28 września 2023, 18:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
Krzysztof Kamiński 45 (s), Daniel Rumin 60, Mateusz Radecki 88 - Beniamin Czajka 12

Tychy: 44. Adrian Kostrzewski - 21. Krzysztof Machowski (77, 17. Marcel Błachewicz), 33. Jakub Tecław, 6. Nemanja Nedić, 16. Jakub Budnicki, 24. Dominik Połap - 10. Przemysław Mystkowski (82, 23. Mateusz Radecki), 8. Marcin Szpakowski, 20. Norbert Wojtuszek, 77. Patryk Mikita (77, 25. Wiktor Żytek) - 9. Daniel Rumin (82, 18. Bartosz Śpiączka; 90, 28. Miłosz Pawlusiński).

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 16. Fabian Hiszpański, 4. Adam Chrzanowski, 5. Beniamin Czajka, 21. Igor Drapiński - 37. Paweł Chrupałła (60, 10. Krzysztof Janus), 23. Filip Lesniak, 14. Mateusz Szwoch, 7. Radosław Cielemęcki (77, 11. Milan Spremo), 30. Nikola Srećković (76, 17. Mateusz Lewandowski) - 9. Dawid Kocyła (60, 67. Sebastian Strózik).

żółte kartki: Budnicki, Połap - Chrzanowski, Drapiński.

sędziował: Wojciech Myć (Lublin).
widzów: 3619.

W 45. minucie Jakub Tecław (Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Maciej Kikolski.

Fortuna Puchar Polski 2023/2024

Płock - 28 września 2023, 20:05:24 - *.dynamic.chello.pl
Mecz przez Wisłę odpuszczony i słusznie. Nie ma co się kopać w tym śmiesznym pucharze, gdzie na koniec i tak musi zagrać Legia z Lechem, czy Rakowem.

MAX - 28 września 2023, 20:05:57 - *.dynamic.chello.pl
Czyli przegrana w lidze była przypadkiem, gdyby Tyszanie wtedy strzelili karnego były by dwa zwycięstwa Tychów

DG - 28 września 2023, 20:07:12 - *.dynamic.chello.pl
Jak Tychy mogły przegrać z Obajtkiem z lidze.

zzz - 28 września 2023, 20:09:44 - *.rev.ndi.net.pl
Tak mecz przez płock odpuszczony, mordo te 3 1 dzisiaj bardziej oddały mecz niż ten z ligi w niedzielę, Radecki trafia karnego i jest powtórka

MAX - 28 września 2023, 20:11:56 - *.dynamic.chello.pl
Marzy mi się teraz Legia. Potrzebujemy meczu z dobrym klubem.

tatary76 - 28 września 2023, 20:22:03 - *.dynamic.chello.pl
Ilu widzów w tym śmiesznym klubie ?

Maxx - 28 września 2023, 20:26:23 - *.dynamic.inetia.pl
Śpiączka wszedł w 82 i zszedł w 90 minucie ?

Tyka - 28 września 2023, 20:27:13 - *.centertel.pl
Szczerze jakby Wisła mocno chciala to dzisiaj też by wygrała.Dobrze że Sagan dal pograć rezerwowym.W lidze zwycięstwo bez kłopotu.Panowie nie patrzcie na takie mecze bo one nic nie oddają.Tychy się jaraja ale czym,to tylko takie sparingi.Tyle wam zostało,w lidze nie będzie was w 6.Zobaczycie,ale i tak pozdrawiam

Ttt - 28 września 2023, 20:28:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kontuzja

Kuy - 28 września 2023, 20:29:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tyka w lidze kto ma więcej punktów ?

Płock - 28 września 2023, 20:33:00 - *.dynamic.chello.pl
@zzz, Facet spójrz na skład i zaangażowanie Wisły w tym meczu. Mieliśmy odbębnić mecz i tak zrobiono. No ta, jakby Radecki trafił karnego, to przegralibyście 4:2.

zdziwiony - 28 września 2023, 20:43:10 - *.dynamic.inetia.pl
Wisła Płock rok temu też była w lidze wysoko, a za rok będzie wielki mecz z Garbarnią.

MAX - 28 września 2023, 20:52:07 - *.dynamic.chello.pl
Kibice z Płocka twierdzą że grali bez zaangażowania czyli się potwierdza drużyna bez charakteru naprawdę marni z nich piłkarze.

fred - 28 września 2023, 20:56:22 - *.centertel.pl
prawdziwa Wisła gra dziś o 2100

Krzyś - 28 września 2023, 21:19:03 - *.197.c84.petrotel.pl
Dramat ta Wisła....
Nie idzie na to patrzeć.Jak dobrze, że mamy ręczna.......Ci pseudokopacze, jak również beznadziejny trener to poziom 3 ligi

RynnaTychy - 28 września 2023, 21:22:46 - *.play-internet.pl
Dobra nasza. Zwycięstwa zawsze podbudowują drużynę. Nie odpuszczać PP. Jak w Anglii. Mecz o puchar , rezerwowy bramkarz.

Qlfon45 - 28 września 2023, 21:23:07 - *.40.204.137.threembb.co.uk
W Tychach tylko Tyskie 😜

ADAM VQW - 28 września 2023, 21:28:53 - *.dynamic.chello.pl
Krzyś
w reczną to was Kielce od lat punktują

Yogi - 28 września 2023, 21:43:08 - *.centertel.pl
Kielce i Płock to duma Polski w ręczna.Obydwie ekipy na światowym poziomie.A co do meczu po co ten puchar Polski jak jedni grają jak o mistrzostwo świata a drudzy mają w..ebane

Do DG - 28 września 2023, 21:53:13 - *.centertel.pl
Bo w lidze wyszli pierwszym składem,a tu 6 ludzi zmienionych sparingowe nastawienie.Chcieli by mocno to by przyjechali i wzieli swoje,ale po co?Ważne że sparing bez kontuzji,chociaż bałem się bo zezniki z Tychów kilka razy ostro wchodzili.

Ghkkk - 28 września 2023, 23:34:15 - *.centertel.pl
Ludziska puchar to sprawdzenie zawodników mniej grających.Wiekszosc drużyn tak robi,a jeśli Tychy zagrały tyle na ile ich stać to są słabe.Beda lecieć w dół tabeli jak się patrzy,w lidze gbyby Wisła nie odpuściła końcówki byłoby z 6

Henryk - 29 września 2023, 0:02:53 - *.dynamic.mm.pl
Wisła dostała w ubiegłym tygodniu 10 mln złotych od prezydenta miasta na dalsze funkcjonowanie z tytułu...spadku z Ekstraklasy. Tak to można żyć. Spółki miejskie klepią biedę, ale błędy pana prezesa Marca chętnie naprawia pan Nowakowski. To jest POlityka, bo przecież pieniądze, które można podnieść z murawy wygrywając kolejne mecze w PP nie mają sensu. Po co się męczyć.

max - 29 września 2023, 9:37:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po co pisać nieobiektywnie że Wisła zagrała rezerwami? A Tychy co? Pierwszy skład puściły? Podstawowi jak Żytek, Radecki, Śpiączka czy Błachewicz weszli w drugiej połowie. Dostaliście oklep i tyle. Przegrywać też trzeba umieć. Brawo Tyszanie!

Rybka - 29 września 2023, 10:06:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Plock. Dno ,dno. Co robi na boisku Chrupala, Lesniak ,Kocyla. Co robi przysłany z Wrocławia namaszczony przez PO /patrz Nowakowski -Schetyna/ Dyr.Sportowy..

maestro - 29 września 2023, 10:13:31 - *.87.3.248
kostrzewski ! cala polska widziala twoje mrugniecie okiem udawalez kontuzje niechce ci sie grac to licz barany

Rybka - 29 września 2023, 14:32:58 - *.dynamic.chello.pl