13 października 2023, 19:58:00 - FBakowski
eME: Artur Pikk wystąpił w reprezentacji Estonii

Artur Pikk z Odry Opole wystąpił w reprezentacji Estonii w przegranym 0-2 (0-2) meczu 7. kolejki grupy F eliminacji mistrzostw Europy z Azerbejdżanem. Pikk rozegrał cały mecz.

13 października 2023, 18:00 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 0-2 Azerbejdżan
Toral Bayramov 9, Ramil Şeydayev 45 (k)

żółte kartki: Artur Pikk, Mattias Käit, Martin Vetkal - Emin Mahmudov, Rahil Məmmədov, Mahir Emreli.

sędziował: Robert Schröder (Niemcy).
widzów: 5652.

W kadrze Estonii znaleźli się również byli zawodnicy polskich klubów. Konstantin Vassiljev (dawniej Piast Gliwice i Jagiellonia Białystok) grał do 63. minuty, kiedy to zmienił go były zawodnik Cracovii - Sergei Zenjov, w 74. minucie Bogdan Vaštšuk (w przeszłości Stal Mielec) wszedł za Georgiego Tunjova, a w 85. minucie Ken Kallaste (dawniej Górnik Zabrze, Korona Kielce, GKS Tychy) zmienił Henriego Aniera. Na ławce rezerwowych całe spotkanie spędzili Matvei Igonen (dawniej Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Henrik Ojamaa (kiedyś Legia Warszawa, Miedź Legnica, Widzew Łódź). Poza kadrą meczową znalazł się były zawodnik Korony Kielce - Joonas Tamm.

W drużynie Azerbejdżanu całe spotkanie rozegrał Anton Krywociuk (ostatnio Wisła Płock), a Mahir Emreli (kiedyś Legia Warszawa) grał do 69. minuty, kiedy to zmienił go Renat Dadaşov.

Esiek - 13 października 2023, 21:58:04 - *.231.0.99.koba.pl
cały skład 30 latki, wszystkie mecze w ciry, jaki to ma sens, dlaczego nie stawiają na młodych

Sew - 14 października 2023, 10:56:13 - *.centertel.pl