13 października 2023, 20:55:01 - gabrielba
Samobójcza bramka Marcela Lotki

Marcel Lotka z rezerw Borussii Dortmund strzelił samobójczego gola w przegranym 1-2 (0-1) meczu 11. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Essen.

13 października 2023, 19:00 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 II (Dortmund) 1-2 SC Rot-Weiss Essen
Falko Michel 57 (k) - Marcel Lotka 30 (s), Torben Müsel 58

żółte kartki: Julian Hettwer - Torben Müsel, Sandro Plechaty.

sędziowała: Riem Hussein (Dolna Saksonia).
widzów: 17 093.

Lotka rozegrał pełne spotkanie. Rezerwy Borussii Dortmund są na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów.

hmm - 13 października 2023, 21:03:47 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Na rezerwach w 3 lidze 17k widzow a u nas na Lechu II albo LKSie II po 100 osob chodzi

Kongo - 13 października 2023, 21:11:03 - *.play-internet.pl
Dzięki za tego samobója dzięki niemu weszło 2.5 gola i ako dające mi 650zl zysku, jeszcze raz dzięki Marcel!

Tar - 14 października 2023, 2:05:47 - *.151.36.63