27 września 2023, 22:37:31 - LukaszR
Bramka Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 4-1 (2-0) meczu 6. kolejki włoskiej Serie A z Udinese. Był to drugi ligowy gol reprezentanta Polski w tym sezonie.

27 września 2023, 20:45 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 4-1 Udinese Calcio
Piotr Zieliński 19 (k), Victor Osimhen 39, Chwicza Kwaracchelia 74, Giovanni Simeone 81 - Lazar Samardžić 80

żółte kartki: Giovanni Simeone - Nehuén Pérez.

sędziował: Gianluca Manganiello (Turyn).

Zieliński grał do 71. minuty, kiedy zmienił go Jens Cajuste, a cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Hubert Idasiak.

Napoli zajmuje piąte miejsce w tabeli z 11 punktami na koncie.

Egzpert - 27 września 2023, 23:41:09 - *.static.korbank.pl
Z karnego i/lub na pustaka, to i nawet Lewy umie. (:

zbokolo - 28 września 2023, 0:31:13 - *.204.77.176.mobile.internet.t-mobile.pl
W takim towarzystwie to i Adam Kompała by strzelał. Zieliński swoją "wartość" pokazał w 70 meczach repry.

dispa - 28 września 2023, 3:00:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Zielu. Miejmy nadzieję, że w końcu w kadrze Probierz tak poustawia drużynę, żeby wykorzystać w pełni zdolności Piotra.

Polak - 28 września 2023, 8:14:49 - *.16.208.55.tmi.telenormobil.no
Strzelil i tak hejt :P Ja bym bardziej był pełny podziwu z tego tytułu ze mu w ogole pozwolono strzelac w takim towarzystwie majac miedzy innymi Osimhena w skladzie wartego 120 mln euro ale dla Was Polakow to jest tak ze jak strzeli bramke to hejt bo z karnego jakby strzelil 3 to by nikt nic nie pisal czekal do kolejnego meczu i wtedy dopiero o znowu nie strzelil. Chory toksyczny kraj

Raffaello - 28 września 2023, 8:47:37 - *.205.140.146.mobile.internet.t-mobile.pl
A kadrze jest cieniem samego siebie.

rsa - 28 września 2023, 8:57:41 - *.18.ftth.classcom.pl
@Polak. to nie jest hejt, tylko stwierdzenie faktów. W reprezentacji nie istnieje. Grając na środku już tyle lat powinien być dyrygentem i powinno być go słychać na boisku.
Osobiście go lubię, ale to chłopak bez papierów na liderowanie, grając na chyba najważniejszej pozycji.
Ciepło pozdrawiam z hokejowego Sanoka

123 Bec - 28 września 2023, 13:43:22 - *.94.6.158
Polak, obudz sie, w kazdym kraju jest tak samo!

Juras - 28 września 2023, 20:43:00 - *.versanet.de
jest dobry ale na granie wtedy kiedy inni rzadza i dziela tak jak nasz zawodnik wszechczasow,coz charakter Piotrka blokuje by zdobywac cos wiecej

Juras - 28 września 2023, 20:45:28 - *.versanet.de
zgadzam sie Polak ,Polacy nienawidza samych siebie ....najlepiej za....bali by kazdegom swojego szczegolnie jak jest lepszy od nich a o to nietrudno

sd - 29 września 2023, 20:11:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zieliński powinien być w reprezentacji polski , ALE NA ŁAWCE.

papa - 1 października 2023, 17:00:33 - *.toxap.co.uk