8 września 2023, 22:37:57 - LukaszR
eME: Andrejs Cigaņiks i Alvis Jaunzems zagrali w reprezentacji Łotwy

Andrejs Cigaņiks z Widzewa Łódź i Alvis Jaunzems ze Stali Mielec wystąpili w reprezentacji Łotwy w przegranym 0-5 (0-3) meczu 5. kolejki grupy D eliminacji mistrzostw Europy z Chorwacją.

8 września 2023, 20:45 - Rijeka (Stadion HNK Rijeka)
Chorwacja 5-0 Łotwa
Bruno Petković 3, 44, Luka Ivanušec 13, Andrej Kramarić 68, Mario Pašalić 78

żółta kartka: Andrejs Cigaņiks (Łotwa).

sędziował: Philip Farrugia (Malta).
widzów: 8152.

Cigaņiks zagrał całe spotkanie, a Jaunzems zszedł z boiska w 86. minucie, kiedy zmienił go Dāvis Ikaunieks.

W kadrach obu drużyn znaleźli się zawodnicy z przeszłością w polskich klubach. W zespole gospodarzy Josip Juranović (Legia Warszawa) rozegrał pełny mecz. Całe spotkanie w reprezentacji Łotwy zagrali Antonijs Černomordijs (Lech Poznań) i Kaspars Dubra (Polonia Bytom), Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) grał do 56. minuty, kiedy zmienił go Raimonds Krollis, a Kristers Tobers (Lechia Gdańsk) zszedł z boiska w 86. minucie, kiedy wszedł na nie Aleksejs Saveļjevs. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Mārcis Ošs (Górnik Zabrze).

eliminacje do Mistrzostw Europy Niemcy 2024

czesiek - 8 września 2023, 22:53:53 - *.205.193.127.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
My z tą Łotwą za dwa miesiące będziemy się męczyć... Może wygramy po karnym lewego w 90+5.