Hutnik: 31. Jacob Zagrodnik - 17. Sławomir Chmiel (70, 9. Krystian Lelek), 5. Dawid Kubowicz, 36. Kamil Wenger, 23. Jakub Marcinkowski (90, 47. Kamil Głogowski) - 11. Patryk Kieliś, 27. Marcin Budziński, 10. Miłosz Drąg, 7. Krzysztof Świątek (71, 8. Dominik Zawadzki), 92. Deniss Rakels (78, 30. Filip Jania) - 99. Marcin Wróbel.

Olimpia: 27. Andrzej Witan - 15. Patryk Jakubczyk (84, 30. Dawid Wierzba), 3. Łukasz Sarnowski, 5. Kacper Szczudliński, 24. Bartłomiej Mruk (46, 21. Kacper Filipczyk) - 6. Kamil Bartoś (72, 9. Mariusz Gabrych), 23. Konrad Łabecki (46, 29. Jakub Sangowski), 16. Maciej Spychała, 7. Kacper Jóźwicki, 28. Ołeksandr Jacenko (63, 10. Jan Sienkiewicz) - 20. Adam Żak.

żółte kartki: Wenger, Marcinkowski, Wróbel - Żak, Mruk, Szczudliński, Łabecki, Sangowski, Jóźwicki.

sędziował: Mateusz Piszczelok (Katowice).

Majki - 21 października 2023, 13:55:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Hutnik 👏

🙂 - 21 października 2023, 14:00:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Hutnik. !. Jazda z doustną

Pirat - 21 października 2023, 14:09:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby ten Hutnik druga połowa na wstecznym symulowanie fauli gra na czas słaby mecz

hmm - 21 października 2023, 14:12:22 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Hutnik, rywalizujecie z Wieczysta???

Zks - 21 października 2023, 14:21:41 - *.play-internet.pl
Ale padake Olimpia grała ,beznadzieja.

jayjay913 - 21 października 2023, 14:26:01 - *.146.123.83.mobile.internet.t-mobile.pl
Czyżby Hutnik po awans ?

Jimi - 21 października 2023, 14:28:04 - *.centertel.pl
Do hmm, z czym Ty chcesz rywalizować? 😂

Hryszcz - 21 października 2023, 14:56:31 - *.94.36.187
Rywalizowac z Wieczysta?
Ha, ha, ha!
Gdybym byl kibicem Hutnika to prawowicie czulbym sie obrazony.

Qulty - 21 października 2023, 15:12:59 - *.play-internet.pl
Dla Skry lepszy by był remis w tym meczu

hksss - 21 października 2023, 15:25:04 - *.dynamic.chello.pl
a gdzie się podziali kibole z prześcieradłem, czyżby poszli szukać migrantów w Stylowej

NH - 21 października 2023, 15:48:55 - *.fiberlink.pl
Brawo Hutnik !!!

Jan - 21 października 2023, 17:32:45 - *.204.70.98
Dlaczego dzieci podające piłki zachowywały się w tak nie piłkarski sposób? Czy to jest jakieś odgórne zarządzenie z klubu czy po prostu taki krakowski sposób na piłkę nożną? Dlaczego trener gospodarzy wchodzi w w linie piłkarza drużyny przeciwnej który wyrzuca piłkę z autu? Mecz został „zabity” przez brak piłkarskiego charakteru. Sędzia prawdopodobnie jest zadowolony ze sędziuje w drugiej lidze i chyba pogodził się już z tym że wyżej nie pogwiżdże.

DoJan - 21 października 2023, 18:01:21 - *.centertel.pl
Do Jan
Przestań się mazać

:D - 21 października 2023, 18:09:30 - *.146.116.184.mobile.internet.t-mobile.pl
Chłopcy do podawania piłek źli, sędzia zły, plagi egipskie nie pozwoliły wygrać FC legii z e7bląga

Jan - 21 października 2023, 18:14:57 - *.70.194.244
Olimpia nie zagrała na tyle dobrze żeby wygrać. Hutnik zagrał mądrzej i wygrał. Tylko po co ten antyfutbol ze strony organizatora.

Tomek - 21 października 2023, 23:54:39 - *.43.251.168.ipv4.supernova.orange.pl
Również nie podobała mi się sytuacja z chłopakiem od podawania piłek. Jak chcę zrobić coś pożytecznego, to niech "bardzo szybko" podaję piłki naszym kopaczom, a nie utrudnia drugim. Przykro było to zobaczyć.

AntyTrol - 22 października 2023, 0:27:04 - *.play-internet.pl
Brawo Hutnik za kilka lat w Esa Pasy
Wisła oraz Hutnik. Już to pisałem i będę pisał wciąż. Na Suchych Stawach był zawsze zaj... sty klimat. W latach 90 tych byłem na kilku meczach i niech mi nikt nie powie, że Hutnik nie ma potencjału 10 tys kibiców na każdym meczu. Teraz się podzieliło na Pasy i Wisłe. Walczyć Panowie w każdym meczu

Sory - 22 października 2023, 5:27:10 - *.146.122.49.mobile.internet.t-mobile.pl
Bartek Mruk zrobił prezent byłemu klubowi wiadomo chłopak z Krakowa !Bo tak Hutnik by tego nie wygrał !

Burmistrz - 22 października 2023, 11:15:04 - *.204.108.125.mobile.internet.t-mobile.pl
A dlaczego mecz w Hucie był rozgrywany tak wcześnie?Czyżby pan pre-zydent zlikwidował na tym stadionie oświetlenie?Czy to rewanż za dwie czerwone kartki w ostatnim czasie od radnych?