15 września 2023, 22:44:14 - euzi
Gol Krystiana Nowaka w Pucharze Irlandii

Krystian Nowak strzelił bramkę dla Bohemians w wygranym na wyjeździe 3-1 (1-0) ćwierćfinałowym meczu Pucharu Irlandii z Droghedą. Dla 29-letniego obrońcy to pierwszy gol w tej edycji rozgrywek.

15 września 2023, 20:45 - Drogheda (Weavers Park)
Drogheda United FC 1-3 Bohemian FC
Ryan Brennan 50 (k) - Krystian Nowak 43, Jonathan Afolabi 56, 90 (k)

żółte kartki: Conor Kane, Dayle Rooney, Adam Foley - Keith Buckley.

sędziował: Neil Doyle.

Nowak rozegrał całe spotkanie. W zespole gości cały mecz na boisku spędził również Kacper Radkowski, Kris Twardek (kiedyś Jagiellonia Białystok) wszedł na boisko w 76. minucie za Danny'ego Granta, a na ławce pozostał Bartłomiej Kukułowicz.

Mecze półfinałowe odbędą się 8 października.

hmmm - 15 września 2023, 22:47:04 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Nastepca santosa powoluj go do repry, na pewno nie bedzie gorszy od Bednarka

kibic - 15 września 2023, 23:04:31 - *.centertel.pl
W sumie ciekawy model zarządzania karierą zawodową. Chłop wie, że nie będzie z niego wirtuoza, ale co zwiedzi świata, to jego, a jeszcze mu za to zapłacą.

kibol - 16 września 2023, 1:54:28 - *.pa.nsw.optusnet.com.au