13 października 2023, 22:42:02 - LukaszR
Awans Francji do ME

Reprezentacja Francji wygrała 2-1 (1-0) z Holandią w meczu 7. kolejki grupy B eliminacji do mistrzostw Europy i na trzy kolejki przed końcem zapewniła sobie awans do turnieju finałowego.

13 października 2023, 20:45 - Amsterdam (Johan Cruijff ArenA)
Holandia 1-2 Francja
Quilindschy Hartman 83 - Kylian Mbappé 7, 53

żółte kartki: Joey Veerman, Denzel Dumfries - Aurélien Tchouaméni, Kylian Mbappé.

5. Gibraltar  5  0  0-17

Francja jest trzecim zespołem, który zapewnił sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy w Niemczech. Pozostali uczestnicy to Niemcy i Portugalia.

eliminacje do Mistrzostw Europy Niemcy 2024

NowySezon - 13 października 2023, 22:51:34 - *.siedlce.domtel.com.pl
Holandia strasznie nijaka w tym meczu.Francja zaś potwierdza że będzie faworytem mistrzostw Europy 2024.

Andrerere - 13 października 2023, 23:08:05 - *.centertel.pl
Bo Holandia od jakichś 8-9 lat nic nie gra specjalnego. Drużyna łapiąca się do top10 Europy, ale nic wiecej.

NowySezon - 13 października 2023, 23:09:07 - *.siedlce.domtel.com.pl
@Andrerere tym bardziej z takim trenerem jak Ronald Koeman raczej wiele nie ugrają.

Brzeczek - 14 października 2023, 1:45:49 - *.51.59.8
Bo Holandia powinna zatrudnić Brzeczka lub Michniewicza

kibic - 14 października 2023, 6:07:28 - *.dynamic.chello.pl
,,spokojnie ,, czy Francja zostanie ukarana jak
Legia ,, ??

janek - 14 października 2023, 8:49:14 - *.play-internet.pl
Wszystko na to wskazuje, że będziemy grali baraż z Holendrami i to na ich terenie. Pytanie jak Grecy podejdą do meczu z Holendrami oraz czy Francja im puści mecz w ostatniej kolejce.

fred - 14 października 2023, 9:42:12 - *.play-internet.pl
jaki baraż? przeciez Czechow pykniemy zdecydowanie

paprykarz - 14 października 2023, 10:35:00 - *.151.33.14
do Andrerere -Bo reprze Holandii coraz mniej Holendrów.

paprykarz - 14 października 2023, 10:36:28 - *.151.33.14

bidaklub - 14 października 2023, 10:50:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zanim się wypowiesz to popatrz na miejsca urodzenia zawodników Holenderskich

Umberto - 14 października 2023, 12:26:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Irlandia pomimo fatalnego występu w eliminacjach i tak prawdopodobnie wystąpi w barażach. Śmiech na sali z tą Ligą Narodów. Piłkarze z Zielonej Wyspy muszą m.in przegrać z Holendrami by to oni zajęli drugie miejsce w grupie, a nie Grecja. Wystarczy że się podłożą i "oleją" ten mecz. Niech żyje "duch sportowej rywalizacji", nie ma co. J*a UEFA i ich pomysły 🤦‍♂️

zzz - 14 października 2023, 13:59:49 - *.136.138.243
Ale umówmy się Grecja nie prezentuje w tym momencie poziomu na imprezę typu EURO :p Więc jednak jest jakaś sprawiedliwość.

dfg - 14 października 2023, 20:21:29 - *.play-internet.pl
@zzz - Irlandia też nie.

xxx - 15 października 2023, 2:22:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby Grecja rozjechała Holandię za to co zrobili po meczu AZ Alkmaar - Legia jazda z nimi!!!