12 września 2023, 22:38:24 - FBakowski
eME: Linus Wahlqvist zagrał w reprezentacji Szwecji

Linus Wahlqvist z Pogoni Szczecin wystąpił w reprezentacji Szwecji w przegranym 1-3 (0-0) domowym meczu 6. kolejki grupy F eliminacji mistrzostw Europy z Austrią.

12 września 2023, 20:45 - Solna (Friends Arena)
Szwecja 1-3 Austria
Emil Holm 90 - Michael Gregoritsch 53, Marko Arnautović 56, 69 (k)

żółte kartki: Jesper Karlsson - Phillipp Mwene.

sędziował: Serdar Gözübüyük (Holandia).
widzów: 43 228.

Wahlqvist grał do 75. minuty, kiedy to zmienił go Emil Holm. W reprezentacji Szwecji na ławce rezerwowych cały mecz spędził Jesper Karlström (Lech Poznań).

Edi - 12 września 2023, 22:39:58 - *.centertel.pl
Rada dla reprezentantów Polski - wydaje się wam że jesteście beznadziejni: popatrzcie na Szwedów, poczujecie się lepiej

mateusLech - 12 września 2023, 23:03:47 - *.3x6.nl
Szwecja od czasów odejścia Ibrahimovica to cień dawnej solidnej repry. Z Polską też będzie tak samo jak odejdzie Lewandowski, nawet z Wyspami Owczymi bez jego goli nie wygramy.

xyz - 12 września 2023, 23:13:49 - *.piaseczno.vectranet.pl
Ale cienka jest ta Szwecja i ten gracz z Pogoni.

Piorun - 13 września 2023, 6:58:50 - *.dynamic.chello.pl
Jak bierzesz graczy z Pogoni to potem grasz jak Pogoń, dostajesz w łeb nawet od Albanii czy Austrii. Paprykarze w tym sezonie walka o spadek.

vienna - 13 września 2023, 12:09:02 - *.238.219.60.hotsplots.de
austria ma aktualnie bardzo solidnego trenera, awans na 100%, wczesniej grali beznadziejnie z marnym trenerem, ibra jest ok ale to nie A-Z szwecji i problem kadry. szwecja nadal jest mocna druzyna, tak jak i pare lat temu

papa - 16 września 2023, 21:57:09 - *.exit.tor.haennetz.net