28 października 2023, 16:59:12 - LukaszR
"Jaga" bez mocy w derbach północy

W drugim sobotnim spotkaniu 13. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin wygrała 2-1 (1-1) z Jagiellonią Białystok. Goście objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Mariusza Malca, a gospodarze odpowiedzieli golami Efthýmisa Kouloúrisa i Kamila Grosickiego.

28 października 2023, 15:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 2-1 Jagiellonia Białystok
Efthýmis Kouloúris 44, Kamil Grosicki 48 (k) - Mariusz Malec 35 (s)

Pogoń: 77. Valentin Cojocaru - 28. Linus Wahlqvist, 23. Benedikt Zech, 33. Mariusz Malec, 32. Leonárdo Koútris (81, 4. Léo Borges) - 22. Wahan Biczachczjan (77, 17. Mariusz Fornalczyk), 21. João Gamboa, 7. Rafał Kurzawa, 8. Fredrik Ulvestad, 11. Kamil Grosicki (90, 61. Kacper Smoliński) - 9. Efthýmis Kouloúris (77, 10. Luka Zahovič).

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 16. Michal Sáček (90, 19. Paweł Olszewski), 72. Mateusz Skrzypczak, 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik (90, 5. Bojan Nastić) - 7. Dominik Marczuk (84, 36. Jakub Lewicki), 6. Taras Romanczuk, 8. Nené, 14. Jarosław Kubicki, 99. Kristoffer Hansen - 28. José Naranjo (84, 18. Tomasz Kupisz).

żółte kartki: Kurzawa, Smoliński - Romanczuk.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 18 641.

Matti - 28 października 2023, 17:00:07 - *.123.106.53
Brawo Pogoń, dziś liczyłem na was. Lech jeżeli wygra z Cracovią będzie liderem , przynajmniej do meczu Śląska. Grosicki gol i asysta, dobry ofensywny mecz.

Wertl - 28 października 2023, 17:00:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Derby północy He he

Kondon - 28 października 2023, 17:01:43 - *.centertel.pl
W derbach czego? Wy na geografie chodzili? A karny za co dał ten sprzedawczyk

Das - 28 października 2023, 17:02:16 - *.gdansk.vectranet.pl
Co 3 dni grać na takim tempie, szacun Jaga.

DR Frojd - 28 października 2023, 17:03:01 - *.internetia.net.pl
derby? hahahahahahah

klops - 28 października 2023, 17:03:34 - *.94.12.72
Gdyby W pogoni byl jeszcze jeden Malec to byl by remis.Fajnie zrobic 2:2 nie strzelajac barmki.Hahaha

Jaga - 28 października 2023, 17:04:10 - *.31.186.2.ipv4.supernova.orange.pl
Mówi się trudno, bez Pululu i Imaza ciężko coś strzelić niestety.

CPjś - 28 października 2023, 17:04:27 - *.centertel.pl
Dzisiaj sędzia obiektywny to I białe misie nic nie ugrały...ani karnego.,ani czerwonej ,Siemieniec sprawdzał co chwilę czy prezesunio aby napewno załatwił wynik...

Jaga71 - 28 października 2023, 17:04:30 - *.dyn.orange.be
Szacum Jaga za walkę w maratonie i pomimo wielu osłabień

Hmmm  - 28 października 2023, 17:05:48 - *.hsd1.fl.comcast.net
Tej ligi nie zrozumiesz. Tutaj każdy może wygrać i przegrać z każdym.

NowySezon - 28 października 2023, 17:07:07 - *.siedlce.domtel.com.pl
To niezłe derby..swoją drogą to czołówka ligi jest w sporym ścisku.

Hej MKS - 28 października 2023, 17:07:24 - *.icpnet.pl
I nawet Lasyk nie pomógł choć robił wszystko....

irtysz_21 - 28 października 2023, 17:08:04 - *.231.0.99.koba.pl
słynne Midnight Derby

borok - 28 października 2023, 17:17:20 - *.6.54.160.ipv4.supernova.orange.pl
Bez Imaza i Pululu trudno strzelać bramki. Ale obrona Jagi pomogła Pogoni w odniesieniu zwycięstwa. Sacek nie upilnował Grosika i strata bramki. Alumerowicz ostatnio jest w słabej formie, od razu się położył przy strzale 9-tki.Przy karnym od razu było wiadomo, że nie pomoże - jeszcze nigdy nie obrobił będac w Jagiellonii. Może warto postawić na młodego Abramowicza?.

Ted - 28 października 2023, 17:33:18 - *.146.114.34.mobile.internet.t-mobile.pl
Najsłabszy mecz Jagi w tym sezonie. Brak Imaza i Pululu aż nadto widoczny.

Europa nam zazdrosci

Elana - 28 października 2023, 17:48:21 - *.146.112.49.mobile.internet.t-mobile.pl
A jak by baba jaga grała z Pogonią Łapy to by były jakie derby? ...każdy wie jakiego kraju były by derby HeHeHe

Memory 5 - 28 października 2023, 17:49:27 - *.147.108.49.mobile.internet.t-mobile.pl

Ruch - 28 października 2023, 18:47:30 - *.play-internet.pl
Nie przesadzaj jednemu z tych klubów to daleko do Europy. No chyba ze zaścianek Europy

Ddd - 28 października 2023, 18:48:16 - *.205.132.116.mobile.internet.t-mobile.pl
Pogoń Lechią by pasowało jeszcze nawet derby północy.

Malisz - 28 października 2023, 18:50:29 - *.warszawa.vectranet.pl
Jagiellonia ze Śląskiem niebawem zaczną zjazd w kierunku środka tabeli, czyli na właściwe miejsca dla tych klubów.

MKJSB - 28 października 2023, 18:58:50 - *.7.177.194.ipv4.supernova.orange.pl
andy - i inni popatrzcie na mapę Polski to zrozumiecie. Lublin, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Lubin to południe Polski. Warszawa Łódź, Płock i Radom to centralna Polska a Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Olsztyn i jak najbardziej Białystok to zdecydowanie północ naszego kraju. Autor nie pisał że północnego wschodu czy zachodu ale tylko północy.

KACZOR - 28 października 2023, 19:23:06 - *.11.218.71.ipv4.supernova.orange.pl
Co ten sędzia odwalił przy drugiej bramce?

Sss - 28 października 2023, 19:30:50 - *.67.246.164
Kiedys byl taki pociag nazywany 'Strzala polnocy'. Jechal z Bialegostoku do Szczecina ponad 12 godzin. I gakie to derby wlasnie.

Grzybek - 28 października 2023, 19:38:52 - *.gdansk.vectranet.pl
Kiedyś musiało to nadejść nie można wszystkiego wygrywać i alb remiowac to sport mam nadzieję że chłopaki się nie zalamia i dalej będą gryźć trawę tego im życzę.

dlugopisy - 28 października 2023, 19:44:36 - *.6.47.193.ipv4.supernova.orange.pl
Derbach czego? xD

Kbit - 28 października 2023, 19:59:34 - *.as13285.net
Na FB Pogoni było że bilety wyprzedane.
To gdzie wyparowało te 2tys ludzi?

abc - 28 października 2023, 20:26:08 - *.centertel.pl
@Sss
"Strzała Północy" to kursował z Łodzi do Kołobrzegu.
"Włóczęga Północy" kursował z Lublina, przez Białystok, to Gdyni

Kickero - 28 października 2023, 20:38:06 - *.43.14.62.ipv4.supernova.orange.pl
Derby... XD

Malisz - 28 października 2023, 21:54:11 - *.centertel.pl
Kbit - zamuleńcy nie przyszli oraz nie chciało się im sprzedać lub oddać biletu. Podczas tego meczu jakoś wyjątkowo dużo takich było. Kilkaset to standard, ale dzisiaj było ich około 2500. Szkoda, bo sporo osób chciałoby pójść na mecz, dla których biletów już nie starczyło.

Stary - 28 października 2023, 22:12:07 - *.icpnet.pl
Jaga co sędzia nie nie pomógł.

do@kbit - 28 października 2023, 22:12:10 - *.dynamic.chello.pl
2 tysiące to osoby mające karnety i sponsorzy, oni nie przyszli na mecz mając bilety.

Pulul - 28 października 2023, 22:59:09 - *.play-internet.pl
Ludzie przeciez to samo w kadrze Grosicki gra nic nie robiąc w obronie badz jak to woli w defensywie. Ludzie wielki szcun dla niego ale proszę coś...niz redaktorzy słodzą to szok.
Szok
Szok
Szok

daft - 28 października 2023, 23:14:58 - *.134.7.51.dyn.plus.net
Haha derby

mariao - 29 października 2023, 13:11:10 - *.warszawa.vectranet.pl
Co z czerwoną kartką pokazaną po meczu dla Romańczuka, w żadnych statystykach jeje widzę?

Derby - 29 października 2023, 13:21:49 - *.dynamic.chello.pl
Jakie to derby...

ąćóś pąćóś - 29 października 2023, 17:01:41 - *.205.137.41.mobile.internet.t-mobile.pl
derby Północy z białymśtiokiem?
muhahahahahahahahaha

junior - 30 października 2023, 19:44:12 - *.dynamic.chello.pl
Grosicki to taki nietypowy piłkarz. Gra świetnie 10 minut. Później 10 minut przestoju i znów dobre akcje. To jest nietypowe i w efekcie denerwuje kibiców.

Jaga71 - 7 grudnia 2023, 13:50:20 - *.dyn.orange.be