22 września 2023, 22:55:41 - euzi
Marcin Bułka obronił dwa rzuty karne

Marcin Bułka obronił dwa rzuty karne, a jego OGC Nice wygrał na wyjeździe 1-0 (0-0) z AS Monaco w meczu 6. kolejki francuskiej Ligue 1.

22 września 2023, 21:00 - Monako (Stade Louis II)
AS Monaco FC 0-1 OGC Nice-Côte d'Azur
Jérémie Boga 90

żółte kartki: Aleksandr Gołowin - Youssouf Ndayishimiye.

sędziował: Benoît Millot (Île-de-France).

W 12. minucie Folarin Balogun (Monaco) nie wykorzystał rzutu karnego (Marcin Bułka obronił).

Bułka rozegrał całe spotkanie. W zespole gospodarzy na ławce rezerwowych pozostał Radosław Majecki, a w drużynie gości Bartosz Żelazowski znalazł się poza kadrą meczową. Klub Bułki jest liderem z dorobkiem 12 punktów, a Monaco jest wiceliderem z 11 punktami na koncie.

MM - 22 września 2023, 23:08:38 - *.wieszowanet.pl
Nie Szczęsny, nie Grabara - tylko Marcin Bułka!

NowySezon - 22 września 2023, 23:16:29 - *.siedlce.domtel.com.pl
Nie ma co,początek sezonu w wykonaniu Marcina Bułki to jest absolutnie najlepszy czas w jego karierze.

Gryks76 - 22 września 2023, 23:21:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęsnemu dziękujemy proszę o zabranie lewego grosika kryche beresia linetka na piwo daleko zapraszamy na mecze z oldbojami

mattiLech - 22 września 2023, 23:30:31 - *.135.230.131
Grabara i Bułka nowe pokolenie bramkarzy w reprezentacji. Szczęsnemu i tej całej reście średniaków z SerieA trzeba podziękować.

matttiiLec - 23 września 2023, 0:35:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby Probierz nie powoływał drewnianego Robercika.Niech w Barcelonie sobie trafia na pustaka.Z resztą robervik to już za stary i za słaby jest na kadre.

matiiiLech - 23 września 2023, 1:20:08 - *.172.118.62
@matttiiLec boli podróbo z legii ze Papszun nie został selekcjonerem i ma boleć, boli że legia miała u siebe najlepszego polskiego gracza Roberta Lewandowskiego a to Lech go wypromował i ma boleć, boli istatnie miejsce Ruch i gdzie te spadki Górnika i ŁKS i ma boleć.

Kibic - 23 września 2023, 3:04:15 - *.dynamic.chello.pl
Tydzień temu dobry mecz przeciwko Psg teraz z Monaco obrobione karne. Może to jest czas na zmianę w reprezentacji w bramce. Bułka i Grabara i trzeci jakiś młody bramkarz może ten z Legii.

mojo jojo - 23 września 2023, 6:42:09 - *.205.192.60.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Tobiasz Bułka Grabara!

Szekla - 23 września 2023, 8:53:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Majecki zniszczona kariera

Bolo - 23 września 2023, 9:31:29 - *.play-internet.pl
Nie ujmując chwały Bułce, to ten co strzelał strzelał fatalnie.

Ś.m.k. - 23 września 2023, 9:45:14 - *.centertel.pl
@Bolo fatalny to ty jesteś

JS - 23 września 2023, 10:08:04 - *.43.76.40.ipv4.supernova.orange.pl
Wielka mi rzecz.W poprzedniej rundzie bramkarz beniaminka Orła Piątkowisko też wybronił dwa karne i to na wyjeździe z KAS Konstantynów Łódzki.Dziś wybroni trzy z Włókniarzem Pabianice.

Raffaello - 23 września 2023, 10:28:33 - *.205.140.173.mobile.internet.t-mobile.pl
Bułka to w tej chwili bramkarz numer jeden reprezentacji Polski i to nie podlega żadnej dyskusji!!!!

Buła - 23 września 2023, 10:45:09 - *.dynamic.inetia.pl
Czy to jest brat Łukasza Bułki z Nowego Dziennika ?