15 września 2023, 20:27:00 - gabrielba
Gol Damiana Michalskiego

Damian Michalski strzelił gola dla SpVgg Greuther Fürth w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 6. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z 1.FC Nürnberg VfL. Był to jego drugi ligowy gol w tym sezonie.

15 września 2023, 18:30 - Norymberga (Max-Morlock-Stadion)
1.FC Nürnberg VfL 1-1 SpVgg Greuther Fürth
Can Uzun 45 (k) - Damian Michalski 8

żółte kartki: Jan Gyamerah, Jens Castrop - Orestis Kiomourtzoglou, Dennis Srbeny, Branimir Hrgota.

sędziował: Robert Hartmann (Bawaria).
widzów: 47 000.

Michalski rozegrał pełne spotkanie. W zespole gospodarzy do 89. minuty grał Iván Márquez (kiedyś Korona Kielce i Cracovia), gdy zmienił go Jannes Horn. Cały mecz rozegrał Kanji Okunuki (ostatnio Górnik Zabrze).

Greuther Fürth jest na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu punktów.

twojatata - 15 września 2023, 20:32:16 - *.inx.ams.nl.leaseweb.com
A Sousa śpi, a nie sorry. Prob..nie, ten Santos? A pogubiłem się.

wow - 15 września 2023, 20:46:13 - *.dynamic-4-waw-k-1-0-0.vectranet.pl