25 października 2023, 20:51:09 - kamil_
LMf: Futsal Dinamo 7-9 Constract

W swoim drugim meczu grupy B5 rozgrywanego w Chorwacji turnieju w ramach II fazy grupowej Ligi Mistrzów Futsalu Constract Lubawa wygrał 9-7 (8-3) z chorwackim MNK Futsal Dinamo. W kolejnym spotkaniu mistrz Polski zagra 27 października o godz. 16:00 ze szwedzkim Örebro SK Futsal.

25 października 2023, 19:00 - Zagrzeb (Košarkaški centar Dražen Petrović)
MNK Futsal Dinamo (Zagrzeb) 7-9 Constract Lubawa
Kristijan Postružin 13, 16, 29 (k), Luka Perić 20, Kristian Čekol 35, Filip Novak 36, 37 - Kristijan Postružin 1 (s), Jakub Raszkowski 1, 1, Claudinho 2, 6, Tomasz Kriezel 11, Adriano Lemos 17, Maciej Jankowski 20, Paweł Kaniewski 39

Futsal Dinamo: 30. Ante Piplica - 9. Luka Perić, 10. Kristijan Postružin, 13. Antonio Konsuo, 17. Kristian Čekol oraz 12. Ivan Pavlić, 3. Nikola Gudasić, 8. Dominik Fotak, 14. Mateo Mužar, 21. Mihovil Prgomet, 22. Toni Vučković, 53. Danijel Dekanić, 71. Neven Zonjić, 99. Filip Novak.

Constract: 2. Hubert Zadroga - 5. Kacper Sendlewski, 12. Pedro Silva, 13. Tomasz Kriezel, 26. Jakub Raszkowski oraz 31. Grzegorz Okuniewski - 6. Paweł Kaniewski, 7. Adriano Lemos, 8. Éverton, 9. Mateusz Mrowiec, 10. Claudinho, 29. Maciej Jankowski, 88. Sebastian Grubalski, 99. Martin Doša.

żółte kartki: Gudasić, Postružin - Raszkowski, Adriano Lemos.
czerwona kartka: Adriano Lemos (34. minuta, Constract, za drugą żółtą).

sędziowali: Stephen Vella (Malta), Stefan Vrijens (Belgia).
widzów: 2500.

Trenerem bramkarzy w chorwackiej drużynie jest Mario Modrušan - były zawodnik Red Devils Chojnice.

W drugim dzisiejszym meczu grupowym rozegranym o godz. 16:00 czarnogórski KMF Titograd (Podgorica) wygrał 7-2 ze szwedzkim Örebro SK Futsal.

mgmg - 25 października 2023, 20:58:32 - *.dynamic.chello.pl
Jakie są zasady awansu w przypadku równej liczby punktów i remisu w meczu bezpośrednim?

żebrzęczek - 25 października 2023, 20:59:20 - *.centertel.pl
ilu z grupy robi awans?

żebrzęczek - 25 października 2023, 21:01:27 - *.centertel.pl
a dobra widze - there can be only one

vineta - 25 października 2023, 21:03:25 - *.centertel.pl
teraz trzeba szwedom natłuc nie worek a całą plandeke goli i liczyc ze titograd z zagrzebiem sie wykrwawia miedzy soba

Fabcio - 25 października 2023, 21:04:46 - *.p3.interarena.pl
Z grupy wychodzi tylko zwycięzca, a jeśli jest taka sama liczba pkt przy bezpośrednim remisie między drużynami które mają tyle samo pkt to w dalszej kolejności liczy się różnica bramek.

Bober - 25 października 2023, 21:16:33 - *.play-internet.pl
Czyli po dwóch minutach było już 4:0..?
Grubo!

hmm - 25 października 2023, 21:45:33 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Lubawa powinna takich przeciwnikow lac dwucyfrowka a tak beda drzeli o awans ze szwedami

dera - 25 października 2023, 22:29:15 - *.centertel.pl
4-0 po dwóch minutach to sie bez przeciwnika nie da strzelic

dfg - 26 października 2023, 6:49:09 - *.play-internet.pl
Szkoda czerwonej kartki i trzech straconych goli w końcówce, ale i tak szacun za ogranie faworyta grupy, awans jest na wyciągnięcie ręki!

Ok - 29 października 2023, 19:15:01 - *.83.251.40