28 września 2023, 22:05:15 - LukaszL
Bramka Karola Angielskiego

Karol Angielski strzelił bramkę dla Atrómitosu w przegranym 1-2 (0-1) meczu 6. kolejki greckiej ekstraklasy przeciwko AEK-owi. Dla 27-letniego napastnika, który grał od 69. minuty, gdy zmienił Níkosa Vérgosa, to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

28 września 2023, 20:00 - Ateny (OPAP Arena)
AEK (Ateny) 2-1 APS Atrómitos Athinón
Nordin Amrabat 31 (k), Mijat Gaćinović 90 (k) - Karol Angielski 89 (k)

żółte kartki: Ehsan Hajsafi, Alexander Callens - Laurens De Bock, Dimítris Tsakmákis, Denzel Jubitana, August Erlingmark.
czerwona kartka: Djibril Sidibé (88. minuta, AEK, za faul taktyczny).

sędziował: Ángelos Evangélou.

W zespole gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Damian Szymański.

Po pięciu rozegranych meczach Atrómitos zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów, zaś AEK znajduje się na 4. miejscu z 11 punktami na koncie.

OLO_44 - 28 września 2023, 22:06:27 - *.net.autocom.pl
hihihi... co za drewno, znowu z karnego.

Lewandowski, Milik, Benedyczak, Świderski
Żadnych Myszorów, czy innych Walukiewiczów!!!.

snl - 28 września 2023, 23:41:26 - *.dynamic.chello.pl
Dominik Marczuk jeszcze do sprawdzenia na lewej obronie

ron - 29 września 2023, 1:17:30 - *.play-internet.pl
Na obronie/wahadle lewej to powinien grać Dawid Abramowicz z Radomiaka. No i co, że stary, skoro dba o formę i jest od półtora sezonu w bardzo dobrej. Cała reszta albo nie ma lewej nogi, albo się nie sprawdziła, albo gra na co dzień na innej pozycji. A Lewy to młodzieniaszek? Dawać Abramowicza do kadry!

info - 29 września 2023, 6:04:56 - *.69.8.8.mobile.tre.se
Ron Abramowicz w tym sezonie jest odpowiedzialny za stratę 6 bramek Radomiaka. On do kadry chyba paralitykow

Andygier - 29 września 2023, 6:28:09 - *.191.120.115.ipv4.supernova.orange.pl
Kadra pl. U mnie mała korekta bez Bednarka i Zalewskiego za to ze Sliszem i Włodarczykiem

Bulbus - 29 września 2023, 7:47:35 - *.dynamic.chello.pl
Kadra, rozbawiłeś mnie. Lećmy po kolei. Skorupski i Lewandowski? Przespałeś ostatnie dwa miesiące? Bereszyński i Kędziora to kiepski żart. W każdym meczu kadry zawalają. To są wybrakowani zawodnicy. Grasz na boku obrony, musisz dzisiaj dawać radę w ofensywie. Oni nie dają, a do tego głupie błędy w obronie. Poza tym Beresyński ostatnio zszedł z kontuzją, ale tego też pewnie nie wiesz. Piątkowski to kolejny strzał, jakbyś faktycznie dużo czasu siedział w piwnicy. Skóraś, tu już mi słów zabrakło, więc ograniczę się do tego, że on cały czas siedzi na ławie w Belgii. Nie wydaje miś się, żeby Grosicki zasłużył na powołanie. Dopiero od trzech kolejek zaczął coś sobą prezentować, wcześniej to był najgorszy skrzydłowy początku sezonu, ale rozumiem, że meczów Pogoni też nie oglądasz. I skąd ci się wziął ten Myszor? Przecież on dopiero wrócił po kontuzji, a w ogóle po raz pierwszy słyszę, żeby ktoś wymieniał jego nazwisko w kontekście kadry.

... - 29 września 2023, 14:58:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl