15 września 2023, 20:03:15 - gabrielba
Śląsk liderem

Śląsk Wrocław wygrał 3-1 (0-1) w meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy z Puszczą Niepołomice. Bramkę dla Puszczy zdobył z rzutu karnego Artur Crăciun. Dwa trafienia dla Śląska zanotował z rzutów karnych Erik Expósito, a jedno trafienie zdobył Burak İnce. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Konrada Stępnia.

15 września 2023, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Puszcza Niepołomice 1-3 Śląsk Wrocław
Artur Crăciun 20 (k) - Erik Expósito 82 (k), 90 (k), Burak İnce 89

Puszcza: 48. Oliwier Zych - 8. Piotr Mroziński (40, 21. Michał Koj), 22. Artur Crăciun, 3. Roman Jakuba, 6. Marcel Pięczek - 10. Hubert Tomalski (74, 17. Jakub Bartosz), 14. Jakub Serafin (90, 23. Jordan Majchrzak), 5. Konrad Stępień, 93. Bartłomiej Poczobut (74, 70. Wojciech Hajda), 11. Mateusz Cholewiak (74, 9. Artur Siemaszko) - 24. Muris Mešanović.

Śląsk: 12. Rafał Leszczyński - 27. Martin Konczkowski, 2. Aleksander Paluszek (46, 4. Łukasz Bejger), 5. Aleks Petkow, 19. Patryk Janasik - 24. Piotr Samiec-Talar (65, 26. Burak İnce), 8. Patrick Olsen, 17. Petr Schwarz (90, 33. Jehor Macenko), 22. Mateusz Żukowski (65, 10. Nahuel Leiva) - 9. Erik Expósito, 7. Kenneth Zohorè (46, 28. Michał Rzuchowski).

żółte kartki: Cholewiak, Serafin, Stępień, Siemaszko - Expósito.
czerwona kartka: Konrad Stępień (90. minuta, Puszcza, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Mr. Gold - 15 września 2023, 20:05:06 - *.tktelekom.pl
Bravo Mr Magiera! oj zarobicie na Exposito, dobrze że go nie sprzedaliście teraz.

J - 15 września 2023, 20:05:12 - *.79-160-152.customer.lyse.net
Pierwszy karny dla Śląska to niezły druk. Fryzjer by się nie powstydził.

mateusLech - 15 września 2023, 20:06:57 - *.181.124.143
Canal+ powinien przełożyć ten mecz o te pół godziny żeby można było go w całości obejrzeć a nie przez ponad 30 minut czarny ekran. Dawno takiej wtopy nie mieli. To co zrobiła w końcówce Puszcza z tymi karnymi to dramat, dali karne Śląskowi jak na tacy. Exposito to może być następny król strzelców.

dispa - 15 września 2023, 20:07:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje z Cz-wy. Ale się rozpędziliście, brawo.

ggf - 15 września 2023, 20:07:25 - *.dynamic.chello.pl
J co masz na myśli bo karny ewidentny

zzz - 15 września 2023, 20:07:32 - *.136.138.47
Jak Caraciun będzie taki skuteczną wygrają z naszymi w Warszawie też :D Mołdawia na EURO !

mateusLech - 15 września 2023, 20:07:59 - *.182.100.16.vultrusercontent.com
Pierwszy karny to komedia. Jak mozna było podytkować go?? Nie dotknął zawodnika Breslau. Uśmiałem się. To wypaczyło wynik i skończyłoby sie 1:0.

e - 15 września 2023, 20:08:26 - *.play-internet.pl
(w)Puszcza zdąża tam gdzie jest jej miejsce... a potem jeszcze niżej. Nawet jak na polski antyfutból to co ta drużyna prezentuje to dno i trzy tony mułu...

info - 15 września 2023, 20:09:24 - *.elisa-mobile.fi
1992 kibiców Boże co za wstyd dla ekstraklasy. Przecież takie drużyny powinny mieć zakaz awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak wam nie wstyd ekstraklaso firmować swoją nazwą takie coś z Niepołomic

hmmm - 15 września 2023, 20:10:27 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Tylko trener Tomasz Tulacz!!!

Cezary - 15 września 2023, 20:11:20 - *.147.72.33.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda Puszczy zadecydowała nerwowa końcówka i nabranie się kibica Legii Stefańskiego na karne

Lublin - 15 września 2023, 20:11:33 - *.6.146.208.ipv4.supernova.orange.pl
Espozito płacili 2.75 strzeli ⚽

mateusLech - 15 września 2023, 20:13:07 - *.thespontaneity.org.uk
@mateusz Lech najważniejsze podróbo z legii że legia nie jes liderem, karne prawidlowe, mozesz plakać, teraz czekamy na zwycięstwo Górnika nad Ruchem w Wielikich derbach Ślaska i początek kolejki udany.

Dzidek - 15 września 2023, 20:14:28 - *.dab.02.net (*.155.176.73)
Wchodze patrze 3 karne.Pierwsze co mi przeszlo przez myśl co to za artysta? Patrze dalej Stefański I wszystko jasne

mateusLech - 15 września 2023, 20:14:50 - *.182.100.16.vultrusercontent.com
Widzów: 1992 to było dobry rok dla Leszka Kolejorzka zakonczony mistrzem Polski. To był prawdziwy Lech, a nie ten obecnie fałszywy kupiony skorumpowany po fuzji na licencji Amici. Przykre to.

mateusLech - 15 września 2023, 20:14:55 - *.thespontaneity.org.uk
@J przecież przy tym pierwszym karnym zawodnik Puszczy trzymał zawodnika Śląska chwytem jak z apasach, Puszcza sama sobie winna.

komar - 15 września 2023, 20:15:02 - *.ip.prioritytelecom.net
komara znowu ktoś gdzieś nie pobił ?! lol2
puszcza antyfutbol nawet grajac na czas nie utrzyma się w ekstraklasie!

LACROIX - 15 września 2023, 20:16:01 - *.151.47.35
Magiera na selekcjonera

FK - 15 września 2023, 20:16:38 - *.30.108.95.mobile.internet.t-mobile.pl
Drugi gol Exposito w 90+5 min

kaz - 15 września 2023, 20:17:45 - *.31.234.119.ipv4.supernova.orange.pl
Dobrze że pogonili tych buraków i faularzy. Myślą że w każdym meczu dostaną karnego i wygrają.

WuKaeS! - 15 września 2023, 20:28:18 - *.dip0.t-ipconnect.de
Hej hej Śląsk Wrocław!!!! Brawo Pan Magiera

skarpa - 15 września 2023, 20:28:59 - *.dynamic.chello.pl
Karma wraca i skończyło się dawanie Puszczy karnych nie wiadomo za co. Teraz jej przeciwnicy mają karne. Kibiców też nie mają, tego można było się spodziewać. Niech wracają do Niepołomic, tam wszyscy się zmieszczą. Takiego futbolu nie da się oglądać, przecież oni w tej Puszczy nie grają, tylko biegają. Może niech przerzucą się na biegi przełajowe.

sfswfsf - 15 września 2023, 20:38:12 - *.dynamic.chello.pl
Niepołomice 16 tys. mieszkańców więc na meczu było ponad 10% i to w Krakowie, to tak jak by np. na Śląsk przyszło 70 tys. a na Legię 180 tys

Yui - 15 września 2023, 20:39:53 - *.dynamic.inetia.pl
Wywieźć trzy punkty z Krakowa to naprawdę osiągnięcie - zwłaszcza Burak zadowolony...

kaszub1991 - 15 września 2023, 20:43:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powinni sprawdzić czy nie było podejrzanie wysokich zakładów z Azji Korei albo Singapuru na ten mecz to podejrzane 3 rzuty karne gol w 90 minucie.I jeszcze łamak prowadzenie puszczy do przerwy i przegrana . W zeszłym sezonie w 3 lidze gr.2 były takie wydarzenia później się okazało że to były jakieś zakłady z azjatyckich bukmacherów na handicap i gol do przerwy i koniec

Kibic - 15 września 2023, 20:45:09 - *.toya.net.pl
Jeśli mają dyktować takie karne, to możemy gasić światło.

Artur,,, - 15 września 2023, 20:49:50 - *.24.32.166
Sapia tutaj,,,, że karne że ten źle się przewrócil. A my swoje Hej Śląsk!

KONRAD - 15 września 2023, 20:51:51 - *.centertel.pl
Śląsk w ES-ie po raz piąty nie odpuszcza.Dziś na wyjeździe na rozkładzie Puszcza.I znów ma WKS fotel lidera :-)

gogo - 15 września 2023, 20:57:09 - *.home.aster.pl
Jaaaaceeeek Maaagieraaaaaa!

RTSiak - 15 września 2023, 21:09:41 - *.170.213.27
Widzów 1992 hahaha ...po co oni grają jak kibiców nie mają ..

Auuu - 15 września 2023, 21:10:37 - *.play-internet.pl
Ciekawe ile Legia zaplaci za Exposuto?Brawo Śląsk, super!Cala Polska q cieniu Śląska!

Musztarda - 15 września 2023, 21:11:50 - *.play-internet.pl
Ale ta Polska liga dziwna. W poprzednim sezonie walczył Śląsk o utrzymanie a w tym punktuje. Wystarczyło sprzedać Yeboah😄

Obserwato - 15 września 2023, 21:30:31 - *.centertel.pl
Exposito dziś cudów nie czynił.był mocno pilnowany.Bramki z karnego to kazfy inny zawodnik może strzelać.Puszczy zabrakło sił w koncówce meczu,stąd błędy w obronie.Obserwowałem trenera Magierę do 82 minuty miał smutną mine.Praktycznie wybiegany mecz przez Puszczę dobre krycie wybijało z uderzenia Śląsk.

Artur,,, - 15 września 2023, 21:44:56 - *.24.32.166
@Obserwator,,,,1-3 a taktykę uskuteczniaj na egzaminie na trenera klasy,,,,,

Beern - 15 września 2023, 22:01:15 - *.centertel.pl
Dobra pierwsza połowa Puszczy. Większość nie widziała bo nie działał canal+ w drugiej Śląsk dostał dwa karne w prezencie.

Mikus - 15 września 2023, 22:06:57 - *.play-internet.pl
Takie to już Krety udało się im wygrać bo Śląsk nie miał formy na początku i tyle a teraz płaczą

Lol - 15 września 2023, 22:31:23 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Śląsk pozdrowienia z Rakowa.

marjech73 - 15 września 2023, 22:34:41 - *.wtvk.pl
Obiektywnie z Poznania szacun i brawa dla piłkarzy Śląska oraz trenera Magiery za to co pokazuja w tym sezonie.

dobranasza - 15 września 2023, 23:17:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol dla WKS po ewidentnym(powrotnym) spalonym.

Antyinfo - 16 września 2023, 6:33:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Info- kibice nie grają, jak masz jakieś kompleksy to zgłoś się do jakiegoś specjalisty od głowy, bo ewidentnie masz jakiś problem. Jeżeli jakiś klub ma pomysł na grę, osiąga sukcesy, awansuje do ekstraklasy, ale ma 5 tys mieszkańców to twoim zdaniem nie powinien grać na tym poziomie, bo na meczu nie będzie tyłu kibiców ilu jaśnie panowi się widzi? Głupi jesteś.

Punisher - 16 września 2023, 12:28:50 - *.146.108.33.mobile.internet.t-mobile.pl
@Info Jak dla mnie w Ekstraklasie powinni grać ci co awansowali na boisku, rzeczy takie jak frekwencja to sprawa drugorzędna.

Memory 5 - 16 września 2023, 13:56:35 - *.147.109.103.mobile.internet.t-mobile.pl