3 września 2023, 16:53:58 - LukaszL
Gol samobójczy Matty'ego Casha

Matty Cash strzelił gola samobójczego, a jego Aston Villa FC przegrał 0-3 (0-2) w meczu 4. kolejki angielskiej Premier League z Liverpool FC. 26-letni polski obrońca rozegrał całe spotkanie.

3 września 2023, 15:00 - Liverpool (Anfield)
Liverpool FC 3-0 Aston Villa FC
Dominik Szoboszlai 3, Matty Cash 22 (s), Mohamed Salah 55

żółta kartka: Boubacar Kamara (Aston Villa).

sędziował: Simon Hooper (Wiltshire).
widzów: 50 109.

Poza kadrą zespołu gospodarzy znalazł się Fabian Mrozek, a poza kadrą drużyny gości pozostał Oliwier Zych.

W ligowej tabeli Liverpool FC znajduje się na trzecim miejscu z dziesięcioma punktami na koncie, natomiast Aston Villa FC zajmuje 11. miejsce z dorobkiem sześciu punktów.

Zxv - 3 września 2023, 20:53:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale durne komentarze powyżej. Jak tacy ludzie mogą w ogóle być na stronie dotyczącej piłki nożnej. Toż to analfabetyzm piłkarski.

mietek - 3 września 2023, 22:07:32 - *.27.99.160.ipv4.supernova.orange.pl
Już jutro w angielskiej prasie: Matty Cash simply can't stop scoring goals ;)

Burmistrz - 4 września 2023, 1:09:39 - *.204.109.78.mobile.internet.t-mobile.pl
Powtórka z Legią mile widziana

dsaaa - 4 września 2023, 10:10:00 - *.94.24.187
Dwa spece polskiej reprezentacji kopiacy na angolskich pastwiskach, Cash i Bednarek. Jeden strzela tylko slabym zespolom, a drugi przegrywa nawet w drugiej lidze. Na jednego i drugiego gwizdza wlasni kibice. Jakim sposobem te dwa drewniaki graja w reprezentacji?