17 września 2023, 14:38:38 - LukaszL
Jagiellonia odrobiła straty

W pierwszym niedzielnym meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok wygrała 3-2 (2-2) z Radomiakiem Radom. W pierwszej połowie dwa trafienia dla gości zanotował Brazylijczyk Pedro Henrique, na które odpowiedzieli Hiszpanie Jesús Imaz i José Naranjo. Tuż po przerwie zwycięskiego gola zdobył natomiast Angolczyk Afimico Pululu.

17 września 2023, 12:30 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 3-2 Radomiak Radom
Jesús Imaz 27, José Naranjo 45, Afimico Pululu 46 - Pedro Henrique 3, 12

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak, 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik - 7. Dominik Marczuk (65, 99. Kristoffer Hansen), 6. Taras Romanczuk, 8. Nené (83, 3. Dušan Stojinović), 11. Jesús Imaz (90, 77. Wojciech Łaski), 28. José Naranjo (82, 18. Tomasz Kupisz) - 10. Afimico Pululu (65, 14. Jarosław Kubicki).

Radomiak: 12. Albert Posiadała - 14. Damian Jakubik, 29. Raphael Rossi (45, 16. Mateusz Cichocki), 92. Mike Cestor, 33. Dawid Abramowicz - 7. Lisandro Semedo (62, 6. Michał Kaput), 8. Luizão, 77. Chrístos Dónis (62, 27. Rafał Wolski), 70. Frank Castañeda (72, 99. Edi Semedo), 20. Luís Machado - 96. Pedro Henrique (72, 17. Leonardo Rocha).

żółte kartki: Nené, Kupisz - Raphael Rossi, Cestor, Luís Machado, Kaput.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 12 091.

PionneR - 17 września 2023, 14:40:13 - *.dynamic.inetia.pl
Bardzo dobry mecz i brawa dla Jagi za odrobienie z 0:2 na 3:2. Takie mecze powinny być o 17:30 a nie kolejne najprawdopodobniej nudne derby Wielkopolski.

Kusy - 17 września 2023, 14:40:54 - *.204.68.190.mobile.internet.t-mobile.pl
Henrique vs Jagiellonia. Reszta z Radomiaka niestety tragedia...

jatczak - 17 września 2023, 14:41:27 - *.dynamic.inetia.pl
łamaczek

benjamin - 17 września 2023, 14:41:35 - *.home-net.pl
Brawo Jaga, kolejne 3pkt tym razem z wymagającym rywalem!
Rimonta wzmocni z pewnością i tak wysokie morale w drużynie.
Cieszy również frekwencja. W starciu z (L) pęknie 15tys jak nic. BKS!

Igor - 17 września 2023, 14:41:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaki wstyd i obciach.Weźcie do Broniarskiego Radomia nie wracajcie.Tylko wstyd przynosicie u nas w mieście.Prowadzić 0:2 i przegrać 3:2.

krisel - 17 września 2023, 14:42:37 - *.dynamic.mm.pl
Najgorsza kolejka pod względem sędziowania. Wczoraj czerwona legionisty, dziś brak karnego dla Radomiaka, baa, nawet brak analizy var..

Igor - 17 września 2023, 14:43:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przepraszamy za radumiaka,że przynosi obciach w naszym mieście.Dobrze,że Broń nie kompromituje naszego miasta.Z tuzin chociaż w Białymstoku był czy może z 5ciu?

info - 17 września 2023, 14:44:44 - *.elisa-mobile.fi
Galca mam nadzieję, że już Cię więcej w Radomiu nie zobaczę odejdź nieudaczniku!

1234 - 17 września 2023, 14:46:00 - *.204.72.18.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Jaga czwarte zwycięstwo z rzędu u siebie

jAgA - 17 września 2023, 14:47:27 - *.252.222.22
Radumiak klub mem rzeżnicy. Jaga Jaga Jagiellonia. Idziemy na mistrza.

GI - 17 września 2023, 14:49:26 - *.static.chello.pl
Abramowicz ty Mikołaju gwiazdorze do rezerw Castanieda kolejny partacz wraz z Luizao czy po drodze do Białegostoku nie zaliczyliscie domu uciech? bo tak jakoś prawie wszyscy wyglądało jedyny Henrique nie złapał syfa. Gratulacje dla Jagi

Arek - 17 września 2023, 14:50:40 - *.147.76.110.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Jagiellonia!!!

jasio_rado - 17 września 2023, 14:52:00 - *.dynamic-1-kat-k-5-1-0.vectranet.pl
3 bramka z winy Abramowicza i mamy przegrany mecz

Pynek444 - 17 września 2023, 14:54:22 - *.as13285.net
Gratulacje dla Jagiellonii, my strzeliliśmy dwie fartowne bramki a oni chcieli wygrać i wygrali

Żenada - 17 września 2023, 15:00:14 - *.elisa-mobile.fi
Dramat trenerski w Radomiu Galca to nieporozumienie na ławce trenerskiej

jasio_rado - 17 września 2023, 15:09:26 - *.dynamic-1-kat-k-5-1-0.vectranet.pl
nie wiem co trener widzi w grze na tej pozycji ,,,Lujzaoo,,,,przeciez to najsłabszy zawodnik w kazdym meczu

hop-cola - 17 września 2023, 15:10:06 - *.70.85.59
A dałem 2 dnb. Co postawie, to te chytre radomskie g... musi dać ciała. Brazylijskie dziwactwo bez kibiców, ale żeby z beznadziejną jagą przegrać? Przecież to poziom 2 ligi.

Lechmatti - 17 września 2023, 15:18:37 - *.exit.tor.haennetz.net
Brawo Jaga za walkę do końca, Radomiak gdyby miał bramkarza a nie tego Posiadałe to móglby nawet wygrać ale przynajmniej mają dobrego napastnika Henrique który spokojnie powalczy o koronę krola strzelców z Exposito.

Karol - 17 września 2023, 15:20:31 - *.centertel.pl
Brawo Jaga, pozdrowienia z Suwałk

Igor - 17 września 2023, 16:02:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za tydzień Puszcza was u siebie przeora.A my wam wjedziemy pod kasy i na stadion.Więc będzie konkret się działo.Ze Świtem będzie nadkomplet.Od miesiąca nie ma biletów.U koników bilety nawet po 200 zł takie jest zainteresowanie na nasze mecze.A korba będzie konkretna.Także japka.Auuuu 💪💪

mike400512 - 17 września 2023, 16:10:12 - *.syrion.pl
bramka nieuznana , w wyniku ręki gracza uderzonego w plecy , kuriozum ! NIe widzialem jeszcze meczu sędziowanegho przez tzw. sędziego Pana Lasyka bez takich błędów , nieudolność lub "coś innego" zadziwiająca.

Wolf - 17 września 2023, 16:52:30 - *.vm29.cable.virginm.net
W dzisiejszym meczu jedynie Henrique zagrał bez strachu,reszta drużyny została w Radomiu. Luizao zawala kolejny mecz Castaneda w sumie bez formy Wolski też poniżej oczekiwań a mieliśmy mieć najlepszą kadrę jaka do tej pory była i jakoś nie widać tego. Po trenerze też się spodziewałem jednak czegoś lepszego. Nie widać żadnego stylu w tej drużynie,skład nie zawsze optymalnie dobrany,zmiany są za późno robione. Im dalej idziemy tym słabiej się zaczyna robić.

Igor - 17 września 2023, 17:51:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko nie drapcie się po bobrach za tą drugą bramke z połowy boiska bo nic wam to nie dało,bo przegraliście i znowu ośmieszyliście nasze miasto.Tylko Broń💪💪 Auuuuu

ŁKS - 17 września 2023, 19:05:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jedna prośba do ,,kumatych 🙂"Radomiaka,chcemy z Wami wygrać i utrzymać ekstraklasę,przedłużcie swój protest i nie prowadźcie dopingu z nami.My też nie pojedziemy na Wasz ,,ważny"sektor,ale wybieramy grę w ekstraklasie!!!!

JS - 17 września 2023, 19:22:02 - *.centertel.pl
Zapytajcie trenera Wójcika co zrobić by Jagiellonia była wielkim klubem.On wie to powie

Olek - 17 września 2023, 20:23:24 - *.147.76.110.mobile.internet.t-mobile.pl
Jagiellonia bardzo dobrze wynik OK Radomiak puchnie

posejdon - 17 września 2023, 20:49:12 - *.centertel.pl
Przed chwilą omawiany był ten mecz w Liga +.
Jaga nie powinna wygrać tego meczu
Abramowicz pchnięty z premedytacją w polu karnym.Nie podyktowany karny.
Bramka Henrique prawidłowo zdobyta.
Sędzia wypaczył wynik meczu.

Liga+Extra - 17 września 2023, 20:52:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właśnie w Liga+Extra potwierdzili że bramka na 3:3 niesłusznie nieuznana i nie podyktowany karny za pchanie w polu karnym Abramowicza. Sędziowie słabiutcu Wypsczają wyniki Byłoby 3:4

Wakrpl - 17 września 2023, 20:56:04 - *.dynamic-2-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Oglądałem tylko pierwsza polowe.
@Posejdon mnie uprzedził, tez ogladam Ligę+ Extra - okradli Henrique z hattricka plus powinien buc karny w 87 minucie, wiec trochę więcej pokory.
Szkoda, bo powinny być 3 punkty, ale nie można przegrywać meczu mając 2:0 w 12 minucie…
Jakoś ten VAR Radomiakowi nie służy…
Zreszta słaba to kolejka dla sędziów.
Co tu dużo mówić, spieprzyl mi niedziele ten mecz

zielony Ra - 17 września 2023, 21:05:28 - *.play-internet.pl
Radomiak oszukany i okradziony z punktów. Leczmański w liga + potwiedził że bramka Radomiaka strzelona prawidłowo i dodatkowo karny powinien być odgwizdany więc babajagi zluzujcie stringi

19RKS10 - 17 września 2023, 21:26:28 - *.play-internet.pl
Te, @Igorek, Radomiak przegrał w ekstraklasie, a wy w lidze ogórkowej z Mławianką Mława 0:3, a widzów w Mławie więcej niż na waszych "występach" w Radomiu, gdzie w tym sezonie nie przekroczyliście liczby 150. Zatem JAPA.

19RKS10 - 17 września 2023, 21:28:25 - *.play-internet.pl
Igorek masz rację, w Radomiu TYLKO BROŃ NIE MA KIBICÓW 👊

19RKS10 - 17 września 2023, 21:32:44 - *.play-internet.pl
Miki wieśniaku, czy byłeś na RADOMIAKU ?

19RKS10 - 17 września 2023, 21:38:14 - *.play-internet.pl
@11, tak w Jagiellonii to sami Polacy strzelali ...🤔.Kartofel z ciebie.

Artur - 17 września 2023, 21:48:55 - *.play-internet.pl
Igor, nie bądź żałosnym Broniarzem. Pamiętasz ostatnie derby w Radomiu na MOSiR ? Byliście gospodarzami, komplet 4400 widzów, a wy jako gospodarze zamknięci w klatce dla gości dla 200 osób. A jak ci mało, to zerknij na portal CoZaDzień i zobacz na fotorelację z waszego meczu z Legią II w Radomiu ... na trybunach 125 widzów, jak podaje twój ukochany milicyjny klub.

Artur - 17 września 2023, 22:14:02 - *.play-internet.pl
Radomiaka dzisiaj okradł syn, wiadomo jaki syn Laguny z Bytomia.

BI - 17 września 2023, 22:26:56 - *.centertel.pl
@Zielony Ra: Lyczmański to żaden autorytet. To drukarz który w 2011 perfidnie przekręcił Jagę przy Reymonta.

fooxtom - 18 września 2023, 1:08:20 - *.205.208.180.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Wygrali Ci, którzy bardziej chcieli... Co prawda Henrique okradziony został z hattricka, ale Radomiak nie zasużył na wygraną. Biorąc pod uwagę farta i poprzeczkę po strzale Imaza to remis byłby najbardziej sprawiedliwy. Ale że Jaga wykazała chęci do gry .. to oni zdobyli komplet punktów.
P.S. Takie burackie przyśpiewki jak w wykonaniu fanów Radomiaka to tylko porażkami ich drużyny mogą być wynagradzane

19RKS10 - 18 września 2023, 9:13:40 - *.play-internet.pl
@Igor, czy na mecz ze Świtem NDMaz.władze MOSiR włączą wam oświetlenie ? Możliwe, ale pod warunkiem, że frędzelek zawodnik zapłacił za prąd. Nie wiem tylko, czy potrafi wykonać przelew.

mi(RR)co - 18 września 2023, 9:51:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radomiak okradziony ze zwycięstwa przez pseudosędziego. I teraz kto powie że jesteśmy faworyzowani ze względu na Pana Sławka ?

Ruda wsza - 18 września 2023, 10:58:30 - *.elisa-mobile.fi
Orynarny drukarz z Bytomia Lasyk i Pskit z Łodzią na varze takie drukarki to tylko W Polsce haj wam nie wstyd w tym kolegium sędziowskim ,że takie coś was reprezentuje.

Warchoł - 18 września 2023, 16:59:11 - *.dynamic-2-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
@fooxtom - a przyśpiewki Jagi były kulturalne?

Grzybek - 18 września 2023, 17:34:16 - *.204.76.224.mobile.internet.t-mobile.pl
na dwa zero zrobili mu loba a on łaził a potem pretensja do wszystkich.