[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 września 2023, 15:52:00 - bartekwr9
LN kobiet: Oliwia Szperkowska dodatkowo powołana na mecze z Grecją i Ukrainą

Oliwia Szperkowska (Czarni Sosnowiec) została dodatkowo powołana do reprezentacji Polski kobiet na wrześniowe mecze dywizji B Ligi Narodów kobiet z Grecją (22 września, Ateny) oraz Ukrainą (26 września, Gdynia).

Szperkowska została powołana w miejsce Karoliny Klabis (AZS UJ Kraków).


źródło: PZPN

mx1 - 16 września 2023, 12:29:07 - *.sanok.biz
Fatalna decyzja. Szperkowska to jedna z najsłabszych bramkarek w lidze. Nie rozumiem pani Patalon.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas