28 września 2023, 20:53:20 - LukaszL
Dwie bramki Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił dwie bramki dla Fenerbahçe w wygranym 4-0 (3-0) zaległym meczu 3. kolejki tureckiej ekstraklasy przeciwko Başakşehirowi. Dla reprezentanta Polski, który rozegrał całe spotkanie, to trzecie i czwarte trafienia w lidze.

28 września 2023, 19:00 - Stambuł (Ülker Stadyumu)
Fenerbahçe SK 4-0 İstanbul Başakşehir FK
Alexander Djiku 5, Léo Duarte 10 (s), Sebastian Szymański 20, 80

żółte kartki: İrfan Kahveci, Alexander Djiku, Sebastian Szymański, Jayden Oosterwolde - João Figueiredo.

sędziował: Zorbay Küçük (Adana).

W zespole gości Krzysztof Piątek przebywał na boisku do 31. minuty, gdy zmienił go Philippe Keny, a kontuzjowany Patryk Szysz pozostał poza kadrą. Do 69. minuty grał Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk), którego zastąpił Mehdi Abeid.

Po sześciu rozegranych meczach Fenerbahçe zajmuje pozycję lidera z dorobkiem 18 punktów, zaś Başakşehir zajmuje 18. miejsce z trzema punktami na koncie.

Uhuhu - 28 września 2023, 20:56:08 - *.27.71.72.ipv4.supernova.orange.pl
Przecież ten gościu wymiata jak na standardy gry w tejże tureckiej lidze!

2009 rok - 28 września 2023, 20:56:30 - *.244.155.82
Ja bym widział Sebastiana w Serie A np.w Empoli albo Salernitanie

wiadomix - 28 września 2023, 21:13:30 - *.eaw.com.pl
ktoś ogarnia dlaczego Piątek już w 31 zjechał do bazy? Że jest cienki to wiem, ale pytanie dlaczego

ron - 28 września 2023, 21:22:06 - *.play-internet.pl
@wiadomix, odpowiedź znajdziesz w swoim komentarzu. Ściągnął go treneiro z jeszcze jednym typem i nie podał im ręki.

Jontek - 28 września 2023, 21:26:37 - *.centertel.pl
Piątek lada sezon ekstraklasina i u nas będą w euforii!

Zed - 28 września 2023, 21:30:14 - *.dynamic.chello.pl
Raczej zaplecze ekstraklasy

Mistrzek - 28 września 2023, 22:02:59 - *.147.96.155.mobile.internet.t-mobile.pl
Ludzie on wymiata wszedize gdzie jest, jakie kurde Empoli? To jest zawodnik MINIMUm na Rome

xxx - 28 września 2023, 22:12:48 - *.152.50.21
żeby w końcu jeszcze w kadrze potrafili wykorzystać jego umiejętności

Krzyś - 28 września 2023, 22:32:52 - *.fixed.kpn.net
Oglądałem z nim mecze w Feyenoordzie i tam już mi imponował. W Turcji Seba też wymiata,szkoda tylko pistoletów,no ale co jak gość nie kuma schematów albo ma problemy z koncentracją. Piątek, wracaj do Polski, Wieczysta czeka.

Jondek - 28 września 2023, 22:56:40 - *.dynamic.chello.pl
Megafart! jedna na pustaka i to ledwo ledwo bo od słupka druga po rykoszecie

mojo jojo - 29 września 2023, 0:55:24 - *.205.209.76.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
piątek do wieczystej może da sobie rade!

lolo - 29 września 2023, 6:36:15 - *.200.197.163
@jontek cała twoja rodzina mi teraz węgiel do piwnicy zrzuca zebyscie mieli co w niedziele na obiad zjeść a ty tylko komputer i komputer, wiesz co powinno ci być wstyd

kris74 - 29 września 2023, 7:31:55 - *.tktelekom.pl
A w reprezentacji Polski gra dno, typowy zawodnik klubowy niestety. Nie ma czym się zachwycać!

mietek - 29 września 2023, 8:40:07 - *.27.120.142.ipv4.supernova.orange.pl
@kris74: A czy w tej reprezentacji KTOKOLWIEK COŚ gra? Podaj jakiś przykład.

kureblaszk - 29 września 2023, 9:24:05 - *.play-internet.pl
Nic dziwnego że Fenerbahçe jest liderem skoro w meczu 3. kolejki tureckiej ekstraklasy ma już rozegranych 6 meczy.

Kickero - 29 września 2023, 9:56:50 - *.centertel.pl
@lolo
Beka ;)

Tom - 29 września 2023, 10:10:23 - *.play-internet.pl
Rykoszetem to cię Twój stary zrobił

raf - 29 września 2023, 11:11:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Sebastian życzę zdrówka i formy na boisku ,puki co cenili ,, Cię w Rosji,Holandi,Turcji

Dysprop - 29 września 2023, 15:01:23 - *.play-internet.pl
On gra w klubach gdzie pracują na niego i sa bardziej zbudowani. Ma mniej wytycznych i tyle.Trener mu kazal tylko strzelac gole w słabej turcji.A niech idzie do takiego klubu jak Frankowski czy Zielinski to zaniknie.On nie potrafi dźwignąć.W reprezentacji nigdy się nie spradzil jest ciagany za uszy wiadome z jakich powodów.

Krzyś - 29 września 2023, 16:54:13 - *.fixed.kpn.net
@Dysprop nie filozofuj, bo piszesz głupoty. Seba został MVP meczu bo pracował na drużynę a ty piszesz odwrotnie. Mam nadzieję że utrzyma formę jak najdłużej,a nie jak Piątek dwa sezony. Jeszcze się obraził bo go zdjęli w pierwszej połowie. Życzę mu jak najlepiej, ale cienki jest jak dupa węża.

kris74 - 1 października 2023, 11:47:21 - *.142.3.172
mietek ten Szymański grał już w Brzęczka i nic nie gra, dlaczego on powoływany do reprezentacji Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!