5 października 2023, 3:36:08 - mogiel
Dwa gole Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił dwa gole dla Charlotte FC w wygranym 3-0 (2-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Toronto FC. Polski napastnik grał do 79. minuty, gdy zmienił go Justin Meram, i ma już na koncie jedenaście ligowych bramek. Świderski asystował też przy trzeciej bramce dla swojego zespołu.

5 października 2023, 1:30 - Charlotte (Bank of America Stadium)
Charlotte FC 3-0 Toronto FC
Karol Świderski 8 (k), 45 (k), Brecht Dejaegere 56

żółte kartki: Michael Bradley, Hugo Mbongue (Toronto).

sędziował: Malik Badawi.
widzów: 30 080.

Kamil Jóźwiak zagrał cały mecz w barwach gospodarzy, a poza kadrą znalazł się Jan Sobociński.

Charlotte zajmuje 13. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 36 punktów w 31 meczach.

sdfsdf - 5 października 2023, 4:20:16 - *.156.44.8
szkoda ze z karnych

Lubinek - 5 października 2023, 5:30:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Żadna szkoda. Świder i Buksato potęga. Lewy lawa. I golimy frajerow.

Eltost - 5 października 2023, 9:10:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki Piątek? Jaki Kownacki? Wy oglądacie piłkę? Lewy, Milik, Świderski, Włodarczyk i Buksa. Piątek jest za paroma typami z ekstraklasy jeszcze

Yannick - 5 października 2023, 9:12:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już Benedyczak lepszy niż Pio 🤌

bibu - 5 października 2023, 9:19:34 - *.146.251.54.mobile.internet.t-mobile.pl
Piątek hehehe Włodarczyk od 6 meczy nic nie strzelił.

matti - 5 października 2023, 9:21:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bawi się w Lewego co tylko karne i na pustaki umie trafiać.

matti - 5 października 2023, 9:24:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świder kseruje wszystko od drewnianego Robercika niczym kopiuj,wklej Takie to mamy pokolenie.Przynajmniej siatkarze wstydu nie przynoszą i na nich można liczyć w przeciwieństwie do kopaczy.
@Jeje być możliwe najwyższy czas na Robercika.

jaceush1 - 5 października 2023, 9:47:30 - *.dynamic.chello.pl
do matti - to idź oglądać siatkówkę, to jest portal o piłce nożnej!!!!!!!

Hehehe - 5 października 2023, 9:49:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niezły Brecht przy trzeciej bramce

11 - 5 października 2023, 10:41:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@matti - wyjdź na boisko i pokaż żeś lepsze pokolenie od nich, nie daj się prosić.

11 - 5 października 2023, 10:43:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że niektórym wciąż nie może przejść ten Kownacki - sparaliżowany stresem w ważnych meczach.

Leo - 5 października 2023, 10:49:01 - *.10.208.215