12 października 2023, 20:51:09 - euzi
Czerwona kartka Artura Crăciuna i występ Linusa Wahlqvista w meczu Szwecja - Mołdawia

Szwed Linus Wahlqvist z Pogoni Szczecin i Mołdawianin Artur Crăciun z Puszczy Niepołomice zagrali w swoich reprezentacjach w meczu towarzyskim, który Szwecja wygrała u siebie 3-1 (2-1). Obrońca niepołomickiego klubu w 87. minucie został ukarany drugą żółtą kartką i opuścił boisko.

12 października 2023, 19:00 - Solna (Friends Arena)
Szwecja 3-1 Mołdawia
Jesper Karlsson 9, 74, Gustaf Lagerbielke 18 - Ion Nicolaescu 39

żółte kartki: Maxim Cojocaru, Władysław Babohło, Denis Marandici, Artur Crăciun, Mihai Plătică, Ioan-Călin Revenco, Veaceslav Posmac (Mołdawia).
czerwona kartka: Artur Crăciun (87. minuta, Mołdawia, za drugą żółtą).

sędziował: Antti Munukka (Finlandia).
widzów: 10 097.

W 74. minucie Robin Quaison (Szwecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Dorian Răilean obronił).

Wahlqvist został zmieniony w przerwie przez Emila Holma, a Crăciun rozpoczął mecz w wyjściowym składzie. Obrońca Puszczy zanotował asystę przy bramce.

WIS - 12 października 2023, 22:10:44 - *.96.217.248.ipv4.supernova.orange.pl
Zawodnik Puszczy z czerwoną kartką? Zapomniał, że to nie jest ekstraklasa.

hmm - 12 października 2023, 22:54:10 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Szwedzi mocno na psy zeszli, graja towarzysko z takimi zespolami jak Moldawia, wstyd

pasiak - 12 października 2023, 23:53:02 - *.27.57.192.ipv4.supernova.orange.pl
No to jak Cracovia już w najbliższej kolejce z tą Puszczą nie wygra, w którym gra na stoperze ten mołdawiański rozbójnik to ja już nie wiem z kim innym miałaby jedyną szansę na wygraną!

Dżordż - 13 października 2023, 6:40:40 - *.dynamic.chello.pl
@hmmm a Polska grała z Mołdawią w eliminacjach i przegrała.... to dopiero jest wstyd.

zzz - 13 października 2023, 14:50:49 - *.136.138.243
Mołdawia dobrze się broniła, gol na 3:1 po jakimś kosmicznyM karnym którego dobijali 5 razy xD

Xyz - 13 października 2023, 17:21:28 - *.centertel.pl
Craciun Artur zmiescił by się w kazdym zespole polskiej ekstraklasy.Prezentuje dobry poziom wychodxi do dosrodkowan z rzutów roznych.Pewnie strzela karne.Dobry transfer Puszczy.Wyciągnęła go z ligi izraelskiej.

pa - 16 października 2023, 22:07:04 - *.161.210.92.deltahost-ptr