2 września 2023, 22:45:30 - euzi
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił bramkę dla Napoli w przegranym u siebie 1-2 (1-1) meczu 3. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Lazio. Dla reprezentanta Polski to pierwsze trafienie w sezonie.

2 września 2023, 20:45 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 1-2 SS Lazio
Piotr Zieliński 32 - Luis Alberto Romero 30, Daichi Kamada 52

żółte kartki: Mattia Zaccagni, Luis Alberto Romero (Lazio).

sędziował: Andrea Colombo (Como).

Zieliński grał do 84. minuty, kiedy zmienił go Giovanni Simeone. Hubert Idasiak pozostał na ławce rezerwowych Napoli. Klub Polaków jest na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

Szx - 2 września 2023, 22:57:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłkarz przeciętny, przereklamowany , bez charyzmy.

ziutek - 2 września 2023, 23:18:41 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
i fajnie

tors - 2 września 2023, 23:24:20 - *.centertel.pl
Dlaczego nie informujecie o wynikach rywali Rakowa i Legii? Dzisiaj grała Atalanta.

Adamst - 2 września 2023, 23:35:23 - *.dynamic.chello.pl
Po tym co zrobił z Mołdawią straciłem do niego szacunek. Nie chodzi o stratę, bo błędy się zdarzają, ale to, że nie ruszył do odzyskania jest niewybaczalne. Powinien na kadrze usiąść na ławce, wejść dopiero z ławki i ewentualnie zasłużyć na grę w pierwszym składzie po dobrym występie. Jak ma być dobra atmosfera jak gość traci piłkę i nie pokazuje chęci walki. Jak się ma najlepszą technikę z całej kadry to już można zachowywać się jak hrabia?

dd - 2 września 2023, 23:58:55 - *.skydata.pl
bramka na 1:2 dla Lazio to tez jego strata...

Krzyś - 3 września 2023, 0:54:44 - *.fixed.kpn.net
Tak jak w tym meczu,tak i sezon będzie już mniej efektowny w wykonaniu Napoli.LM może będzie,ale o mistrzostwo powalczą inni.

JS - 3 września 2023, 7:39:43 - *.centertel.pl
Nadzieja naszej kadry.I tak od kilkunastu lat.A prawda jest taka że to tłuk i drewno

j. tudesky - 3 września 2023, 10:43:03 - *.dynamic.chello.pl
won z leniami z kadry! niech se gra w tym swoim klubiku ale jaj nie ma zeby orzełka reprezentować, to samo Bednarek, lewus Bielik i paru innych

Byczyna - 3 września 2023, 12:35:58 - *.play-internet.pl