3 października 2023, 22:43:24 - maciejko
Gol Michała Helika

Michał Helik strzelił gola dla Huddersfield w przegranym 1-4 (0-2) meczu 10. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Birmingham. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

3 października 2023, 20:45 - Birmingham (St Andrew's Stadium)
Birmingham City FC 4-1 Huddersfield Town AFC
Siriki Dembélé 3, 64, Kōji Miyoshi 23, Jordan James 90 - Michał Helik 90

żółte kartki: Jay Stansfield, Juninho Bacuna, Kevin Long - Matty Pearson.

sędziował: Sam Allison.
widzów: 15 944.

Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Krystian Bielik.

Birmingham zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów, Huddersfield jest 19. z dziesięcioma "oczkami".

jb - 3 października 2023, 22:53:29 - *.petrus.com.pl
Pewnie już szykuje się na zgrupowanie reprezentacji - przecież Probierz swego "synka" nie pominie...

SzybkiMiet - 4 października 2023, 8:48:20 - *.icpnet.pl
@jb tutaj masz rację. Zagrał 101 spotkań pod okiem Probierza. No i gra. Lepiej on niż jakiś ogór z 3 ligi włoskiej albo emeryt z polskiej.

Jan Rodo - 4 października 2023, 8:50:50 - *.jmdi.pl
CO wy gadacie. No i co z tego, ze zagral 100 meczów tam czy tu. Na trąbce mógł zagrać najlepiej. Czas sprawdzenia w reprezentacji już miał, to ogór, nie dajmy się zwieść.

FK - 4 października 2023, 10:31:53 - *.10.208.52
znowu dwa gole w jednej minucie wg 90min . Dramat jak można nie podawać doliczonego czasu w przypadku gola?

Haupy - 4 października 2023, 14:10:40 - *.play-internet.pl
Brawo Helik i Bielik.Liga angielska jest liga najmocniejszą na świecie.Nie ma co porównywać jej z innymi.Zaplecze Premier League jest w TOP 7.
Super że jesteście w Kadrze Polski u trenera Probierza.
Dosc emerytow w kadrze, najwyzsza pora, super postanowil Krychowiak, postac do naśladowania.
Wiecej szans w kadrze niz Szymanski w słabej tureckiej napewno nie dostali, ten to dopiero ma uszy.

scisły - 4 października 2023, 20:05:17 - *.centertel.pl
najpierw helik na 3-1
potem dostali gonga na 4-1

zzz - 4 października 2023, 20:53:44 - *.136.139.224
Yes! Na reszcie przekonująco wygrali! Oby w tym roku awans The Blues!