20:06 - *.94.39.55
A że Kołbonia puścili, to strzał w kolano.

Kocur - 3 września 2023, 12:05:58 - *.icpnet.pl
Wrzesień zweryfikuje umiejętności trenera Ozgi, na tą chwilę jest bardzo średnio, popełnia proste błędy jak np. ustawienie Smolińskiego na. Lewej flance, japończyk nie nadaje się na. 2 ligę, wogole wczoraj nie funkcjonował skrzydła, żeby tylko po meczu w Olsztynie nie było sprostowania Pana trenera. Z. Czego on slynie

Frycek - 3 września 2023, 13:38:02 - *.play-internet.pl
Gra KKS to jakaś katastrofa. Karny sędzia podarował , a wynik powinien być remisowy . Zero wysokiego ustawienia , zmiany to cyrk . Smolinski kopie się po czole , Kieliba wchodzi w środek i udaje 6 . W momencie otwarcia grają na 3 obrońców z czego maja dwóch . Zero , ale to zero pomysłu na grę Dla mnie sędzia nie zapanował nad meczem . Strasznie to wyglądało .

ZKS - 3 września 2023, 13:59:06 - *.dynamic.mm.pl
I jeszcze jedno.Dlaczego Górnik Łęczna grał z wami u siebie?W terminarzu i w necie pisze że mecz w Lublynie a na trybunach odwrotnie.Jednak czegos nie rozumiem.N