28 września 2023, 4:32:35 - mogiel
Drużyna Sebastiana Kowalczyka wygrała Puchar USA

Houston Dynamo, którego zawodnikiem jest Sebastian Kowalczyk, wygrał 2-1 (2-0) w finale Pucharu USA (Lamar Hunt US Open Cup) z Interem Miami. Polak znalazł się poza kadrą na mecz.

28 września 2023, 2:30 - Fort Lauderdale (DRV PNK Stadium)
Inter Miami CF 1-2 Houston Dynamo
Josef Martínez 90 - Griffin Dorsey 24, Amine Bassi 33 (k)

żółte kartki: Serhij Krywcow, Noah Allen, DeAndre Yedlin - Franco Escobar.

sędziował: Jon Freemon.

Bolo - 28 września 2023, 7:41:30 - *.home.aster.pl
Wielki Leo nie pomógł?

Skarpa - 28 września 2023, 8:35:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pucharu się nie wygrywa,ale zdobywa. Wygrać można mecz o puchar.

bziku151 - 28 września 2023, 8:49:25 - *.FTTB.spi.net.pl
Bolo taki z Ciebie kibic że nawet nie wiesz czy grał

ja - 28 września 2023, 9:10:08 - *.play-internet.pl
Mesi już nawet na ogórkowe amerykańskie rozgrywki za słaby nie daje rady.

Neutral60 - 28 września 2023, 9:46:37 - *.icpnet.pl
Jako kibic chyba nie załapie się na premię finansową.

hmm - 28 września 2023, 12:45:23 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Kaj ten Messi??

rafaello56 - 28 września 2023, 15:06:01 - *.dynamic-2-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Seba,pozwiedzaj jeszcze troszkę i wracaj.

Ełkaesiak - 28 września 2023, 18:27:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdyby Cristiano grał w Miami spokojnie walnął by hattricka, a karzeł Messi nie potrafi nawet jednej strzelić.