7 października 2023, 12:08:28 - Mandzi
U-15: Polska 1-1 Hiszpania

Reprezentacja Polski do lat 15 prowadzona przez Marcina Włodarskiego zremisowała 1-1 (0-0) w ostatnim meczu rozgrywanego w Polsce turnieju UEFA Development z Hiszpanią. W rzutach karnych rywale wygrali 5-4.

7 października 2023, 10:00 - Biskupiec (Stadion Miejski)
Polska 1-1 k. 4-5 Hiszpania
Bartosz Szywała 90 (k) - Pol Carretero 82

karne: 1-0 Patryk Prajsnar, 1-1 Marco García, (1-1 Bartosz Szywała - obok bramki), 1-2 Ádria Ureña, 2-2 Bartosz Bondziul, 2-3 Darío Benítez, 3-3 Kacper Cecuła, 3-4 Ian Mencía, 4-4 Mateusz Moskaluk, 4-5 Sergi Mayol

Polska: 12. Kuba Bochniarz - 4. Patryk Szuba (53, 15. Bartosz Korżyński), 2. Kacper Cecuła, 19. Aleksander Klimkiewicz (64, 14. Piotr Bartnicki) - 11. Kacper Boratyński (77, 7. Kajetan Feliks), 6. Aleksander Wyganowski, 8. Patryk Prajsnar, 17. Adam Hańćko (76, 18. Wojciech Smuda), 20. Kacper Berkowski (77, 3. Mateusz Moskaluk), 10. Bartosz Szywała - 9. Maciej Kucharski (53, 13. Bartosz Bondziul).

Hiszpania: 23. Mikel Sola - 20. David Bocero (46, 2. Rubén Cordero), 4. Mario Lledó, 5. Iker Serrano, 3. Álvaro Gutiérrez (77, 12. Darío Benítez) - 7. Bryan Gonçalves (46, 9. Pol Carretero), 10. Ebrima Tunkara (14, 21. Marc Hervás; 90, 15. Sergi Mayol), 16. Luis Maghouza (77, 6. Ian Mencía), 8. Michał Żuk (46, 18. Marco García), 17. Paulo Rodríguez (46, 19. Ádria Ureña) - 11. Jairo Orce (90, 22. Alejandro García).

żółte kartki: Boratyński, Hańćko - Maghouza, Carretero, Hervás.

sędziował: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).

W drugim dzisiejszym meczu turnieju Walia wygrała 2-1 z Islandią.

ggg - 7 października 2023, 12:51:58 - *.strzyzowski.net
pan Żuk za kilka lat będzie błagał żeby grać dla Polski, a wtedy kibice będą pamietać co mu ojciec do głowy nakładł

zzz - 7 października 2023, 12:56:14 - *.136.138.218
Hiszpańska piłka to dno żeby z Polską nie wygrać...Wstyd,hańba,nie wracajcie do domów! Adios!

Wilno - 7 października 2023, 14:04:40 - *.centertel.pl
Żuk jest Polakiem więc powinien grać dla Polski.

test - 7 października 2023, 14:25:07 - *.toya.net.pl
test

kibol - 7 października 2023, 14:29:59 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Zuk drugi Cybulski czy jak mu tam, to juz wole farbowane lisy.

Chemik - 7 października 2023, 15:06:47 - *.205.128.66.mobile.internet.t-mobile.pl
Za słaby dla Polski, w sam raz dl Hiszpanii

@t82 - 7 października 2023, 15:11:31 - *.205.128.66.mobile.internet.t-mobile.pl
Dwie wygrane to 6 pkt. plus punkt za remis z Polską i punkt za wygranie w karnych

obserwator - 7 października 2023, 17:53:53 - *.itvmedia.pl
Jak tam wypadł Żuk?

Jhfdghhhhh - 8 października 2023, 13:05:47 - *.dynamic.chello.pl
Jak Żuk nie chce grać dla Polski to niech odda Polski paszport

M - 8 października 2023, 18:12:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem czemu karne były a nie sam remis skoro po 90 było 11 i hiszpania miala 7 punktów a Polska 4.A jakby Polska.wygrala.karne to by 5 miala.wedlug punktacji po meczu a Hiszpania przy porażce po karnych 7.Byloby to samo .