19 września 2023, 22:45:19 - euzi
Gol samobójczy Krystiana Bielika

Krystian Bielik strzelił bramkę samobójczą w meczu 7. kolejki angielskiej Championship, w którym jego Birmingham City przegrał na wyjeździe 1-2 (0-0) z Preston North End.

19 września 2023, 20:45 - Preston (Deepdale)
Preston North End FC 2-1 Birmingham City FC
Krystian Bielik 51 (s), Milutin Osmajić 67 - Jay Stansfield 46

żółte kartki: Jack Whatmough, Milutin Osmajić - Juninho Bacuna.

sędziował: Dean Whitestone.
widzów: 15 838.

Bielik grał do 88. minuty, kiedy zmienił go Gary Gardner. Birmingham City jest na siódmym miejscu z dorobkiem 11 punktów.

XXX xyz - 19 września 2023, 22:48:40 - *.play-internet.pl
Brawo, gratulacje dla Polaka rodaka

Pytek - 19 września 2023, 22:50:30 - *.icpnet.pl
Strzelił gola na kwadracie?

fred - 19 września 2023, 23:02:03 - *.dynamic.chello.pl
bardzo ważny wyrownujący gol polskiej zawodniczki, z Bednarkiem powinni grać w jednej druzynie, byle nie w narodowej

Kibic - 19 września 2023, 23:11:39 - *.toya.net.pl
Gol to gol

hmmm - 19 września 2023, 23:21:21 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Nie napisaliscie ktory to juz gol jego w biezacym sezonie

jo - 19 września 2023, 23:28:24 - *.dynamic.chello.pl
kontynuacja. czo na to biznesmen szportowy borek?

Salvador - 20 września 2023, 11:52:42 - *.play-internet.pl
On jest taki słaby że MASAKRA. A za to co zrobił w meczu z Francją na MŚ to powinien Probierz nigdy nie powołać

Siadło - 20 września 2023, 12:26:47 - *.play-internet.pl