21 października 2023, 20:00:10 - LukaszR
Gol Karola Struskiego

Karol Struski strzelił gola dla Árisa Lemessoú w wygranym 2-0 (2-0) meczu 8. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z AS Ethnikós Áchnas. Dla 22-letniego pomocnika to pierwszy ligowy gol w sezonie.

21 października 2023, 18:00 - Kolóssi (Alphamega Stadium)
Áris Lemessoú 2-0 AS Ethnikós Áchnas
Jaden Montnor 4, Karol Struski 25

sędziował: Mários Christofórou.

Struski grał do 64. minuty, kiedy zmienił go Veljko Nikolić. W drużynie gospodarzy Mariusz Stępiński wszedł na boisko w przerwie, zastępując Leo Bengtssona. Cały mecz w zespole gości zagrali Patryk Lipski i Zé Gomes (kiedyś Lechia Gdańsk), a Dejan Dražić (w przeszłości Zagłębie Lubin) grał do przerwy, gdy zmienił go Kóstas Ilía.

Áris jest liderem tabeli z dorobkiem 17 punktów, a Ethnikós zajmuje dziewiąte miejsce z ośmioma punktami na koncie po siedmiu rozegranych spotkaniach.

Ziggy - 21 października 2023, 20:06:21 - *.home.aster.pl
co to za wynik
liga czeska Zlin - Mlada Bolslav - 5-9

Adamst - 21 października 2023, 20:15:38 - *.play-internet.pl
Oby dostał powołanie, bo Dziczek grający na jego pozycji był fatalny, a Slisz niewiele lepszy.

vb - 21 października 2023, 20:52:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Slisz w reprezentacji to nieporozumienie.

Adamst - 21 października 2023, 21:07:58 - *.dynamic.chello.pl
@vb zgadza się, ale od Dziczka i tak o poziom lepszy. Trzeba czekać na Modera.

BI - 21 października 2023, 22:05:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Generalnie legionista w reprezentacji to nieporozumienie.

żebrzęczek - 22 października 2023, 10:19:47 - *.centertel.pl
generalnie legionista to nieporozumienie

Vit - 22 października 2023, 11:11:30 - *.244.219.77.tvkhajnowka.pl
@Adamst: Dziczek i Slisz to szóstki, a Struski to ósemko-dziesiątka. Na pozycji Karola w kadrze grają S. Szymański i Zieliński, teraz zadebiutował Marchwiński. Zbyt poważna konkurencja.

Hshd - 22 października 2023, 17:30:37 - *.ennet.pl
@Vit Karol Struski w Arisie gra na 6/8. Nie zagrał wyżej ani jednego meczu. Nie wiem skąd a ogóle pomysł, że to 10.