18 października 2023, 19:10 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)

Kotwica: 12. Krystian Michalski - 7. Łukasz Kosakiewicz, 66. Piotr Witasik, 19. Sebastian Murawski, 4. Cezary Polak - 11. Tomasz Kaczmarek (70, 9. Filip Kozłowski), 8. Jakub Żubrowski (70, 14. Aron Stasiak), 10. Michał Cywiński, 24. Filipe Oliveira, 99. Olaf Nowak (84, 21. Michał Kozajda) - 39. Jonathan Júnior.

Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 71. Łukasz Seweryn (78, 7. Dominik Kościelniak), 4. Łukasz Furtak, 55. Damian Oko, 16. Dominik Maluga - 77. Kacper Chełmecki (71, 6. Maciej Wojtak), 8. Łukasz Soszyński, 20. Bartosz Pioterczak (46, 18. Olivier Sukiennicki), 21. Michał Mydlarz (46, 78. Jakub Górski), 10. Adam Imiela - 17. Lucjan Klisiewicz (65, 23. Kōsei Iwao).

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
widzów: 1120.

Rolek - 18 października 2023, 21:05:50 - *.27.108.115.ipv4.supernova.orange.pl
brawo Kotwa !

antypis - 18 października 2023, 21:07:42 - *.11.241.149.ipv4.supernova.orange.pl
no brawo! 1-0.. są 3 pkt. Mają lidera.. Ale i tak grają fuksem.. W Sobotę wielka Gwardia przegrała z Rywalem ! Wiecie kto ro Rewal ? A nie jakiś Stal! . Real by wygrała z Kotwicą! a Teraz Nt kibice Gwardii idziemy do psychiatry po leki

Josef - 18 października 2023, 21:09:35 - *.its-24.pl
Kotwica nie mogła to myśmy jej pomogli. Brawo Panowie na Was zawsze można liczyć. Szkoda słów

Adam - 18 października 2023, 21:18:58 - *.dynamic.mm.pl
Chełmecki iSukiennicki -to tragedia komiczna.Gruby pakuj się powoli

Ss - 18 października 2023, 21:24:22 - *.play-internet.pl
I kupon poszedł się je... C ostatni raz postawiłem na Stal szkoda gadać trener do wymiany i to już bo będzie źle żeby nie wygrać jednego meczu na wyjeździe

Dzozef - 18 października 2023, 21:35:15 - *.pppoe.covernet.pl
Typowy mecz na 0-0, jeden głupi błąd obrony,a właściwie też Smyłka, bo czaił się do tej piłki jak pies do jeża i strzeliliśmy sobie właściwie sami bramkę.W ofensywie dno, żal było patrzeć na te niby ataki ofensywne, wiatr tylko robili.Gdzie się podziała tamta drużyna choćby z pierwszej połowy z rezerwami Lecha.Czy to możliwe, że po fantastycznych tamtych 45 minutach, kilka dni później można zagrać taki piach,a jednak możliwe.Strzelic bramkę teraz na wyjeździe to będzie wielki sukces a co mówić dopiero żeby wygrać mecz.Za dzisiejszy mecz-pała na szybach.

Dzozef - 18 października 2023, 21:36:45 - *.pppoe.covernet.pl
Pała na szynach oczywiście

hmm - 18 października 2023, 21:37:04 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Stalowa jezdzicie jeszcze na wyjazdy??

hmmm - 18 października 2023, 21:49:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
słaba prowokacja śmieszny człowieczku zanim napiszesz zorientuj się troszke w tematach o których nie masz pojęcia

Zorient - 18 października 2023, 21:54:59 - *.play-internet.pl
Stal Rzeszów wsparła solidnie w Kołobrzegu swój FC.

Do Zorient - 18 października 2023, 22:04:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nacisneła ci na odcisk Stalówka i bardzo dobrze psy szczekają karawana dalej jedzie pilnuj swojego podwórka bo my mamy się dobrze napinaczu

Ane1 - 18 października 2023, 22:49:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko kurnik Łęczna

Tomasz 111 - 18 października 2023, 23:59:26 - *.65.157.24
Po co wy jedziecie jak i tak przegracie ... Z czym do ludzi ????? Tylko wstyd ten marny klubik przynosi Dla wielkiego miasta STALOWA WOLA !!!!!!!!!

Igor - 19 października 2023, 0:03:46 - *.play-internet.pl
PiS umiera to i ten klubik też, cierpliwości.

Kopenhaga - 19 października 2023, 0:42:28 - *.205.132.88.mobile.internet.t-mobile.pl
Rojek czy jak tam Ci , jeśli jeszcze raz się wystawiasz to będzie lipa chłopcze
Ps.dzialasz pod wieloma nec....? ,ogarnij się chłopie..

pl - 19 października 2023, 1:09:34 - *.13.84.76.144.clients.your-server.de
Dużo było zgodowiczów?

charless1@ - 19 października 2023, 7:14:39 - *.146.248.248.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda, że tak daleki wyjazd bez chociażby 1 punktu. W Elblagu było nieźle. Stal bardzo słabo ze skutecznością na wyjazdach, zaledwie jedna zdobyta bramka !

Kubik - 19 października 2023, 10:03:55 - *.play-internet.pl