26 września 2023, 22:41:19 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę dla Juventusu w wygranym u siebie 1-0 (0-0) meczu 6. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Lecce. To pierwsze trafienie reprezentanta Polski w sezonie.

26 września 2023, 20:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 1-0 US Lecce
Arkadiusz Milik 57

żółte kartki: Federico Chiesa, Adrien Rabiot - Ylber Ramadani, Hamza Rafia, Mohamed Kaba, Nikola Krstović.
czerwona kartka: Mohamed Kaba (90. minuta, Lecce, za drugą żółtą).

sędziował: Antonio Giua (Olbia).
widzów: 38 445.

Milik grał do 78. minuty, a zmienił go Dušan Vlahović. W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał z kolei Wojciech Szczęsny, a w Lecce na ławce rezerwowych pozostał Marcin Listkowski. W drużynie gości przez cały mecz grał były napastnik Pogoni Szczecin Pontus Almqvist.

Juventus jest wiceliderem z dorobkiem 13 punktów. Lecce jest na czwartym miejscu i ma 11 punktów.

Robsten - 26 września 2023, 23:02:23 - *.dynamic.mm.pl
Mnie to synek ciekawi, czy ty tak z Wyspami Owczymi potrafisz.

NowySezon - 26 września 2023, 23:20:52 - *.siedlce.domtel.com.pl
Brawo Arek! Trudny mecz,bo Lecce postawiło autobus.Oby otworzył worek z bramkami i usadził Vlahovicia na ławkę.

11 - 27 września 2023, 1:09:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Talent na wielką karierę, niestety wyhamowana przez poważne kontuzje.

Jano - 27 września 2023, 5:46:23 - *.centertel.pl
Kontuzje to jedna sprawa.Druga to złe wybory jego czy menagera.Mógł grać w Napoli.Bląkał się po Europie a wcale nie miał lepszych kontraktów niz proponowali mu w Neapolu.

Jarek - 27 września 2023, 7:39:12 - *.dynamic-4-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Nie ma to jak napisać o złych wyborach odnośnie zawodnika, który gra w Juventusie, co za brednie.
Chyba kogoś w komentarzu wyżej poniosło i nie pamięta, że Milik mimo dwóch ciężkich kontuzji grał w Marsylii, a teraz w Juventusie.

Jano - 27 września 2023, 7:57:21 - *.centertel.pl
Jarku.Pamietam, że Perło chciał go w Juwentusie ale za darmo.Pamietam że prezes Napoli zapowiedział że nigdy nie pozwoli mu grać w Juwe.A w Marsyli i Juwe gra za mniejsze albo porównywalne które dawali mu w Napoli.Tyle w temacie

Michael68 - 27 września 2023, 8:11:43 - *.28.129.45
Teraz musi grać.. Arek jest w formie to dobrze dla Naszej Reprezentacji, a zwycięski gol teraz da mu kopa!

Tomek - 27 września 2023, 8:28:08 - *.205.140.146.mobile.internet.t-mobile.pl
Czy Milik drewno też już zakończył karierę w zespole narodowym?

Woo-Cash - 27 września 2023, 9:17:24 - *.205.194.239.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
@Jarek: Gra to powiedzenie dość mocno na wyrost. W tamtym sezonie miał szansę przy kontuzji Vlahovicia, nie wykorzystał jej. W tym sezonie zagrał oszałamiające 68 minut w pierwszych 5 meczach. W Napoli miał dwa sezony z kilkunastoma bramkami, w Marsylii i Juve nie sięgnął nawet 10 ligowych na sezon, to słabo.

dsaaa - 27 września 2023, 10:22:35 - *.94.14.245
Z Marsylii to go wyrzucili, a kibice mieli go dosc.

KrisSr - 27 września 2023, 12:06:51 - *.204.77.44.mobile.internet.t-mobile.pl
Jaki jest to jest to i tak pokazuje na boisku w reprezentacji więcej niż jej "kapitan".
Obaj w reprezentacji powinni wylądować co najwyżej na ławce

JanuszDD - 27 września 2023, 13:58:45 - *.deploy.static.akamaitechnologies.com
Tak widzę te komentarze niektórych osób.. które w życiu niewiele osiągneli, a krytykują Milika, za którym przemawiają fakty: gdzie by nie był to strzela bramki i gra w topowych włoskich klubach (a także w zajście m.in). Nasz Polak gra w Juventusie i jeszcze strzela bramki w zwycięskich meczach.. ludzie, weźcie się ogarnijcie bo wielu chłopaków chciałoby mieć taką karierę. I jeszcze fakt, że dwa razy wrócił na top poziom po dwóch ciężkich kontuzjach! Dla mnie ma wielki szacunek Arek

Janusz DD - 27 września 2023, 14:00:06 - *.deploy.static.akamaitechnologies.com
* gdzie by nie był to strzela bramki i gra w topowych włoskich klubach (a także w Ajaxie Amsterdam m.in)

11 - 27 września 2023, 15:05:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@KrisSr - to idź grac za nich, albo wskaż lepszych piłkarsko.
Zadanie masz łatwe - w końcu Polska to słynna kopalnia wybitnych piłkarzy...

11 - 27 września 2023, 15:11:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trudno właściwie zdiagnozować, dlaczego gracz klasy Milika jest tak tragicznie nieskuteczny w reprezentacji, marnuje okazje, które z zamkniętymi oczami i w jednym bucie wykorzystywałby nie sięgający mu wyszkoleniem technicznym do pięt taki np. Piechna.