25 września 2023, 19:57:41 - dwieladek
Dwie bramki Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił dwa gole dla Árisa Lemessoú w zremisowanym 2-2 (1-1) wyjazdowym meczu 5. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Omónią. 28-letni napastnik, który rozegrał całe spotkanie, ma na koncie trzy ligowe bramki w tym sezonie.

25 września 2023, 18:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 2-2 Áris Lemessoú
Willy Semedo 32, 90 - Mariusz Stępiński 38, 72

żółte kartki: Giánnis Koússoulos, Jan Lecjaks - Morgan Brown, Steeve Yago, Yannick Gomis, Mihlali Mayambela.

sędziował: Novak Simović (Serbia).

W zespole gości Karol Struski pojawił się na boisku w 65. minucie, gdy opuścił je Július Szöke.

Áris jest liderem z dorobkiem 11 punktów.

mateusLech - 25 września 2023, 20:01:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl