Górnik: 33. Maciej Gostomski - 25. Damian Zbozień, 4. Lukas Klemenz, 6. Jonathan de Amo, 3. Marcin Grabowski (86, 23. Karol Turek) - 19. Piotr Starzyński (66, 11. Fryderyk Janaszek), 10. Adam Deja, 8. Egzon Kryeziu (87, 17. Kacper Łukasiak), 16. Paweł Żyra (76, 29. Daniel Dziwniel), 77. Damian Gąska - 9. Karol Podliński (77, 5. Michał Pawlik).

Resovia: 1. Branislav Pindroch - 23. Jerzy Tomal (78, 20. Radosław Bąk), 2. Mateusz Bondarenko, 28. Kornel Osyra, 21. Dylan Lempereur (66, 17. Radosław Adamski) - 4. Rafał Mikulec, 14. Marcin Urynowicz, 99. Radosław Kanach, 10. Adrian Łyszczarz (66, 11. Kamil Mazek), 7. Kelechukwu Ibe-Torti (66, 24. Bartłomiej Eizenchart) - 92. Bartłomiej Ciepiela (78, 90. Wołodymyr Zastawnyj).

żółte kartki: Klemenz, Grabowski, Janaszek - Bondarenko, Urynowicz.

Lump - 18 września 2023, 19:53:10 - *.26.201.48

PionneR - 18 września 2023, 19:54:39 - *.dynamic.inetia.pl
Górnik Łęczna, Lubelszczyzna jest Ci wdzięczna!

Ver - 18 września 2023, 19:54:50 - *.static.chello.pl
Chrobry, Stal Rzeszów i Polonia Wawa albo Resovia to spasoowicze

- 18 września 2023, 19:57:50 - *.dynamic.chello.pl
Moja teoria jest taka, że Górnik sprzedał swojego najlepszego zawodnika Kozaka za 800 tys do Chorzowa, jednocześnie spłacając długi zawownikom, pracownikom klubu i od razu jest jeszcze lepsza gra.

Lewart - 18 września 2023, 20:00:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W łęcznej nie ma kibiców.

Reso - 18 września 2023, 20:01:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bondarenko to najsłabszy obrońca w 1 lidze.

Henius - 18 września 2023, 20:05:43 - *.147.68.144.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Górnik Łęczna!!!zanosiło się na pogrom trzy bramki w ciągu 11 minut jest dobrze

Borubar - 18 września 2023, 20:10:47 - *.centertel.pl
Krejzi, Kreeejzi, Krejzi is my life!

mat - 18 września 2023, 20:13:39 - *.static.ip.netia.com.pl
dla kogo bogdanka pcha te pieniadze? dla tych 1000 na trybunach? nieprawdopodobne marnotrawstwo pieniedzy na pilke w lecznej

obdervacja - 18 września 2023, 20:20:54 - *.ennet.pl
Górnik Łęczna jedna z najsłabszych ekip w tym sezonie w 1 lidze pod względem ofensywnym ale to i tak wystarcza by zostać liderem po 1/4 rozegranych wszystkich kolejkach do końca sezonu. Czy rzeczywiście 1 liga jest tak słaba w tym sezonie ?
Samą obroną to można było sukcesy w lidze odnosić jak za zwycięstwo były 2 punkty a za remis 1 punkt ale system punktowy jest nieco inny już od dawna ale obrona jak widać przy tych przeciwnikach to podstawa do liderowania !!! To jest antyfutbol dla kibiców.

jam - 18 września 2023, 20:22:35 - *.static.ip.netia.com.pl
łeczna spuchnie, marny sklad, trener jedzie na farmazonie - juz pokazal w ŁKS jaki to kołcz. na trybunch garstka ludzi, zero zainteresowania

Cukier - 18 września 2023, 20:27:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W łęcznej zawsze byli marni kibice.

erwin - 18 września 2023, 20:46:19 - *.70.85.45
ta.... rzeczywiście zanosiło się na pogrom - po 30 minutach w strzałach było 0:8 dla Resovii i gdyby nie wasz bramkarz i nasza indolencja - mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej . Jestem pewien że trener Hajdo to poukłada w II rundzie, na razie spodziewam się padaki - i nie podoba mi się kolejny grubas prezes - czekamy na kogoś szczupłego i kompetentnego . Miał być napastnik i co ? G...

ELa B - 18 września 2023, 20:46:51 - *.as13285.net
Dzieki IREK.
Dobry wynik dla Krolewskich z DGL

Niuch - 18 września 2023, 20:49:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik troche igra z ogniem, krótka ławka, dużo szczęścia no ale ono też jest potrzebne. Narazie dobrą robotę robi Mamrot, ciekawe jak długo bo z takim składem to 6-10 miejsce to max. A o kibiców malkontenci się niech nie martwią

Mastah - 18 września 2023, 21:03:44 - *.sub-174-206-161.myvzw.com
Resovia wcale źle nie grała. Można nawet stwierdzić że w 1 połowie była lepsza choć straciła 3 bramki. Gostomski wygrał im mecz. W pierwszych 23 minutach było 8:0 dla Resovi w strzałach celnych, z tego 4 strzały były bardzo groźne. Potem poszła 1 kontra i zrobiło się 1:0. Faul na 17 metrze i 2:0. Karny według mnie naciagany; w czasie wślizgu Mikulca piłka najpierw odbiła się od jego nogi a potem ręki.(Dlatego jestem za tym aby wszystkie “ręki” były gwizdane, nie ważne czy nabita, przy sobie, itd.-nie było by kontrowersji). Mecz dobry do ogladania. Fajne tempo w 1 połowie i dużo się działo pod bramkami. 2 połowe ogladałem “jednym okiem” ale Górnik skutecznie wybijał Sovie z rytmu i już tak ciekawie nie było.

W - 18 września 2023, 21:08:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje

W - 18 września 2023, 21:12:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje

P - 18 września 2023, 21:16:10 - *.205.140.146.mobile.internet.t-mobile.pl
Polonii spadek się należy jak psu buda a to za ostatni mecz tamtego sezonu i frajerskie podłożenie się Motorynce w 90 minucie przez co Motorynka całkowicie niezasłużenie awansowała do I ligi.

Tatulo - 18 września 2023, 21:59:47 - *.147.76.76.mobile.internet.t-mobile.pl
Górnik Łęczna Lubelszczyźna jest ci wdzięczna Brawo chłopaki Łęczna lideruje a reszta to .... !

GMP - 18 września 2023, 22:03:09 - *.play-internet.pl
Na Lubelszczyźnie tylko Motor Lublin !!!

doGMP - 18 września 2023, 22:34:12 - *.dynamic.inetia.pl
Nie zesraj się ze swoim skuterem, w Lublinie tylko zuzel!

river - 18 września 2023, 23:16:55 - *.play-internet.pl
Górnik Łęczna jest dumą Lubelszczyzny i ma oddanych kibiców w całym województwie

StaraLegia - 19 września 2023, 0:03:59 - *.147.104.125.mobile.internet.t-mobile.pl
Ale zazdrościcie Łęcznej. Wypisujecie takie farmazony, że to ma słabe, że tego ma za mało, brak kibiców, zazdrościcie finansów itd, itp.
A kto jest teraz liderem, nie wasze kluby!

znudzony - 19 września 2023, 1:21:57 - *.dynamic.mm.pl
Jak kaczyzm utrzyma się przy władzy to Łęczna awansuje w tym sezonie

lol - 19 września 2023, 6:38:58 - *.net.autocom.pl
Dupa boli że drużyny z Lubelszczyzny nadają ton tym rozgrywkom , spoko zluzujcie majty

oko - 19 września 2023, 6:53:55 - *.static.ip.netia.com.pl
w Łęcznej przychodzi jeszcze mniej niż na Arkę ??????????

Lump - 19 września 2023, 8:17:37 - *.26.201.48
Najwięcej jadu płynie z Lublina, nawet mi was nie żal bo jak się staremu znudzi piłeczka to zniknięcie w otchłani IV ligi i nikt za wami nawet nie zatęskni.

Faraon - 19 września 2023, 8:27:56 - *.147.64.97.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Górnik Łęczna nie patrzcie na zazdrosne wpisy tylko kibole głowa do góry i jedziemy dalej utrzymać lidera

Klaus L. - 19 września 2023, 10:15:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łęczna już po przyjściu Mamrota w zeszłym sezonie pokazała że jest i będzie mocna oraz może awansować w następnym.

Borg - 19 września 2023, 11:05:07 - *.97.144.13
Wynik z przebiegu zwłaszcza pierwszej połowy niezasłużony. Przez pierwsze pół godziny Łęczna miała sporo strat, które skutowały groźnymi akcjami Resovii, która miała też lepszy pomysł na grę.
Potem błędy Resovii - każda bramka po błędzie indywidualnym lub nieszczęśliwym odbiciu piłki jak przy ręce Mikulca.
Resovia powalczy w tej lidze jeszcze o spokojne utrzymanie. Łęcznej ciezko będzie tak punktować, chociaż jest solidna i ma pewnego bramkarza.

Awans - 19 września 2023, 15:43:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mistrz niszczący Kluby min .Motor ,Tychy czyli BARTNIcki niszczy teraz Klub z Rzeszowa. Tego typu ludzi trzeba wyeliminować z. Piłki nożnej!!

Łukasz - 19 września 2023, 20:50:06 - *.147.76.27.mobile.internet.t-mobile.pl