16 września 2023, 21:04:20 - maciejko
Gol Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił gola dla Łudogorca w zremisowanym 2-2 (1-0) meczu 9. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Botewem Płowdiw. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

16 września 2023, 19:00 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 2-2 Botew Płowdiw
Olivier Verdon 43 (k), Jakub Piotrowski 90 - Iwelin Popow 57, Krasian Kolew 83

żółte kartki: Marcel Heister, Bernard Tekpetey, Franco Russo - Janis Karabelow, Antonio Perera, Iwelin Popow, Daniel Kajzer.

sędziował: Krasen Georgijew (Warna).

W zespole gospodarzy do 56. minuty grał Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin), którego zmienił Dominik Jankow, a trenerem jest były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Iwajło Petew. W drużynie gości cały mecz rozegrał Daniel Kajzer, w 42. minucie na boisko wszedł Joonas Tamm (dawniej Korona Kielce), który zastąpił Jaspera van Heertuma.

Łudogorec jest czwarty w tabeli z 13 punktami w siedmiu meczach, a Botew zajmuje 11. miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów.

Łubu_Dubu - 16 września 2023, 21:08:47 - *.centertel.pl
Myślę że Michał Probierz wezmie go pod uwagę przy najbliższych powolaniach.

mateusLech - 16 września 2023, 21:10:56 - *.exit.tor.haennetz.net
Ja bym wolał żeby Maciej Skorża go powołał na następne mecze kadry.

dzyndzel - 16 września 2023, 21:20:19 - *.dynamic.mm.pl
Nie głupim pomysłem byłoby powołanie jego na najbliższe mecze repry prowadzone przez Marka Papszuna.

jb - 16 września 2023, 21:44:33 - *.petrus.com.pl
Tak, trener Michniewicz powinien dać mu szanse.

Szelfi - 16 września 2023, 21:50:20 - *.data.lycamobile.pl
Urban daj mu szansę w kadrze !!! Takich Chłopaków potrzeba reprezentacji !! Grających do końca i strzelających w 90 minucie meczu

Borubar - 16 września 2023, 21:51:10 - *.bchsia.telus.net
Pep Guardiola napewno da mu szasne.

Mr. Gold - 16 września 2023, 22:01:04 - *.tktelekom.pl
Kosta Runjaić go spokojnie powoła.

Funfakt - 16 września 2023, 22:10:36 - *.static.chello.pl
Na pewno czeka już na telefon od Dzikiego Trenera.

kibol - 17 września 2023, 6:01:28 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Trener na trudne czasy Adam Topolski właśnie takich niepozornych zawodników z bardziej podwórkowych lig lubi powoływać.

Misha - 17 września 2023, 10:45:46 - *.cust.vodafonedsl.it
Andrij Streilał i asystent jego Hajto Tomasz już kreślą taktykę meczową na walecznych farerów i dumnych mołdawianów, w oparciu o jego umiejętności...

Dziki tren - 17 września 2023, 11:00:02 - *.cust.vodafonedsl.it
Zostałem wywołany , więc skomentuję : pan selekcjoner ( od dzisiaj, możecie sprawdzić ) Andrzej Streilał i asystent jego pan Adam Wójcik, już mają przygotowaną nominacje dla ów reprezentanta bułgarskiej ekipy na mecz przeciwko walecznym faremom i dumnych mołdawianian

Kolejarz - 17 września 2023, 11:48:27 - *.play-internet.pl