26 września 2023, 22:54:28 - LukaszR
"Jaga" w kolejnej rundzie

We wtorkowym meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski Jagiellonia Białystok wygrała 2-0 (0-0) ze Śląskiem Wrocław. Bramki na wagę awansu do kolejnej rundy dla gospodarzy w drugiej połowie zdobyli Nené i Jesús Imaz.

26 września 2023, 21:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 2-0 Śląsk Wrocław
Nené 62, Jesús Imaz 90

Jagiellonia: 50. Sławomir Abramowicz - 16. Michal Sáček (51, 32. Miłosz Matysik), 3. Dušan Stojinović (80, 7. Dominik Marczuk), 17. Adrián Diéguez, 5. Bojan Nastić (52, 27. Bartłomiej Wdowik) - 18. Tomasz Kupisz (80, 6. Taras Romanczuk), 14. Jarosław Kubicki, 8. Nené, 99. Kristoffer Hansen (66, 28. José Naranjo) - 11. Jesús Imaz, 10. Afimico Pululu.

Śląsk: 35. Kacper Trelowski - 27. Martin Konczkowski, 2. Aleksander Paluszek, 5. Aleks Petkow, 3. Cameron Borthwick-Jackson - 10. Nahuel Leiva (74, 26. Burak İnce), 23. Daniel Łukasik (63, 16. Peter Pokorný), 8. Patrick Olsen, 28. Michał Rzuchowski (63, 17. Petr Schwarz), 22. Mateusz Żukowski (74, 24. Piotr Samiec-Talar) - 7. Kenneth Zohorè (62, 9. Erik Expósito).

żółte kartki: Kubicki, Stojinović, Nastić, Naranjo, Pululu, Abramowicz - Łukasik, Żukowski, Olsen, Pokorný.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 5489.

Fortuna Puchar Polski 2023/2024

Darek - 26 września 2023, 22:54:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i pierwszą drużyną z ekstraklasy która żegna się z pucharem jest jej lider, ot całe piękno pucharu.

Schaub L. - 26 września 2023, 22:57:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ķtoś ten mecz musiał wygrać. Jakoś mnie nie dziwi że awansowała Jagiellonia. Nie dość że jesteście w dobrej formie, to jeszcze mecz rozegrany w roli gospodarza. Pozdrawiam

dlugopisy - 26 września 2023, 22:58:04 - *.6.63.68.ipv4.supernova.orange.pl
Taki to lider...

Morda - 26 września 2023, 22:58:50 - *.static.ip.netia.com.pl
Śląsk jest liderem, bo Exposito wyżebrał karnego w bezpośrednim meczu z Jagiellonia.

ok - 26 września 2023, 22:59:29 - *.ipv.net.pl
Lider ex bramki nie potrafi strzelić jaki lider taka ex.

Doktor - 26 września 2023, 23:20:02 - *.skybroadband.com
Slask tragedia. Cały mecz na swojej połowie. Teraz będzie tylko gorzej. Śląsk wyglada jak Wisła Płock w tamtym sezonie. Fart właśnie się skończył.

Kevin - 26 września 2023, 23:24:01 - *.elpos.net
Dlaczego na Śląsk mówìą malinowe nosy?

Lfan - 26 września 2023, 23:24:15 - *.dynamic.chello.pl
Śląsk grał jakby nie bardzo chciał awansować...

Ja - 26 września 2023, 23:26:07 - *.internetia.net.pl
Teraz śląsk może skupić sie na lidze ,nawet jak by wygrali z Jagą to i tak pewnie w dalszej rundzie by odpadli np. legią.Po za tym śląsk grał ekperymentalnym składem.Magiera dał szanse innym zawodnikom.

Malinoś - 26 września 2023, 23:34:42 - *.play-internet.pl
Malinowe nosy
Kiedyś dostali od Arki and Kompany

Matii - 27 września 2023, 0:04:03 - *.111.246.4
No i super bo Lech przynajmniej w następnej rundzie nie trafi na Śląsk jak w zeszłym sezonie w PP
@Darek tak ale tu eklapowicz odpadł z innym eklapowiczem trzeba czekać na to.l aż jakiś klub z niższych lig wyeliminuje któregoś z eklapy.

pękło - 27 września 2023, 0:30:08 - *.dynamic.chello.pl
...ten cały Borys w Śląsku nie łapie się na pierwszy skład, nie łapie się na drugi skład, nie gra też w rezerwach ani choćby w juniorach, jego rytm meczowy powala, nadzieja polskiej piłki cały sezon grzejąca ławę, jak on się może kiedykolwiek rozwinąć ? ...a co do Śląska, passa się skończyła, teraz będzie pikowanie w dół do następnego meczu z Lechem w lutym, wtedy - będąc już w strefie spadkowej - się odblokują i rzutem na taśmę wiosną z pozycji spadkowej wywalczą europuchary...

CPjś - 27 września 2023, 4:14:50 - *.46.114.pool.telefonica.de
W tym.roku Kiepscy błysnęli szybciutko...

Kickero - 27 września 2023, 5:13:23 - *.43.163.134.ipv4.supernova.orange.pl
Podejrzewam że to było przekalkulowane...

Ronan - 27 września 2023, 7:35:03 - *.dynamic.chello.pl
Borys kontuzja . Odleżyny na pośladkach.

Stan - 27 września 2023, 7:53:59 - *.dynamic.chello.pl
Magiera zamiast ciągłych wywiadów i PRowych zabiegów niech się wreszcie zabierze za organizację gry Śląska w atakowaniu bo wygląda to kompromitująco. Jak Exposito sam czegoś nie zrobi to reszta gry na poziomie 3 ligi.

@Morda - 27 września 2023, 9:06:00 - *.151.39.233
Karny ewidentny. Sędzia był blisko. Nawet VAR nie był potrzebny. Również faulujący obrońca nie miał zastrzeżeń.

19RKS10 - 27 września 2023, 10:13:39 - *.play-internet.pl
No to dicopolowy boy nie trzeźwieje.Pcha Jagę na szczyty, ustawiając pod nią kolesi z Czarnej Mafii. Radom buca nie pozdrawia. Na zdrowie !!!

Schaub L. - 27 września 2023, 10:53:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk tak naprawdę "ciągnie" Expósito, podobnie jak Pawłowski Widzew. Gdy Ci gracze grają słabo, to i drużyna nic nie wskóra w meczu. Ot cała prawda

Schaub L. - 27 września 2023, 11:02:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy dziś któraś z Ekstraklasowych drużyn odpadnie z kimś słabszym z niższej ligi. Na razie faworyci wygrywają i przechodzą dalej 👍

ZL - 27 września 2023, 16:22:35 - *.dynamic.chello.pl
I to jest pozytywny nius

Jaga fan - 27 września 2023, 22:48:39 - *.centertel.pl
Który to już rok z rzędu Jaga w 1 rundzie PP trafia ekipę z Ekstraklasy, na szczęście w tym sezonie się udało przejść pierwszą rundę.Oby z fartem w kolejnych runach i tak do finału na Narodowy!

bee - 28 września 2023, 7:39:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co rok praktycznie w I rundzie trafiamy na przedstawiciela Ekstraklasy. Tym razem Śląsk, który w ładnym stylu odprawiliśmy z kwitkiem. Może w kolejnej rundzie trafi się ktoś z niższej ligi? Nie ma co odpuszczać pucharu bo uo najprostsza droga do Europy. Na Legię 20 tyś gardeł i jedziemy ze stolicą 3:1 auuuu