8 października 2023, 14:23:41 - gabrielba

8 października 2023, 12:30 - Wrocław (Tarczyński Arena Wrocław)

Śląsk: 12. Rafał Leszczyński - 27. Martin Konczkowski (71, 2. Aleksander Paluszek), 4. Łukasz Bejger, 5. Aleks Petkow, 33. Jehor Macenko (89, 3. Cameron Borthwick-Jackson) - 26. Burak İnce (46, 22. Mateusz Żukowski), 16. Peter Pokorný, 8. Patrick Olsen (85, 28. Michał Rzuchowski), 17. Petr Schwarz, 10. Nahuel Leiva - 9. Erik Expósito.

Górnik: 1. Daniel Bielica - 27. Dominik Szala (46, 96. Robert Dadok), 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 26. Rafał Janicki, 64. Erik Janža - 18. Daisuke Yokota, 6. Damian Rasak, 8. Dani Pacheco (66, 55. Szymon Czyż), 10. Lukas Podolski (74, 11. Lawrence Ennali), 17. Kamil Lukoszek (46, 7. Adrián Kaprálik) - 9. Sebastian Musiolik (66, 21. Piotr Krawczyk).

żółte kartki: İnce, Bejger - Janža, Triantafyllópoulos.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 20 775.

kibicKKS - 8 października 2023, 14:24:49 - *.225.69.232
Wielkie brawa dla Górnika za walkę do końca brawo Czyż. Dzisiaj Górnik przerywa serię zwycięstw Śląksa, Górnik się utrzyma a Ruch poleci. Lech&Górnik.

gość - 8 października 2023, 14:25:06 - *.43.251.182.ipv4.supernova.orange.pl
gra się do końca WKS Ciężkie Frajery Wrocław

CPjś - 8 października 2023, 14:25:11 - *.centertel.pl
To miał być lider??? To jakaś popierdółka nie lider...

zzz - 8 października 2023, 14:25:28 - *.136.136.203
Haha,nigdy nie spadnie! smRody xD

komato - 8 października 2023, 14:25:52 - *.146.116.144.mobile.internet.t-mobile.pl
Widać, że Czyż wychowany na podwórku. Kiedy padało hasło "Ostatnia akcja", każdy zamieniał się w Roberto Carlosa i strzelał petardę z dystansu. Tak i dziś Szymek przyłożył na zakończenie meczu

ROW - 8 października 2023, 14:26:21 - *.210.multiplay.pl
po co bramkarz Slaska wybił piłkę w ostatniej sekundzie do bramkarza zabrza ?? mogli pobawic sie piłką - pajac

Knur - 8 października 2023, 14:27:04 - *.dynamic.chello.pl
Sprawiedliwy wynik😁

Na100 - 8 października 2023, 14:27:05 - *.skybroadband.com
Tak jak pisałem. tydzień temu Śląsk wygrał ostatni mecz w tej rundzie. Teraz tylko w dół.

Giejsztor - 8 października 2023, 14:28:47 - *.dynamic.chello.pl
Górnicy dołowi zagrali dobry mecz. Im punkty potrzebne jak rybie tlen.

PO-wiec - 8 października 2023, 14:29:52 - *.radom.vectranet.pl
Głosuj na Tuska zbawce polski

Live - 8 października 2023, 14:30:08 - *.centertel.pl
Na żywo pieknie

scorpio - 8 października 2023, 14:30:14 - *.dynamic.chello.pl
I tak właśnie Leszczyński z Cameronem oddali zwycięstwo Śląska. Jeden honoro w ostatniej minucie podał piłkę do Górnika, drugi grzecznie z 2ch metró przyglądał się co z piłką zrobi Czyż. W 100% ich bramka.

Cipek - 8 października 2023, 14:30:30 - *.dynamic.chello.pl
Piękna petarda wypalona przez Czyża.Gratki z Ełku dla Zabrskich.

kibicKKS - 8 października 2023, 14:30:41 - *.166.144.38
Wielkie brawa dla górnika hmm - ciekawe za co. Za ten antyfutbol? przciez nie zrobili nic zeby zremisować i po błędzie wyrównali - ten klub leci tak czy inaczej. Beniaminki sa słabi, ale ten pozal sie biedny i zadłużony klub z biednego miasta to popierdólkka ligowa i nie ma miejsca dla takich paralityków w Ekstraklasie.

Kibicc - 8 października 2023, 14:32:33 - *.play-internet.pl
I zawalony kupon

kibicKKS - 8 października 2023, 14:32:58 - *.225.69.232
@kibicKKS no i jest jonhyksg znany jako l16mp piszący pod cudzymi nickami. Boli i ma boleć bo Górnik to drużyna walcząca do końca która utrzyma się w lidze. Śląksa zweryfikuje mecz z legią mam nadzieje że dla Śląksa wygrany, największe banry\uty to Ruch który poleci z ligii i Piast który może do niego dołączy.

11 - 8 października 2023, 14:32:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TAK SIĘ KOŃCZY gra na utrzymanie 1-0.
A w tym Wrocku doping jak na A-klasie, jakieś janusze tam na mecze chodzą i tylko kiedy jest wynik, "kibice sukcesu"

LW 1916 - 8 października 2023, 14:33:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kibic kks. Czyli mati który nie chodzi na lecha tylko na Raków!!!!!!!!!

Jorg - 8 października 2023, 14:33:46 - *.centertel.pl
Górnik w swoim najsłabszym meczu przerywa kiepską
serię malinowych nosów :-0
Brawo Szymon, brawo Daniel!
Jadymy durś!

emilka - 8 października 2023, 14:35:07 - *.68.150.251
Przyjdzie kara dla Zabskich dla taką grę. Siedzą tyle lat i nawet nie mogą porządną ekipkę skonstruować na Ekstrakalsę. Moze trzeba relegowac się oddłużyć klub i zaczac od nowa i budować silny i wielki klub taki sam jak za czasów PRL.

Edi - 8 października 2023, 14:35:31 - *.centertel.pl
W tym sezonie o spadek to akurat będzie szalenie ciężko i trzeba bylo by się bardzo postarać. Ruch ŁKS i Puszcza są jak się wydaje w tej walce bezkonkurencyjni.

WKS - 8 października 2023, 14:37:31 - *.45.28.120
Matko i corka z takimi pajacami remis echh. Już było blisko kolejnych 3 punktów i remis to porażka z takimi pajacami.

kibicKKS - 8 października 2023, 14:40:22 - *.225.69.232
@WKS spokojnie wygracie z legią bo to jeszcze więksi pakace, cała Polska będzie wam kibicować wygrania meczu z piłkarzami z zarzutami i z przyszłym wyrokiem

WKS - 8 października 2023, 14:40:33 - *.25.45.200
Dlaczego kibice gosci nie wykupili cała pule biletów? ta garska na Ślasku wyglądała komicznie. Klub sie zwija do 1 ligi i kibice tez ida chyba ta drogą.

Wroclawian - 8 października 2023, 14:42:54 - *.centertel.pl
A Paluszek, środkowy obrońca i zamiast doskoczyć do niego to cofa się w pole karne, a chłop był sam,tylko mógł uderzyć. Po co go wpuszczał!!!!! Bo ktoś chciał i zabrał nam tym 3 pkt i lidera. Układy!!!

a73 - 8 października 2023, 14:43:25 - *.139.multiplay.pl
Mówi to kibic klubu dla którego wyjazd w 300 osób to już rekord.

Wyniki na - 8 października 2023, 14:43:36 - *.24.120.121.ipv4.supernova.orange.pl
Pięknie brawo śmieszny gornik.dali se strzelić legii 94 oddając i jak dzieci 3 pkt a teraz zabrali zespołowi który broni honoru polski i lidera przed legia w dokład nie taki sam sposób. Cały mecz mieli a strzelił tak żeby Śląsk już nie mógł zareagować... To nie jest przypadek piłka rządzi jakas tajna siła i tyle. I jest ona wyjątkowo wtedna

J - 8 października 2023, 14:44:49 - *.79-160-152.customer.lyse.net
Myśleli że fuksem w każdym meczu po 1:0. Po Warcie koniec szczęścia.

kibolek - 8 października 2023, 14:46:28 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo słaby ten górnik. To Puszcza gra bardziej ambitnie. Myśle że nie dadzą rady utrzymac się - ślizgają się z meczu na mecz. Ta drużyna nie jest na EX tylko na druga połolwe 1 ligi.

Magad - 8 października 2023, 14:46:47 - *.31.65.156.ipv4.supernova.orange.pl
94 minuta i remis…bycie kibicem WKSu to naprawdę ciężki temat.
Ciagle odliczam do 42 pkt, które dadzą nam utrzymanie kolejny sezon - nasz wynik jest zdecydowanie na wyrost WKS!

dżidżi - 8 października 2023, 14:47:45 - *.warszawa.vectranet.pl
Leszczyński za to zagranie w ostatniej minucie powinien zostać ukarany karą finansową!

Jer - 8 października 2023, 14:48:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Panie Magiera meczu się nie wygrywa jak się biega tylko 102 km,tyle w temacie.

ISEDR - 8 października 2023, 15:04:16 - *.play-internet.pl
maro-tu farfoclu nie zycz nikomu źle.Bo to jest GÓRNIK bo to jest klub nad kluby.parchu denny

sfswfsf - 8 października 2023, 15:04:28 - *.dynamic.chello.pl
Jak Śląsk grał padlinę to wygrywał a jak zagrali najlepszy mecz w sezonie to remis zastanawiające, Bielica dzień konia, potem wypadli boczni obrońcy i to co zrobił Leszczyński to kryminał mogli tą ostatnią minutę pokopać to ten podaje do Bielicy po czym poszła ostatnia akcja, co Leszczyński chciał pokazać jak daleko potrafi kopnąć

bemo(L) - 8 października 2023, 15:05:49 - *.dynamic.chello.pl
Pijackie nosy zrobiliscie ładne miejsce dla nowego (L)idera.

MilikSaren - 8 października 2023, 15:06:31 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
I to by było na tyle jeśli chodzi o WKS.
Teraz zacznie się zjazd.Ruch was na Śląskim wyjaśni.Koniec farta.

Lech - 8 października 2023, 15:09:54 - *.echostar.pl
I te komentarze załamanych kurczaków haha

WZL - 8 października 2023, 15:10:02 - *.dynamic.chello.pl
Przeczuwam że WKS teraz przegra na Stadionie Śląskim z Ruchem. Była górka teraz z górki na nalezyte swoje miejsce czy okolice 13-16 miejsce.

Marek - 8 października 2023, 15:20:34 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Remis Śląska na własne życzenie. Super brameczka Erika. Na koniec extra trafienie Czyża.

Marek - 8 października 2023, 15:23:15 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl

Obserwato - 8 października 2023, 15:39:24 - *.centertel.pl
Podobnie było w meczu Puszcza-Ruch
Było 30 sekund do konca doliczonego czasu gry wynik 2:1 dla Puszczy.Brzmkarz Puszczy wybija piłkę na srodek pola niecelnie pod nogi przeciwnika,szybka akcja po skrzydle dosrodkowanie na drugi słupek wyskok do główki napastnika i piłka w siatce.A sędzia juz nie każe rozpoczynac,bo koniec meczu.Bolało bardzo,podobnie jak dzis kibicow Sląska.Nic tylko współczuć.

WuKaeS! - 8 października 2023, 16:09:57 - *.dip0.t-ipconnect.de
Kto liderem jest? Oczywiście Śląsk WuKaeS!

Toom - 8 października 2023, 16:13:54 - *.radom.vectranet.pl
Wzl wiem że masz kompleks wieśniaka,w tej dziurze nic niema ale nie martw się zawsze możesz przyjechać do Wrocławia zobaczyć jak wygląda prawdziwe miasto.Nawet od paru lat dociera do twojej wsi kolej

Memory 5 - 8 października 2023, 16:17:06 - *.147.104.72.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Śląsk!
Piękna odmiana po zeszłym sezonie.Od walki o utrzymanie po Lidera.

kibicKKS - 8 października 2023, 16:52:36 - *.255.99.5
@mateuszLech nic ci nie da pisanie pod cudzymi nickami bo Górnik się utrzyma Lech&Górnik. Spadnie prawdziwy banrut Ruch.

Niebieski - 8 października 2023, 17:55:47 - *.centertel.pl
Prawda taka że Ruch zagrał wczoraj najlepszy mecz pomimo że przegrał z druzyna którą w ostatnich dniach nie ma sobie równych (5-0z Lechem) Ruch zacznie punktować, z Widzewem pasowalby remis ale ze względu na sytuacje w tabeli musi wygrac Ruch. Wierzę że dobra dyspozycja kilku piłkarzy nie zostanie spartaczona przez kilku którzy popełniają błędy i nie dorastają poziomem.

sas - 8 października 2023, 18:18:32 - *.piaseczno.vectranet.pl
19 mateusz Lec szykuj sie ida po cia gorolu

ŻoryKSG - 8 października 2023, 19:23:36 - *.cdn77.com
Na pewno cieszy przerwanie serii wrocławian i punkt na stadionie lidera, ale mieliśmy bardzo dużo szczęścia w tym meczu. Trzeba poprawić grę, bo następnym razem możemy nie mieć tyle szczęścia. Bielica dzisiaj bardzo dobry występ i to nam pozwoliło wywalczyć remis, bo obrona dziurawa, Śląsk robił z Górnikiem co chciał i przegrał na własne życzenie. Ale ważne że jest punkt, szczęśliwy ale wywalczony.

NowySezon - 8 października 2023, 19:42:07 - *.siedlce.domtel.com.pl
@bemo(L) nie byłbym taki pewny tego lidera dla Legii..

scorpio - 8 października 2023, 19:54:48 - *.dynamic.chello.pl

Mikry - 8 października 2023, 21:32:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Wynik meczu do przewidzenia. Matysek grał w Śląsku. Był z Urbanem gdy kilka lat temu Urban był trenerem Śląska.
Ja dzięki temu wygrałem u buka.
Szkoda Śląsk mógł być w pierwszej trójce jesienią. Teraz poleci w dół tabeli

CPjś - 9 października 2023, 9:56:44 - *.46.114.pool.telefonica.de
Kiepscy ślizganie na farcie,1-0 I murator...teraz nie pykło aż ten siwy uciekł.do tunelu ...swoja droga trenerzy analizują ,ustalają taktyki...a na bramkę malinowych wystarczy kopnąć piłkę I pewne że ręcznik coś odwali...