22 września 2023, 20:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 23. Maciej Białczyk, 35. Bartosz Kieliba, 14. Bartosz Gęsior, 42. Wiktor Smoliński - 77. Mateusz Żebrowski (62, 17. Jakub Głaz), 24. Mateusz Wysokiński (70, 8. Oskar Kalenik), 6. Adrian Cierpka, 10. Néstor Gordillo (81, 15. Wiktor Staszak), 16. Bartłomiej Putno (81, 3. Mateusz Gawlik) - 9. Hubert Sobol (63, 19. Filip Szewczyk).

Hutnik: 39. Wiktor Kaczorowski - 47. Kamil Głogowski, 5. Dawid Kubowicz (46, 77. Michał Głogowski), 36. Kamil Wenger, 23. Jakub Marcinkowski (70, 30. Filip Jania) - 92. Deniss Rakels (81, 17. Sławomir Chmiel), 10. Miłosz Drąg (63, 7. Krzysztof Świątek), 8. Dominik Zawadzki, 27. Marcin Budziński, 11. Patryk Kieliś - 9. Krystian Lelek (46, 99. Marcin Wróbel).

żółte kartki: Białczyk, Wysokiński, Szewczyk, Smoliński, Kieliba - Drąg, M.Głogowski.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 1450.

Hutnik - 22 września 2023, 21:56:04 - *.centertel.pl
Brawo Kalisz. I liga dla Was.

scorpio - 22 września 2023, 21:57:54 - *.netusinternet.pl
Gra lepsza niż wynik. Dwa gongi załatwiły sprawę. Wiktor, nie przejmuj się... Dziś wieś tańczy i śpiewa ale gramy dalej.

janeks8889 - 22 września 2023, 22:07:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jako kibic Kalisza mogę napisać, Panie Ozga mecz w ogóle bez kontrolii. Indywidualności i ich błysk powoduje,że Kalisz ma takie wyniki... hutnik też mega cienki. Grają piłka w miejscu. Zawodników mają ogranych a nic z ich gry w piłkę nie wynika.

Raffaello - 22 września 2023, 23:33:23 - *.play-internet.pl
Hutnik Kraków miał walczyć o awans.

Gajoch - 23 września 2023, 0:50:34 - *.centertel.pl
KAKAES liderem chyba jest. Pawka linie wymaluj i koszulę popraw. Pozdrawiają Cię ze stajni Jarka : Siwy, Pokora, Sławek, Gawlik i inni. Janex, Kolański, Kalinowski, Wdowczyk i inne sprzedajne mordy. Gajoch co? Ty już wiesz co👍

jojko - 23 września 2023, 2:24:55 - *.dia.static.qwest.net
Hutnik tragedia....Nie wiem czemu Hutnik gra jeden mecz dobrze nastepny totalna padake....Bramki dla Kalisza to wypracowane przez graczy Hutnika.Na tym poziomi tak sie nie gra gracze Hutnika

Rudnevs - 23 września 2023, 7:16:11 - *.30.123.13.mobile.internet.t-mobile.pl
Mocna pierwsza połowa wystarczyła żeby zmiażdżyć bardzo solidny Hutnik. W drugiej Rysiu Kalisz w defensywie. Statystyki w piłce nożnej to utopia. Niby masz przewagę a nic z niej nie wynika. Kalisz do przerwy dynamiczny, szybki i skuteczny. Hutnik wymienił 1000 podań i strzelił raz w poprzeczkę.

adam - 23 września 2023, 10:00:42 - *.dynamic.mm.pl
do janeks8889 - akurat dziś mogę się z tobą zgodzić . Huta grała a kontry KKS były dzisiaj wybitnie skuteczne - do tego bramkarz z Krakowa chyba nie dojechał Jeżeli Ozga przed sezonem mówił (a już mamy koniec września) że jego zespół będzie dominował w każdym meczu to chyba jest (a myślę że jest) cwaniakiem który potrafi ładnie mówić . Mimo to za rok nikt nie będzie wiedział jak te mecze są wygrywane a punkty idą na konto KKS . Obawiam się że w końcu to wszystko (fart) się skończy i będzie szara rzeczywistość .

JS - 23 września 2023, 10:02:33 - *.43.76.40.ipv4.supernova.orange.pl
ŁKS gładko jedzie Kalisz.Hutnik jedzie ŁKS.A Kalisz Hutnik.Kołomyja.Piłkarski poker.

Barça - 23 września 2023, 11:34:30 - *.icpnet.pl
Brawo KKS do przerwy mogło być 6-0 , a po przerwie hutnik przejął inicjatywę, a oba zespoły miały okazje do strzelenia bramki, martwi tylko nie równa forma KKS-u ,poprzedni mecz z chojnicami to tragedia, no może ten mecz to efekt pracy trenera, oby tak pozdrawiam i do przodu jest dobrze 👏👍👏

Burmistrz - 23 września 2023, 11:48:25 - *.204.109.91.mobile.internet.t-mobile.pl
Zawsze lepiej przegrać mecz 3-0 niż jedną bramką.Inna sprawa to zachowanie piłkarzy Hutnika zwłaszcza przy drugiej i trzeciej bramce gdzie bramkarz i pomocnik zupełnie olewają grę obronną.Swoją drogą czy nie wydaje wam się dziwne tracenie goli w 2 i 4 minucie w sytuacji gdy na boisku są Wenger i Kubowicz?Czyżby jakiś dług wobec Kalisza za poprzedni sezon?

janeks8889 - 23 września 2023, 11:57:26 - *.dynamic.inetia.pl
Do Adam.... przecież szczęście i fart się skończy już po pucharze, zespół będzie w głębokim kryzysie.