3 września 2023, 22:43:54 - Kermitsc
Debiut Bartosza Bereszyńskiego w Empoli

Bartosz Bereszyński zadebiutował w barwach Empoli w przegranym 0-2 (0-1) domowym meczu 3. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Juventusowi. 31-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

3 września 2023, 20:45 - Empoli (Stadio Carlo Castellani Computer Gross Arena)
Empoli FC 0-2 Juventus FC
Danilo 24, Federico Chiesa 82

żółte kartki: Bartosz Bereszyński, Emmanuel Gyasi, Mattia Destro - Manuel Locatelli, Dušan Vlahović, Fabio Miretti.

sędziował: Giovanni Ayroldi (Molfetta).

W 39. minucie Dušan Vlahović (Juventus) nie wykorzystał rzutu karnego (Etrit Berisha obronił).

W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Sebastian Walukiewicz, a poza kadrą meczową był Iwo Kaczmarski, zaś w drużynie gości Arkadiusz Milik, który zanotował asystę przy drugiej bramce, pojawił się na boisku w 71. minucie w miejsce Dušana Vlahovicia, a Wojciech Szczęsny był poza kadrą meczową (kontuzja).

Empoli zajmuje ostatnie, 20. miejsce w tabeli bez punktów, natomiast Juventus z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje trzecie miejsce.

Max - 3 września 2023, 23:03:29 - *.play-internet.pl